WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Legia mogłaby nawet grać słabo ale jednak to druzyna z 10 razy wiekszym potencjałem, nowym stadionem oraz ambicjami żeby nie konczyc udziału w tkaiej LE na 2 rundzie eliminacyjnej.

Pan obiektywny znów swój głos zabrał ;)
Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie będzie , to raczej pewne http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/lech-gra-o-lm-szkoda-ze-panstwo-tego-nie-widza,1510759

Krótko mowiąc - zenada.

To czeskiej telewizji za tydzien polacy powinni zaproponowac 100 tys ojro! za udostepnienie sygnalu pf :ziober2:
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Krótko mowiąc - zenada.

Te wiesz kogo chcą sprowadzić w Milanie. Podpowiem, że prawego pomocnika :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Krótko mowiąc - zenada.

Nie pierwsza i nie ostatnia ;o
Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Te wiesz kogo chcą sprowadzić w Milanie. Podpowiem, że prawego pomocnika

Nie zdziwie sie jak jakiego żula emerytowanego :P ktorego nikt juz nie chce:P
daj spokoj, szkoda mi moich nerwow na to co sie tam wyprawia

upadek istny upadek.
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zdziwie sie jak jakiego żula emerytowanego :P ktorego nikt juz nie chce:P daj spokoj, szkoda mi moich nerwow na to co sie tam wyprawia

Otóż to :rotfl:
Camoranesiego mają na oku i chcą za niego jeszcze Juventusowi zapłacić, jemu sowicie zresztą też :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: upadek istny upadek.

To przez tego "laleczkowatego" dziadka :tak:
Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Camoranesiego mają na oku i chcą za niego jeszcze Juventusowi zapłacić, jemu sowicie zresztą też

Moze powinnismy o tym podyskutowac w temacie transfery :ninja:
rzuc nowinkami jakimis tam:ninja: :ziober2:
[sugerowane odnosnie Juve] : D

Konto usunięte
Konto usunięte: To przez tego "laleczkowatego" dziadka

"mamy druzyne mistrzów ! mamy najwiecej wygranych trofeow! ta druzyna moze wiele wygrac, to sa mistrzowie ! "
:rotfl::rotfl:

j.w. przejdzmy do odpowiedniego tematu:ninja:
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  26 lipca 2010

A jaka czeska telewizja będzie pokazywała ten mecz?
Bo jak dobrze antenę nastawię to coś tam może zobaczę :P

krzychu7818
krzychu7818
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaka czeska telewizja będzie pokazywała ten mecz?


CT4 , nie wiem czy oni nadają naziemnie :woot:, z pokojowej anteny to jedynie pierwszy i drugi program czeskiej tv chytam
Gutek909
Gutek909
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: CT4 , nie wiem czy oni nadają naziemnie , z pokojowej anteny to jedynie pierwszy i drugi program czeskiej tv chytam

jeszcze nie wszystko stracone, cały czas trwają rozmowy żeby mecz był pokazywany w polsacie sport, ostateczna decyzja zapadnie jutro..
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2010

No dokładnie, jeszcze nic nie wiadomo Polsat nie odpuści, dadzą im tyle kasy ale za to w rewanżu Sparta odda, chyba że umowa będzie wiążąca.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: CT4 , nie wiem czy oni nadają naziemnie , z pokojowej anteny to jedynie pierwszy i drugi program czeskiej tv chytam


no, jeszcze tv nova mi kiedyś działała, ale dawno tego nie oglądałem :P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 lipca 2010

Wydaje mi sie ze w ost chwili sie dogadaja : P

oby :tak:

19przemo92
19przemo92
  27 lipca 2010

Mi wrozka wywrozyla ze dzisiaj Lech zremisuje 2-2
a za tydzien wygra
Potem przejdzie IV runde i awansuje do fazy grupowej LM !

Kombatant
Kombatant
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mecz Sparta Praga - Lech Poznan od godziny 19:30 tylko w Polsacie Sport !!! Zapraszamy !!!


Więc jednak będzie w tv : P oczywiscie ci co maja polsat sport obejrza : P
Gutek909
Gutek909
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc jednak będzie w tv : P oczywiscie ci co maja polsat sport obejrza : P

jestem szczęśliwym posiadaczem tegoż właśnie kanału :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.