marion695
marion695
  16 kwietnia 2009 (pierwszy post)

konczy sie sezon a wy nic nie piszecie o baskecie.
ktos was zaskoczyl podczas sezonu zasadniczego??
kto wygra lige??
kto mvp?
czy Gortat wygryzie Howarda ze skladu??
zapraszam do dyskusji

PokazCyckiKotq
PokazCyckiKotq
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Grali w Utah i wygrali tylko 2 punktami? Nie pomyliłem się. ;)
moze dlatego ze kobe byl bez formy w tym meczu
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moze dlatego ze kobe byl bez formy w tym meczu

Może. Faktem jest, że jak na przewagę swojego boiska to żadna przewaga. ;]
xox69xox69xox
xox69xox69xox
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może. Faktem jest, że jak na przewagę swojego boiska to żadna przewaga. ;]

orlando znowu w plecy dwoma punktami:D
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: orlando znowu w plecy dwoma punktami:D

Też mogę sprawdzić wynik na stronie NBA. :zonk: Rozpieprzają mnie takie posty... wnosi to cokolwiek konstruktywnego do tematu?
Abdisamad
Abdisamad
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądasz czasem mecze? Czy może interesujesz się NBA od czasu Trybańskiego?

porownujesz O'Neal chyba do Shaqa ... Jermaine to jest tak nierowno grajacy zawodnik w NBA jaki sie rzadko zdarza .... i ne mowie tu tylko o nim. Kontuzje go nie usprawiedliwiaja bo nie ma tak spieprzonej kariery jak T-mac ktory co sezon wiekszosc meczy spedza w gabinecie lekarskim niz na boisku. W tym sezonie oczekiwania po nim byly wieksze, mowie tu w tej chwili o Jarmainie. Najpierw go sciagnelo toronto pozniej miami z nadziejami, ze bedzie gral efektywnie i efektownie, a tutaj co? Wezmy pod uwage fakt ze gral bardzo duzo bez zadnej kontuzji. Ty chyba pamietasz go z przed 5 lat jeszcze ... wiec mi nie wpieraj ze ogladam te rozgrywki od czasow pana Cezara;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobe odpoczywa przez trzy kwarty i w ostatniej części gry daje popis, jak to Kobe.

chyba skutecznosci ...
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: porownujesz O'Neal chyba do Shaqa ... Jermaine to jest tak nierowno grajacy zawodnik w NBA jaki sie rzadko zdarza .... i ne mowie tu tylko o nim. Kontuzje go nie usprawiedliwiaja bo nie ma tak spieprzonej kariery jak T-mac ktory co sezon wiekszosc meczy spedza w gabinecie lekarskim niz na boisku. W tym sezonie oczekiwania po nim byly wieksze, mowie tu w tej chwili o Jarmainie. Najpierw go sciagnelo toronto pozniej miami z nadziejami, ze bedzie gral efektywnie i efektownie, a tutaj co? Wezmy pod uwage fakt ze gral bardzo duzo bez zadnej kontuzji. Ty chyba pamietasz go z przed 5 lat jeszcze ... wiec mi nie wpieraj ze ogladam te rozgrywki od czasow pana Cezara;]

A od kiedy oglądasz? I po co od razu takie nerwy, hm?
Zobacz sobie ile meczy rozegrał O'Neal, ile meczy opuścił. Wygląda to dość podobnie jak u McGrady'ego. O'Neal to jeden z najbardziej utalentowanych graczy podkoszowych w ostatniej dekadzie NBA i temu nikt nie może zaprzeczyć. Nie gra równo? Jeżeli 6 kolejnych sezonów ze statystykami oscylującymi w okół 20 punktów, 10 zbiórek i 2 bloków na mecz to nie jest równa gra to już sam nie wiem co nią będzie. On efektownie grać już raczej nie będzie, podobnie jak K-Mart. Problemy z kolanami i plecami go wykończyły. Poza tym jego kariera jeszcze się nie skończyła. Kto wie czy nie przeżyje czegoś podobnego jak McDyess obecnie. O'Neal w tym sezonie grał dużo i bez kontuzji, fakt. Opuścił coś w okolicach 20 meczów ale trzeba pamiętać, że przeszłe kontuzje miały duży wpływ na jego motorykę. A ta jest bardzo ważna dla gracza tego typu.

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba skutecznosci ...

Raz mu się nie udało i od razu wszyscy będą na nim psy wieszać?
Abdisamad
Abdisamad
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raz mu się nie udało i od razu wszyscy będą na nim psy wieszać?


raz? nie chce tu nikomu niczego udowadniac ale w sezonie zasadniczym Kobie nieraz tak tragicznie pudłowal ze szkoda gadac ... moze ten kontuzjowany palec na to wplywa? raz pudłuje 5 rzutow ...a raz 20 wiec nie wiem jak to z nim jest, ale gdyby nie bylo w skladzie Andrew'a lub Gasola by mogl chyba pomazyc o mistrzostwie ... a tak swoje bodajze trzecie ma w zasiegu reki. Dobrze ze mu te wazne rzuty wchodzą ... i szacunek oczywiscie za gre na IO.
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  26 kwietnia 2009

Kobe ma w tej chwili taką drużynę w okół siebie, że może pozwolić sobie na gorsze wieczory. Wciąż pozostaje liderem tej drużyny i jej najlepszym zawodnikiem. Poza tym i tak ma skuteczność rzutów z gry na poziomie 45% co jest bardzo dobrym wynikiem dla rzucającego obrońcy.
I tak, gdyby nie miał Gasol'a, Bynum'a, Odom'a, Fisher'a i całej reszty to mógłby pomarzyć o mistrzostwie. Ale on ich ma w drużynie i może poprowadzić ich do mistrzostwa.
A IO to już totalnie inna sprawa, tam grał rzeczywiście genialnie od pierwszej do ostatniej minuty.

ZerznijMnieKotkuxD
ZerznijMnieKotkuxD
  30 kwietnia 2009

czy myslicie ze Gortat godnie zastapi Howarda jesli ten by dostal kare na jeden mecz za uderzenie łokciem?

EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  30 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy myslicie ze Gortat godnie zastapi Howarda jesli ten by dostal kare na jeden mecz za uderzenie łokciem?

Zastąpić w pierwszej piątce? Tak.
Zastąpić na boisku? Nie.

Jeśli rozumiesz subtelną różnicę... ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.