Mar23cel
Mar23cel
  9 września 2010 (pierwszy post)

Mam ogromny problem. Jutro o 15 w lidze Botola odbędzie się mecz Kawkab Marakesz - Chabab Tadle. W Kawkabie występuje mój ulubiony piłkarz Abdelmoula El Herdoumi i muszę zobaczyć ten mecz. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji o transmisji. Znacie jakiś kanał tv albo w necie, gdzie będzie można go obejrzeć?

PavolStano
PavolStano
  17 września 2010

Twoje pytanie jest bardzo ok. Widac ze jestes maniakiem futbolu niczym Ludovic Giuly maniak stiptizu w klubach. Ale niestety nie znam odpowiedzi. Czuwaj druhu.

Maizter
Maizter
  17 września 2010

Ja tam mecze ligi marokańskiej oglądam na satelicie, kanał 2Maroc... w poniedziałki po 15 są skróty

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam mecze ligi marokańskiej oglądam na satelicie, kanał 2Maroc... w poniedziałki po 15 są skróty

o trza zobaczyć.
Maizter
Maizter
  17 września 2010

ty nie oglądaj bo nawet nie wiesz kto to Abdellah Blinda:( to że słyszałeś o Chamkhu to nie myśl sobie że jesteś jak Albert Bunjaku, więc wracaj do oglądania Chelsea

PavolStano
PavolStano
  17 września 2010

Hehe zjechales go jak nie wiem kogo,niech szuka w wikipedii Juniora Agogo

WueRZet
WueRZet
  17 września 2010

Że Ci się chce tak przeskakiwać z konta na konto ;)

PavolStano
PavolStano
  17 września 2010

Że jestes taki tępy :D

WueRZet
WueRZet
  18 września 2010

Maizter no przestań ;)

egze
egze
  18 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chabab


piłkarzem innego klubu z tego miasta - Chabab Mohammedia - lata świetlne temu, kiedy jeszcze interesowałem się tamtejszą piłką był niejaki Rachid Rokki, urodzony w 1974 r. (podobnie jak nasz Piotr Rocki) napastnik pojechał nawet na Mistrzostwa Świata do Francji. Cóż to był za mundial. Niestety mój idol - miałem wtedy 8 lat i bardzo to przeżywałem - nie zagrał nawet minuty.
Po mistrzostwach 24-latek trafił do Sevilli, gdzie zagrał kilka spotkań, potem grał też w Albacete Balompie.
Podobno ostatnio wrócił do Maroka. Możesz mi jako znawca tamtejszej ligi opowiedzieć jak mu się wiedzie?
Maizter
Maizter
  18 września 2010

z gogli to każdy jest mocny pewnie nawet nie znałeś Rachida Rokkiego hehe pokazałeś wiedze :zonk:
nawet nie umiesz wygoglować bo masz błędne dane z wiki :zonk: no albo pomidorowy sum ci na pw wysłał
tak dla twojej informaci to Rachid Rokki zakończył kariere w sezonie 2007/2008 grajoc dla katarskiego Al Khor

egze
egze
  18 września 2010

To raczej Ty posługujesz się danymi z wikipedii ;-)

Rachid Rakki wcale nie skończył kariery w Al Khor.

egze
egze
egze
  18 września 2010
egze
egze: Rakki


Rokki rzecz jasna :D
egze
egze
  18 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam mecze ligi marokańskiej oglądam na satelicie, kanał 2Maroc... w poniedziałki po 15 są skróty


dziwnie te skróty oglądasz skoro Rokkiego nie znasz :nielapie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.