eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witka, jak tam u Was się prezentuje doping ?
Ja jestem kibicem Victorii Ostrzeszów i od paru meczów próbujemy coś tam robić.
Na młynie zwykle siedzi ok 15 osób, ale ostatnio na derby powiatu było około 30 więc już trochę nas było słychać.

Co do opraw to zaprezentuje wam jedno zdjęcie które jest w obiegu, bo na początek meczu a tym samym na oprawe fotograf nie przyjechał, LUL.

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem kibicem Victorii Ostrzeszów


która liga?

Konto usunięte
Konto usunięte: jak tam u Was się prezentuje doping ?


słabiutko raczej... sam nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na meczu mojej a-klasowej drużyny :D czasem coś tam pośpiewamy, ale nawet na szalik nam szkoda wydać parę zeta :(

ale za to czasem są fajne akcje...

w zeszłym roku graliśmy mecz derbowy z odwiecznym wrogiem z oddalonej o 4 km miejscowości, tak się składa, że przed laty była to miejscowość graniczna, oddzielająca zabór pruski od rosyjskiego. My jako przedstawiciele potomków tego pierwszego, gdzie silnie pielęgnowane są śląskie tradycje, szczególnie jeśli chodzi o język, jesteśmy przez nich wyzywani od najgorszych. Przyjeżdżamy do nich na mecz, a Ci wielki transparent: "Polska dla Polaków" i zaczęli śpiewać jakieś patriotyczne pieśni... rota itp. myślałem, że padnę ze śmiechu :D
Nie muszę chyba dodawać, że mecz wygraliśmy ;)

ogólnie to odkąd przestałem grać w piłkę to jakoś te mecze przestały mieć dla mnie większe znaczenie, w sobotnie i niedzielne popołudnie znajduję lepsze zajęcia... choć czasem warto przyjść się pośmiać ;)
eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: która liga?

okręgówka kaliska.

Konto usunięte
Konto usunięte: słabiutko raczej... sam nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na meczu mojej a-klasowej drużyny :D czasem coś tam pośpiewamy, ale nawet na szalik nam szkoda wydać parę zeta :(

nas słychać na oddalonej od stadionu stacji o ok 500m więc nie jest źle ;p.

Aktualnie w moim klubie gra bodaj 8 zawodników z Gawina Królewskiej Woli a trenuje nas jakiś ich eks działacz, w związku z czym zwolniono z klubu paru rodowitych Ostrzeszowiaków więc wiadomo jaka jest niekiedy atmosfera na stadionie przy kąpielowej :mrgreen:.

Chodzą słuchy, że zawodnicy sprzedali właśnie to derbowe spotkanie i jest szykowana sektorówka (wielkość jak na zdjęciu) z monetą jednozłotową i zajebisty transparent o niecencuralnym tekstu którego nie będę przytaczać. :lol2:

Generalnie jeden wielki burdel.
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009

MZKS Orleta Aleksandrow Kujawski -Duma Kujaw ^^
Cos napisze o tym klubie wystepujacym w okregowce.Jesli chodzi o doping to pare osob sie angazuje ja rowniez ale jest to na zasadzie takiej malej zwaly.Chodzimy na mecze,jezdzimy na wyjazdy .Nie raz zdarza sie smieszne rzeczy typu napinka jakis polpankow na nas gdzies tam w Brzyskobrzystewku czy innym Gniewkowie.Jako takiego dopingu nie prowadzimy ograniczamy sie to kilku obelg na druzyne przeciwna,sedziego i takie tam standardy na boiskach nizszych lig.Doping z prawdziwego zdarzenia i oprawa zdarza sie rzadko bo rzadko gramy akutalnie ze Zdrojem Ciechocinek.Najlepsza atmosfera na stadionie przy ulicy Sikorskiego byla jakies 5 lat temu kiedy odbywaly sie derby pomiedzy Orletami a Zdrojem Ciechocinek wygrane przez Orleta 2:1.Na trybunach zasiadlo okolo 3 tys. widziow.Byla oprawa i doping przez 90 min.Pamietam ze mecz odbywal sie w wielkiej ulewie .
Stadion w ALeksandorwie jest jednym z najwiekszych w okolicy.Obecnie moze pomiescic ok 6 tys widzow .Niestety nie moze doczekac sie na mordenizacje juz od dluzszego czasu.Tysiac miejsc jest zadaszonych gdzie zbiera sie w wiekoszci przypadkow cala widowania na meczach.
Srednia widzow w klasie okregowej w tej chwili wacha sie w granicach 200-500 widzow
Najwiekszi wrogowie Zdroj Ciechocinek i Orzel Sluzewo.Orzel wycofal druzne seniorow z rozgrywek jakies 2 lata temu .Zdroj spadnie z III ligi wiec jeszcze jedna klase poleci i beda derby ;D.

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na młynie zwykle siedzi ok 15 osób,

stoi :)
Ja osobiście podziwiam ultrasów takich zespołów, za zapał i chęci :) Sama wiem, że nie jest lekko w parę osób zrobić coś.
Ogólnie zauważyłam, że kluby z niższych ligi (np. Ostrovia Ostrów) angażują się głównie w chuligańską działalność ( która całkiem nieźle im wychodzi). Jednak do ultraski trzeba dużo więcej pieniędzy, poparcia klubu i ludzi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Victorii Ostrzeszów

To całkiem niedaleko ode mnie. Będę obserowować jak się tam rozwijacie.
eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: stoi :)

ofc, mój błąd,ale pisałem na szybko ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: To całkiem niedaleko ode mnie. Będę obserowować jak się tam rozwijacie.

ano, 25 km :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostrovia Ostrów

Kiedyś przyjechała do nas Ostrovia to pół miasta w strzępach, teraz jest lepiej, ale obawiam się meczu z Wami, bo pewnie dostaniemy po papie i nam zakosicie flagi, hehe. No chyba, ze to prawdziwi kibice, i ultrasow chuligani nie leją ;p.

Hm, dziwne jest też to, że Centra nie ma praktycznie kibiców podobnie jak Prosna w Kaliszu gdzie jak wiadomo rządzi i rozdaje karty KKS.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak do ultraski trzeba dużo więcej pieniędzy, poparcia klubu i ludzi :)

Powiem tak, poparcia władz klubu nie mamy żadnych, jest teraz żałosny sponsor który w herb klubu wkomponował swoje logo, lol. Jest on jechany przez nas, min dlatego, ze policja przyjezdza na jego wezwanie. Ludzi mamy nie wiele, ale z kazdym meczem jest lepiej. Teraz frekwencja na stadionie wynosiła podobno ok tysiąca osób co na ostrzeszów jest chyba rekordem w ostatnich latach, wiec i do mlynu przyszlo pare nowych gardel, ale wiadomo, swieta to swieta, masa wolnego czasu etc.

Na oprawy sami sie skladamy, nikt nam nie pomaga, ostanio stala pucha na zbiorke pieniedzy, to wiara wrzucila niecale 2 dychy ;|, wiec wiesz jak to jest.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ofc, mój błąd,ale pisałem na szybko ;p

rozumiem, sama tak nie raz mówię :P
a siedzą to przecież pikniki, my stoimy ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś przyjechała do nas Ostrovia to pół miasta w strzępach, teraz jest lepiej, ale obawiam się meczu z Wami, bo pewnie dostaniemy po papie i nam zakosicie flagi, hehe. No chyba, ze to prawdziwi kibice, i ultrasow chuligani nie leją ;p.

Nie nami, nie nami :) Mnie proszę z Ostrovią nie identyfikować, W OSTROWIE TYLKO KM :)
Nie powinni was lać, ale flagi jak najbardziej mogą zabrać :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, dziwne jest też to, że Centra nie ma praktycznie kibiców podobnie jak Prosna w Kaliszu gdzie jak wiadomo rządzi i rozdaje karty KKS.

A to prawda, ale podobnie jest też w Poznaniu ( stosunek ilościowy kibiców Lech - Warta) troszkę mniej widoczny w Wawie ( Legia-Polonia) ale za to np. w Krakowie, Łodzi ekipy są na podobnym poziomie. Więc nigdy nie wiadomo, czy te kluby które teraz w swoich miastach mają mało do powiedzenia nie ewoluują jak Widzew ( ŁKS z resztą coraz słabszą ma pozycję) czy chociaż Bałtyk Gdynia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak, poparcia władz klubu nie mamy żadnych, jest teraz żałosny sponsor który w herb klubu wkomponował swoje logo, lol. Jest on jechany przez nas, min dlatego, ze policja przyjezdza na jego wezwanie. Ludzi mamy nie wiele, ale z kazdym meczem jest lepiej. Teraz frekwencja na stadionie wynosiła podobno ok tysiąca osób co na ostrzeszów jest chyba rekordem w ostatnich latach, wiec i do mlynu przyszlo pare nowych gardel, ale wiadomo, swieta to swieta, masa wolnego czasu etc.

Ale u was za to chyba nie ma innych klubów, więc praktycznie wszystko co ma jakiś potencjał powinniście do siebie zwerbować. I tak dziwne, że bawicie się w ultraskę a nie chuligankę. Tak oryginalnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Na oprawy sami sie skladamy, nikt nam nie pomaga, ostanio stala pucha na zbiorke pieniedzy, to wiara wrzucila niecale 2 dychy ;|, wiec wiesz jak to jest.

No to jest masakra, u nas przyszłam dwa sektory na meczu i 60 zł... Pewnie na całym stadionie byłoby tego sporo więcej, ale co tam. Fakt faktem, że wiara na piwsko ma, na kiełbachę i program też, a szkoda tej 1 zł czy czegokolwiek na oprawę..
eciekeciek
eciekeciek
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem, sama tak nie raz mówię :P a siedzą to przecież pikniki, my stoimy ^^

Wiadomo. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nami, nie nami :) Mnie proszę z Ostrovią nie identyfikować, W OSTROWIE TYLKO KM :)

też tak uważam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powinni was lać, ale flagi jak najbardziej mogą zabrać :P

we will see.

Konto usunięte
Konto usunięte: A to prawda, ale podobnie jest też w Poznaniu ( stosunek ilościowy kibiców Lech - Warta) troszkę mniej widoczny w Wawie ( Legia-Polonia) ale za to np. w Krakowie, Łodzi ekipy są na podobnym poziomie. Więc nigdy nie wiadomo, czy te kluby które teraz w swoich miastach mają mało do powiedzenia nie ewoluują jak Widzew ( ŁKS z resztą coraz słabszą ma pozycję) czy chociaż Bałtyk Gdynia.

No właśnie sam widzę, że ŁKS słabnie w oczach, ale mam nadzieję, że to się odmieni. Lech mimo wszystko wiadomo, sukcesy, historia + aktualna pozycja mimo wszystko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale u was za to chyba nie ma innych klubów, więc praktycznie wszystko co ma jakiś potencjał powinniście do siebie zwerbować. I tak dziwne, że bawicie się w ultraskę a nie chuligankę. Tak oryginalnie :)

No tak, ale moje maisto ma 14 tys mieszkancow, wiec nie wiele, do tego spoleczenstwo nie przystosowane do czegos takiego jak doping. ;p
W zasadzie stała ekipa to ta, która jeździ też na mecze innych, w wyższej lidze, klubów. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest masakra, u nas przyszłam dwa sektory na meczu i 60 zł... Pewnie na całym stadionie byłoby tego sporo więcej, ale co tam. Fakt faktem, że wiara na piwsko ma, na kiełbachę i program też, a szkoda tej 1 zł czy czegokolwiek na oprawę..

Haha, u nas na szczescie nie ma piknikow z kiebachami :mrgreen:.
Wiesz, zauwazylem, ze banany nie wrzucaja, a starsi ludzie tak, troche anormalne, ale coz takie Polskie realia..

Cóż, nie jesteśmy piłkarzami bo urodziliśmy się ultrasami :mrgreen:.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: też tak uważam ;)

o, sympatyzujesz z KMO ? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie sam widzę, że ŁKS słabnie w oczach, ale mam nadzieję, że to się odmieni. Lech mimo wszystko wiadomo, sukcesy, historia + aktualna pozycja mimo wszystko.
A ja własniw wolę Widzew od ŁKSu.
No w Poznaniu jeszcze ta tendencja się nie rozpoczęła, ale nie powiedziane, że za 20 lat to Warta nie będzie dzielić i rządzić w Poznaniu.. Kto 20 ( no moze 30) lat temu słyszał o Widzewie?

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, ale moje maisto ma 14 tys mieszkancow, wiec nie wiele, do tego spoleczenstwo nie przystosowane do czegos takiego jak doping. ;p W zasadzie stała ekipa to ta, która jeździ też na mecze innych, w wyższej lidze, klubów. ;]

W większości małych klubów tak jest :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Haha, u nas na szczescie nie ma piknikow z kiebachami . Wiesz, zauwazylem, ze banany nie wrzucaja, a starsi ludzie tak, troche anormalne, ale coz takie Polskie realia..

To chociaż tyle macie lepiej :P
Jak zauważycie, że zaczyna się pojawiać to zjawisko, to wypleniać :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż, nie jesteśmy piłkarzami bo urodziliśmy się ultrasami .
Czyżby inna wersja "gdyby interesowała nas piłka, zostalibyśmy piłkarzami" ?:D
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  15 kwietnia 2009

Ja jestem kibicem Narwi Ostrołęka :) 3 liga mazowiecko - łódzka :) klub ma na prawdę ciekawą historie :) niestety bez sukcesów na boiskach :)

ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem kibicem Narwi Ostrołęka :) 3 liga mazowiecko - łódzka :) klub ma na prawdę ciekawą historie :) niestety bez sukcesów na boiskach :)

W tym temacie nie gadamy o sukcesach na boisku ( i Bogu za to dzięki ) Tylko o realiach kibicowskich :)
Więc możesz opowiedzieć jak tam jest u was, bo tego typu klubów to nawet w TOP w TKM nie zamieszczają :)
Co nie oznacza, że nic się nie dzieje.
WueRZet
WueRZet
  16 kwietnia 2009

Odlew Poznań :rock:
Bananowa b-klasa :ziober2:

Kiedyś częściej zaglądałem, teraz z uwagi na brak czasu rzadko. A szkoda :and: Co można napisać o ultrasach z Odlewu ? Zdjęcie pokazuje wszystko :ziober2: Jednak kto nie jest z Poznania, albo nie wie czym tak naprawdę jest te zespół, ten nie zrozumie dlaczego tak wielu ludzi darzy ten klub sympatią (ukrytą pod maską ironicznych uśmieszków)


W wakacje zdarza mi się przejść na stadion gdzie gra drużyna do której już do końca życia będę miał olbrzymi sentyment.

Start Namysłów, obecna IV liga.

Przeciętnie na mecz przychodzi około 200 osób. Młyn stanowi 15-20 osób (obserwacje własne z wakacji, obecnie stan większy). Po kilku latach niebytu chłopaki zaczynają na poważnie brać się za ultrasowskie sprawy. Swego czasu fajna ekipa, fanclub Śląska Wrocław.

StamfordBridge
StamfordBridge
  17 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Odlew Poznań

Toż to oni mają kose z Rakietą Biedrusko, która niestety się rozpadla tudzież sprzedała się Sucharom Suchy Las... Co do Rakiety ;] nigdy tu nie bylo żadnej ultraski a szkoda.
Carlsb
Carlsb
  17 kwietnia 2009

niższe ligi.. hehe temat rzeka...

w Warszawie i okolicach istnieje masa klubów z niższych lig... 3 liga i w dół...są to kluby osiedlowe.. ludzie chodzący tam na mecze to kibice Legii... są to osoby mieszkające przeważnie na tym samy osiedlu . I w ten sposób mamy (kolejność przypadkowa):

-Olimpia Warszawa

-Hutnik Warszawa

-Ursus Warszawa (pozdro Chez :P)

-Drukarza Warszawa

-Gwardia Warszawa

-Okęcie Warszawa

-GKP Targówek (Targówek to Warszawa jakby co)

okolice Warszawy to:

-Dolcan Ząbki (obecnie druga liga, ale strasznie długo szwędali się po niższych ,ligach)

-KS Łomianki

-Huragan Wołomin

-masa mazowieckich klubów typu Pogoń Grodzisk Mazowiecki itp

i masa innych ..

tak jak napisałem na mecze tych klubów chodzą ludzie z osiedla, którzy na co dzień są kibicami Legii.. co nie przeszkadza mieć np kosę Ursus vs Dolcan (potrafią przerwać mecz :) ), czy Olimpia vs Ursus (już nie aż takie duże ciśnienie)

są też zgody/układy między tymi klubami...i tutaj sa atrakcje chuligańskie i ultrasowskie ( tylko że przeważnie są to te same osoby)

fajnie to wyglądało na meczach koszykówki Legii, gdy ta grała w najwyższej klasie rozgrywkowej ... obok siebie stali kibice Hutnika (kiedyś zgoda z Ursusem), Ursus, Olimpia (zgoda Dolcanu-nie wiem jak teraz), wszyscy się znają osobiście, właśnie z meczów Legii, czy wyjazdów :) ot taki lokalny, osiedlowy patriotyzm ;) zdarza się że Polonia wpada na mecze tych drużyn osiedlowych...

jest klimat, oj jest:)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 kwietnia 2009

U nas mialo dzis dojsc do zamieszek, zadymy

bo derby byly, czyli BKS Boleslawiec - Karkonosze Jelenia Góra :ninja:

Na necie od paru dni byly juz grozby ze wpadna z ekipa wroclawska ...

a jak sie skonczylo ? tutaj widac : http://www.istotneinformacje.pl/boleslawiec,a3697.php :ziober2: filmik

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.