marion695
marion695
  16 kwietnia 2009 (pierwszy post)

konczy sie sezon a wy nic nie piszecie o baskecie.
ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??
kto wygra lige??
kto mvp?
czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??
zapraszam do dyskusji

Hemadri
Hemadri
  16 kwietnia 2009

fajny avatar

marion695
marion695
  16 kwietnia 2009

zero fanow nba propsy

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zero fanow nba propsy


nie te czasy :and:
paweldst9090
paweldst9090
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??


słabeusze z Detroid... i Clevland bo nie spodziewałem się że mogą mieć najlepszy bilans w lidze.

Konto usunięte
Konto usunięte: kto wygra lige??


LA Orlando Clevland Boston. Ktoś z tej 4.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??


nie ma szans.
ale może grac na poziomie na pewno.
marion695
marion695
  17 kwietnia 2009

ja obstawiam miami i denver bo podoba mi sie ich gra

davvyd0z
davvyd0z
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??

Allen Iverson. Nie dopasował się z Tłokami.
Pistons, za słabą grę i dziwną politykę personalną. Will Bynum ponad Iverson'a?! :zonk:
Cavs i ich świetny bilans.
Celtics i ich słabnąca (?) motywacja do gry.
Gortat, za swoją postawę. Nie spodziewałem się tak dobrych meczy z jego strony.

Konto usunięte
Konto usunięte: kto wygra lige??

Zobaczymy. Play-Off rządzi się zupełnie innymi prawami niż sezon. Obstawiałbym, mimo wszystko, kogoś z trójki : Boston Celtics, San Antonio Spurs i Los Angeles Lakers. Niespodziankę mogą zrobić Blazers albo Rockets. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: kto mvp?

Zapewne LeBron, niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??

Ta. :zonk:
kuba92762
kuba92762
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??

Cleveland wiadomo z jakiego wzgledu.

Konto usunięte
Konto usunięte: kto wygra lige??

LA.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??

Bez przesady:and:
Abdisamad
Abdisamad
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??


Greg Oden ... i jego słaba postawa (nr 1 draftu 2007) :zonk: .... przeciez mial rok przerwy?!

Konto usunięte
Konto usunięte: kto wygra lige??


wydaje mi sie ze Orlando :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kto mvp?


Wade !!! ten sezon jest jego

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??


nie skomentuje :zonk:
davvyd0z
davvyd0z
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Greg Oden ... i jego słaba postawa (nr 1 draftu 2007) .... przeciez mial rok przerwy?!

Rok przerwy przez poważną kontuzję. I nie grał wcale źle, średnie 9 pkt i 7 zbiórek to nie jest zły wynik, jak na debiutanta. Garnett w pierwszym sezonie zaliczał średnio 10 pkt i 6 zb. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie ze Orlando :)

Nie dadzą rady raczej, nie mają zawodnika, który mógłby ich w tej chwili poprowadzić po tytuł. I nie mają też najlepszej defensywy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wade !!! ten sezon jest jego

Końcówka na pewno. :tak:
Ale Miami grało zbyt słabo. Niestety, MVP zostanie zapewne LeBron.
marion695
marion695
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Końcówka na pewno. Ale Miami grało zbyt słabo. Niestety, MVP zostanie zapewne LeBron.

tez jestem tego zdania
hehe ale niespodzianka chicago wygralo z Boston
Abdisamad
Abdisamad
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rok przerwy przez poważną kontuzję. I nie grał wcale źle, średnie 9 pkt i 7 zbiórek to nie jest zły wynik, jak na debiutanta. Garnett w pierwszym sezonie zaliczał średnio 10 pkt i 6 zb. ;)


chodzi mi o to ze ten zawodnik byl faworyzowany na wielka gwiazde ... owszem mial dobre mecze, ale i tez zle. Bargnani tez grał cienko w 1 sezonie a teraz gra bardzo dobrze wiec mam nadzieje, ze tak tez bedzie z Odenem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dadzą rady raczej, nie mają zawodnika, który mógłby ich w tej chwili poprowadzić po tytuł. I nie mają też najlepszej defensywy.


nie oszukujmy sie bo wszystko zalezy od tego jak bedzie gral Dwight Howard ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Końcówka na pewno. Ale Miami grało zbyt słabo. Niestety, MVP zostanie zapewne LeBron.


MVP jest z calego sezonu zasadniczego i zawodnik jest oceniany za calokształ ... poza tym Wade ciagnal przez caly sezon druzyne do tych PO wiec to powinno zostac docenione poniewaz Cavs maja teoretycznie lepszy sklad wiec i dla LeBrona łatwiej.
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  19 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe ale niespodzianka chicago wygralo z Boston

Czy ja wiem czy taka niespodzianka?
Allen bez formy, Garnett'a nie ma. Rondo i Pierce sami zbyt wiele nie zdziałają, nie w tej fazie rozgrywek i nie z tak utalentowaną drużyną jaką są Bulls.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o to ze ten zawodnik byl faworyzowany na wielka gwiazde ... owszem mial dobre mecze, ale i tez zle.

Ale w ocenie całego sezonu wychodzi dobrze.
Wielką gwiazdą jeszcze będzie. Zwróć uwagę, że większość meczy grał z ławki, w okolicy 30 minut.
Poza tym, powtórzę się, statystyki ma podobne jak KG w swoim debiutanckim sezonie.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oszukujmy sie bo wszystko zalezy od tego jak bedzie gral Dwight Howard ;)

To już nie te czasy, że jeden dominujący środkowy będzie wygrywał całej drużynie mecze, jak kiedyś Shaq. Howard jest, moim zdaniem, najlepszym graczem podkoszowym w obecnej chwili w NBA (razem z Al'em Jefferson'em) ale to za mało na mistrzostwo. Lewis nie ma charakteru, mięknie w końcówkach. Turkoglu to strzelec. Nelson kontuzjowany. Alston nie potrafi bronić. A jak wiadomo, bez obrony mistrzostwa nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: MVP jest z calego sezonu zasadniczego i zawodnik jest oceniany za calokształ

Wade opuścił sporo meczy, poza tym jego Heat nie grało wcale rewelacyjnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym Wade ciagnal przez caly sezon druzyne do tych PO wiec to powinno zostac docenione poniewaz Cavs maja teoretycznie lepszy sklad wiec i dla LeBrona łatwiej.

Teoretycznie mają lepszy skład. Niby. W Heat masz O'Neal'a, Haslem'a, Beasley'a, Chalmers'a i kilku innych solidnych graczy. Skład mają dość podobny, jeśli patrzeć na talent. W Cavs po prostu to wszystko im zaskoczyło i cisną niemiłosiernie obecnie.
Wolałbym widzieć Wade'a z nagrodą MVP, nie zrozum mnie źle. Ale to raczej James'owi przyznają ten tytuł. Tym bardziej, że całe NBA go faworyzuje ponad wszystkich innych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bargnani tez grał cienko w 1 sezonie a teraz gra bardzo dobrze

E. W obronie kicha, miękko i bez determinacji. Bez charakteru. Na tablicach bez rewelacji. Rzucić jedynie potrafi. Ogólnie wielkiego szału nie robi ale ma czas jeszcze żeby się przystosować i rozwinąć.
marion695
marion695
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To już nie te czasy, że jeden dominujący środkowy będzie wygrywał całej drużynie mecze, jak kiedyś Shaq. Howard jest, moim zdaniem, najlepszym graczem podkoszowym w obecnej chwili w NBA (razem z Al'em Jefferson'em) ale to za mało na mistrzostwo. Lewis nie ma charakteru, mięknie w końcówkach. Turkoglu to strzelec. Nelson kontuzjowany. Alston nie potrafi bronić. A jak wiadomo, bez obrony mistrzostwa nie będzie.

miales racje wygrywali 18 punktami by w koncu przegrac mecz
Abdisamad
Abdisamad
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wade opuścił sporo meczy, poza tym jego Heat nie grało wcale rewelacyjnie.

a MVP jest przyznawane zawodnikowi za to jak gral czy druzynie? owszem druzyna tez sie liczy ale nie mylmy tutaj tych dwoch rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby. W Heat masz O'Neal'a

on jest dobry tylko na papierze lub w NBA Live

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to raczej James'owi przyznają ten tytuł. Tym bardziej, że całe NBA go faworyzuje ponad wszystkich innych.

wiadoma sprawa ... wkoncu Cavs to faworycie do mistrzostwa w tej chwili

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie wielkiego szału nie robi

a kto w Toronto rzucał jeszcze rywalą tak wiele pkt nieraz? boże? Marion?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.