Mar23cel
Mar23cel
  9 września 2010 (pierwszy post)

Mam ogromny problem. Jutro o 15 w lidze Botola odbędzie się mecz Kawkab Marakesz - Chabab Tadle. W Kawkabie występuje mój ulubiony piłkarz Abdelmoula El Herdoumi i muszę zobaczyć ten mecz. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji o transmisji. Znacie jakiś kanał tv albo w necie, gdzie będzie można go obejrzeć?

Maizter
Maizter
  18 września 2010

akurat moja ciotka pracowała na farmie o Rokkiego bo on ma winiarnie w Mohamedi i zbierała wina i grejfruty i wiem bo rozmawiałem z nim jak chcesz to mogę ci pokazać grafa jak się spotkamy na stadionie Kemala Shafa

egze
egze
  18 września 2010

czym zajmuje się twój ojciec?

Maizter
Maizter
  18 września 2010

ma firme spedingową i jeżdzi do portugali ze mną też hehe byłem na meczu Rio Ave a ty miażdzyłeś wtedy truskawe

egze
egze
  18 września 2010

myślałem, że ma sieć hoteli :C

PavolStano
PavolStano
  18 września 2010

Przestan tu fikac i jakis obcych ci tematow dotykac-gowno sie znasz,a walisz farmazony jak Sebastien Grax.(Czyt.Grasz, niedouku,ktory przegrywa na buku). Spasuj bo to nie twoje klimaty,idz lepiej do taty albo na grzybobranie do Ałma-Aty.

Maizter
Maizter
  18 września 2010

Hehe albo na maliny do ponferradiny
ja mam pytanie do moderatorów czy mogę założyć temat o stworach doktora Fukudy i przygotowaniach zespołów J League do obecnego sezonu??

PavolStano
PavolStano
  18 września 2010

Możesz
Ja jestem tu główny boss

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.