marion695
marion695
  16 kwietnia 2009 (pierwszy post)

konczy sie sezon a wy nic nie piszecie o baskecie.
ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??
kto wygra lige??
kto mvp?
czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??
zapraszam do dyskusji

Abdisamad
Abdisamad
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: boże?

boże :mrgreen: ... wina korektora bledow
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miales racje wygrywali 18 punktami by w koncu przegrac mecz

To jest właśnie ta obrona, a raczej jej brak, o której mówiłem. ;) W takich momentach, gdy druga drużyna zaczyna łapać tempo gry kluczowa jest solidna obrona, której Orlando po prostu nie posiada. Jeden Howard czyszczący strefę podkoszową to za mało.

Konto usunięte
Konto usunięte: a MVP jest przyznawane zawodnikowi za to jak gral czy druzynie? owszem druzyna tez sie liczy ale nie mylmy tutaj tych dwoch rzeczy.

Nie mylę. Sprawdź sobie poprzednich MVP. Bilans drużyny jest brany pod uwagę i jest praktycznie równomierny z indywidualną grą zawodnika. Wade i LeBron grali na podobnym poziomie ale Cavs mają o niebo lepszy bilans. Dlatego jestem zdania, że to James'owi przyznają MVP. Ku mojemu niezadowoleniu, powtarzam.

Konto usunięte
Konto usunięte: on jest dobry tylko na papierze lub w NBA Live

Oglądasz czasem mecze? Czy może interesujesz się NBA od czasu Trybańskiego?
Jermaine O'Neal to jeden z najbardziej utalentowanych silnych skrzydłowych ostatnich lat. Kontuzje go gnębią a jego gra zawsze była bardzo fizyczna, atletyczna.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadoma sprawa ... wkoncu Cavs to faworycie do mistrzostwa w tej chwili

Ja bym jednak obstawiał Lakers. Bynum wraca do zdrowia, Ariza się rozkręca, Kobe odpoczywa przez trzy kwarty i w ostatniej części gry daje popis, jak to Kobe. No i Lakers mają bardzo dobrą obronę i świetnego trenera.

Konto usunięte
Konto usunięte: a kto w Toronto rzucał jeszcze rywalą tak wiele pkt nieraz? boże? Marion?

Gdybym miał wybierać, którego z dwójki Marion - Bargnani mieć u siebie w drużynie to bez zastanowienia wybrałbym Matrix'a. Same punkty niczego nie robią. Co z tego, że rzuci 15pkt jak po jego błędach w obronie przeciwnicy zdobędą 25?
marion695
marion695
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym miał wybierać, którego z dwójki Marion - Bargnani mieć u siebie w drużynie to bez zastanowienia wybrałbym Matrix'a. Same punkty niczego nie robią. Co z tego, że rzuci 15pkt jak po jego błędach w obronie przeciwnicy zdobędą 25?

troche mi go szkoda bo sie marnuje w tej druzynie w ostatnim meczu sezonu rzucil 32 pkt..nie wykorzystuja go tak jak kiedys w pgoenix
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: troche mi go szkoda bo sie marnuje w tej druzynie w ostatnim meczu sezonu rzucil 32 pkt..nie wykorzystuja go tak jak kiedys w pgoenix

W Phoenix gra w ogóle wyglądała inaczej. Tam wszyscy mieli przyjemne statystyki, każdy sobie rzucił, zebrał, asystował. Obrony też nie grali raczej i dlatego niczego nie osiągnęli wielkiego. Marion nie musi rzucać 30 punktów na mecz (chyba nawet nie ma ku temu takich możliwości) żeby być efektywnym.
marion695
marion695
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Phoenix gra w ogóle wyglądała inaczej. Tam wszyscy mieli przyjemne statystyki, każdy sobie rzucił, zebrał, asystował. Obrony też nie grali raczej i dlatego niczego nie osiągnęli wielkiego. Marion nie musi rzucać 30 punktów na mecz (chyba nawet nie ma ku temu takich możliwości) żeby być efektywnym.

gdzies czytalem ze on jest najszybciej skaczacym zawodnkiem ale nie wiem ile w tym prawdy
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzies czytalem ze on jest najszybciej skaczacym zawodnkiem ale nie wiem ile w tym prawdy

W sensie, że najszybciej się wybija z nóg? Możliwe. Ma skubany sprężyny. :tak:
marion695
marion695
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sensie, że najszybciej się wybija z nóg? Możliwe. Ma skubany sprężyny.

tak chyba o toc hodzi nawet w nba live quickness mial na 100 wiec cos w tym jest..
hehe ray allen z forma wygral mecz z chicago
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w nba live quickness mial na 100 wiec cos w tym jest..

:crylol:

Odechciało się dyskutować. :and:
marion695
marion695
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Odechciało się dyskutować.

no przeciez zartuje..
lepiej mi powiedz czy utah jazz maja szanse z lakersami bo jest juz 2-0
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej mi powiedz czy utah jazz maja szanse z lakersami bo jest juz 2-0

A co Utah może wyciągnąć wartościowego na Lakers'ów? Boozer nie ogarnie Gasol'a a obronie, Williams samymi statystykami niczego nie zdziała. Mimo, że jest naprawdę świetnym rozgrywającym. Lakers mają lepszą obronę. Wydaje mi się, że tylko jakiś zbieg okoliczności, coś niespodziewanego może dać Utah wygraną z Lakers.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: konczy sie sezon

zasadniczy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??

Clevland - bardzo dobry bilans zaliczyli
na in plus - Phenix

Konto usunięte
Konto usunięte: kto wygra lige??

kibicować będę Orlando

Konto usunięte
Konto usunięte: kto mvp?

Kobe :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??

chyba jeśli tylko go WYGRYZIE
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2009

Phoenix* :zonk:

...Ignorance is bliss...
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: Kobe

Mało realne.

RexMundi
RexMundi: kibicować będę Orlando

To jeszcze nie ich czas. Głupio zrobili podpisując Lewis'a za takie grube bańki.
PokazCyckiKotq
PokazCyckiKotq
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Utah może wyciągnąć wartościowego na Lakers'ów? Boozer nie ogarnie Gasol'a a obronie, Williams samymi statystykami niczego nie zdziała. Mimo, że jest naprawdę świetnym rozgrywającym. Lakers mają lepszą obronę. Wydaje mi się, że tylko jakiś zbieg okoliczności, coś niespodziewanego może dać Utah wygraną z Lakers.

jednak sie pomyliles bo wygrali ale watpie zeby przeszli dalej
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak sie pomyliles bo wygrali ale watpie zeby przeszli dalej

Grali w Utah i wygrali tylko 2 punktami? Nie pomyliłem się. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.