WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Cały czas mam w pamięci jak Wisła zrypała wygrany dwumecz z Panatinaykosem.

To bylo zdecydowanie najbllizej przez te 13 lat. Najbardziej boli, ze w duzej mierze przez sedziego Rileya. Do dzisiaj nie wiem dlaczego ta świnia jeb.... nie uznała gola Penksy. "Coś" odgwizdano a najlepsze, ze bramkarz zaczął z ręki potem. O czerwieni dla SObola nie wspomne, po tamtym meczu miesiąc nie mogłem tego przetrawić.Wszyscy mówią o Webbie a to Riley zrobił Nam wiecej krzywdy bo awans wtedy do LM popchnął by nasza piłke do przodu. Na euro 08 i tak nic bysmy nie zdziałali.

Teraz widzicie Ci, ktorzy jezdzili po Wisle np. rok temu, jak to miło. Lech jeszce nie odpadł ale szanse zmalały gdzies do 30%, mecz włączyłem od 60min i jak Sparta strzeliła to nie wiedziałem czy śmiać sie czy płakać.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  28 lipca 2010

Gdyby w Poznaniu mecz trwał 70 min to jestem pewny o awans Lecha.
niestety bardzo słabo się jeszcze prezentujemy kondycyjnie :and:

kuba92762
kuba92762
  28 lipca 2010

A Wisla to kiedy gra, o ktorej i czy bedzie pokazywany mecz w tv, bo w gazecie nie widze?

egze
egze
  28 lipca 2010

Wisła gra jutro o 20.
Nie wiem czy transmisja będzie w Polsacie, na pewno będzie w Polsacie futbol.
Z kolei w Polsacie sport o 18 transmisja meczu Ruchu, a o 20.45 Jagiellonii.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: klubów ktore nie zdobywaja duzej ilosc pkt do rankigów uefa i dlatego nasza liga w europie znaczy tyle co nic

No tak. Zawsze gadają, że w okresie przygotowawczym itp.
Ciekawe jak zmieniłaby się droga eliminacji dla polskich drużyn gdyby teraz Lech zagrał w fazie gr. LM

Predator007TSW
Predator007TSW: To bylo zdecydowanie najbllizej przez te 13 lat. Najbardziej boli, ze w duzej mierze przez sedziego Rileya. Do dzisiaj nie wiem dlaczego ta świnia jeb.... nie uznała gola Penksy. "Coś" odgwizdano a najlepsze, ze bramkarz zaczął z ręki potem. O czerwieni dla SObola nie wspomne, po tamtym meczu miesiąc nie mogłem tego przetrawić.Wszyscy mówią o Webbie a to Riley zrobił Nam wiecej krzywdy bo awans wtedy do LM popchnął by nasza piłke do przodu. Na euro 08 i tak nic bysmy nie zdziałali.

Mi najbardziej, z tego meczu zapadły w pamięć interwencje Majdana.
To on załatwił Grekom awans.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To on załatwił Grekom awans.

No zawalił wtedy drugą i czwarta bramke bo przy tej najwazniejszej trzeciej nie mogl nic zrobic po rykoszecie Przy tej 2 bramce wybił torpede do góry tak samo mozna mowic, ze obroncy zachowali sie fatalnie zostawiając Olisadebe. Mimo wszystko to sedzia narobił najwiecej szkody a pozniej Majdan i Zienczuk.

Donald WHO YOU?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: No zawalił wtedy drugą i czwarta bramke bo przy tej najwazniejszej trzeciej nie mogl nic zrobic po rykoszecie Przy tej 2 bramce wybił torpede do góry tak samo mozna mowic, ze obroncy zachowali sie fatalnie zostawiając Olisadebe. Mimo wszystko to sedzia narobił najwiecej szkody a pozniej Majdan i Zienczuk.

A no i wspomniany przez Ciebie Oli ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  29 lipca 2010
egze
egze: Nie wiem czy transmisja będzie w Polsacie


od paru dni już zapowiadają tą transmisję w otwartym Polsacie

Kombatant
Kombatant
  29 lipca 2010

Relacje dzis:


godz. 18
Ruch Chorzów - Austra Wiedeń


godz. 20 :00
Wisła Kraków - Karabach Agdam


godz. 20:45
Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki

MisterKulka
MisterKulka
  29 lipca 2010

No i dobrze,,, tylko nie wiem, który mecz będzie ciekawszy.
Jeżeli Wisła do przerwy ustali wynik to chyba warto będzie przerzucić się na Jagę i zobaczyć jak to u nich wygląda.
W końcu to ich pierwszy mecz w pucharach.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 lipca 2010

Ale piękne popołudnie z piłką nożną :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 lipca 2010

Tylko, że moja pewnie wymyśli mi jakieś zakupy :zly:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  29 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tylko, że moja pewnie wymyśli mi jakieś zakupy


i w takich przypadkach najlepiej być tzw singlem :)

egze
egze
  29 lipca 2010

Tak szczerze mówiąc to najbardziej dzisiaj jestem ciekaw formy Jagiellonii, o Wisłę jestem spokojny mimo iż ten Karabach na pewno nie będzie takim chłopcem do bicia jak Litwini, Ruch musi myśleć o tym, by się za bardzo nie skompromitować.

egze
egze
  29 lipca 2010

Ten Grodzicki to jest przekoleś jeśli chodzi o drybling, to co zrobił z piłkarzami Austrii w ich polu karnym to poezja :D

Szkoda trochę Ruchu, mogli po szybko strzelonym golu trochę uspokoić grę. Widać, że gdy Austria się przyłożyła od razu strzeliła bramkę.
No i te stałe fragmenty gry. Trzy rzuty rożne w ciągu minuty, trzeci zakończony bramką.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.