eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witka, jak tam u Was się prezentuje doping ?
Ja jestem kibicem Victorii Ostrzeszów i od paru meczów próbujemy coś tam robić.
Na młynie zwykle siedzi ok 15 osób, ale ostatnio na derby powiatu było około 30 więc już trochę nas było słychać.

Co do opraw to zaprezentuje wam jedno zdjęcie które jest w obiegu, bo na początek meczu a tym samym na oprawe fotograf nie przyjechał, LUL.

Carlsb
Carlsb
  18 kwietnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: a jak sie skonczylo ? tutaj widac : http://www.istotneinformacje.pl/boleslawiec,a3697.php filmik


" Ja Panu coś powiem, Pan to dobrze przemyśli " :D mistrzowski tekst :D

hehe myślałem że po tej wypowiedzi będzie jakieś awanti.. a tu kulturka ... no bo jak ktoś komuś mówi żeby coś przemyślał to... ;]
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009
http://www.joemonster.org/filmy/15324/Unia_Tczew_Borowiak_Czersk

Proponuje ten wyrafinowany filmik. W pełni pokazuje realia niższych lig i kibiców. Na takie mecze warto chodzić :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: " Ja Panu coś powiem, Pan to dobrze przemyśli " :D mistrzowski tekst :D

Cwaniaczki z Jeleniej przyjechaly i chcialy wejsc na stadion - a zakaz obowiazuje dla nich :ziober2: i lipa wrocili do domu

gdyby pomysleli zatrzymali by sie autobusem dwie ulice wczesniej i bez klopotu mogliby sie dostac :ziober2:

Jeszcze dobry byl text :

" Ja ide na pizze "
- " zapraszam na pizze, nie ma probemu, ale w miescie " ahahaha ; D

Konto usunięte
Konto usunięte: hehe myślałem że po tej wypowiedzi będzie jakieś awanti.. a tu kulturka .

Nie dali sie sprowokować :mrgreen: szkoda bo mogli ich troche popałowac :ziober2:
Carlsb
Carlsb
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.joemonster.org/filmy/15324/Unia_Tczew_Borowiak_Czersk


hehe tez dobry filmik :D co ten typek na końcu krzyczy bo za nic nie moge go zrozumieć?

LeonGrande
LeonGrande: " Ja ide na pizze " - " zapraszam na pizze, nie ma probemu, ale w miescie " ahahaha ; D


z pizzą też dobre ;]

LeonGrande
LeonGrande: Nie dali sie sprowokować szkoda bo mogli ich troche popałowac


wiem że pewnie nie przepadacie za sobą, ale pałowania to nie powinno się nikomu życzyć .. no nie ważne..filmik ciekawy ;]

pzdr
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe tez dobry filmik :D co ten typek na końcu krzyczy bo za nic nie moge go zrozumieć?

Djaj kamjenia :P "Daj Kamienia". fajny akcent :)
eciekeciek
eciekeciek
  20 kwietnia 2009

XXI kolejka KKO

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów 3:1 (2:1)

Gospodarze wypełniają stadion w dużej ilości tworząc ok. 30osobowy młyn, przy czym prowadzą doping na dobrym poziomie, nie dopingują długo ale głośno. Goście zjawiają się w Nowych Skalmierzycach 4 samochodami w 20 osób, gdzie 17osób utworzyło młyn. W pierwszej połowie pokazują swoją obecność po bramce Victorii. W drugiej połowie już częściej dopingują swój zespół. Przy wyniku 3:1 zaczyna się ocena pracy trenera. Był to 5 wyjazd Kibiców Victorii i jak narazie była to największa liczba wyjazdowa. Choć wynik był niekorzystny dla drużyny Victorii wyjazd do NS każdy zalicza do udanych pod wieloma względami.

tamtaramtaram, do tego ultrasi ze Skalmierzyc dołączają się do naszej przyśpiewki ' kto nie skacze ten z policji ' i chyba tyle, wydaje mi sie, ze bylismy glosniejsi, ale Bog to jeden wie jak nas z drugiej strony bylo slychac.

Hm, czy jest tu jakis dobry grafik do zrobienia wlepek ?
na razie mamy takie, ale to nic specjalnego :









i limited edition tylko dla ultrasów :mrgreen:


;>

eciekeciek
eciekeciek
  20 kwietnia 2009

aha, i jeszcze jakby ktoś potrzebował logo czy coś, to niech wpisze w guugl victora ostrzeszów. =0

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pogoń Nowe Skalmierzyce

kolega tam gra ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, czy jest tu jakis dobry grafik do zrobienia wlepek ?

nie polecam Ci na takim forum szukać kogoś do robienia projektów, na 100% zgarnie pomysły i pójdzie w uj. Vlepy powinny być tajne do momentu ich wydania.

Konto usunięte
Konto usunięte: na razie mamy takie, ale to nic specjalnego :

Szczerze, vlepy raczej kiepskie. W miare dobra 3,4,5 i dwie ostatnie. Ale można by je poprawić, ja bym lepszy projekt zrobiła :)
Jeśli coś wam mogę poradzić, to bardziej rzucającą się nazwę klubu zrobić. To nie Lech Poznań, Legia Warszawa czy coś w tym stylu, że od razu widać jaki to klub :)
Warto też żeby każda vlepka była w barwach :)
eciekeciek
eciekeciek
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie polecam Ci na takim forum szukać kogoś do robienia projektów, na 100% zgarnie pomysły i pójdzie w uj. Vlepy powinny być tajne do momentu ich wydania.

Spoko, spoko, spoko, te vlepy juz sa u mnie w domu i widze, ze sa nie najlepsze.
Myslalem, ze ktos pomoze. ;]
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko, spoko, spoko, te vlepy juz sa u mnie w domu i widze, ze sa nie najlepsze. Myslalem, ze ktos pomoze. ;]

Ważne, że są ;)
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  22 kwietnia 2009

postanowiłem że i ja wam dam coś, filmik został zrobiony za czasów 4 ligi mazowieckiej

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=RaXpmJGee-A


fotek nie chce mi się dodawać myślę że na filmiku trochę ciekawie jest jak na 4 byłą lige.
eciekeciek
eciekeciek
  26 kwietnia 2009

Mecz z liderem w tyłek 0-4.
Kibicowsko kiepsko, strasznie mało ludzi, jako, że o tej samej godzinie był szlagier ekstraklasy Legia-Lech.
Kibice Stali Pleszew coś tam pomruczeli, ale nic ich nie było słychać więc ode mnie 0/10.

U nas w pierwszej połowie dobry doping, najgłośniejszy i w połowie i w całym meczu pojazd na sędziów. Obiektywnie patrząc to drukował strasznie, przez co cała 2 połowa to praktycznie pojazd kolejny na sędziów i śpiewy przeciwko trenerowi i zarządowi z którym jest konflikt z powodu kiepskich wyników.

tyle. ;:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.