WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz po losowaniu szanse oceniałem 50 na 50 , po tym co dziś zobaczyłem daję Lechowi 15 góra 20% szans na awans

Mecz, meczowi nierówny i obyś się mylił.
Mają teraz 7 dni na rozważanie i przygotowanie do meczu w Pradze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  21 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Z taką grą to Lech nie ma co szukac w pucharach i o mistrzostwie polski moze zapomniec. Zazdroszcze jednego, ze chocby w tych eliminacjach czy juz od jesieni moze grac u siebie, Wisła rok temu mogla grac slabo ale jednak gra u siebie by wiele pomogła.

Gra aż taka beznadziejna nie była, w pierwszych 10 minutach powinno być 2-0 ale boli mnie coś innego ...
Wchodzi niejaki Kiełb po czym z 8 metrów w 100 % sytuacji wybija komuś szybę w aucie na parkingu a Borek zrzuca to na młodzieńczą fantazję ... To ja się pytam, kiedy k.... ta młodzieńcza fantazja się skończy ?! Jak będzie miał 30 lat?! Na Zachodzie 22-latkowie decydują o obliczu drużyny i z tego bierze sie problem że Lech męczy się w karnych ze średniakami bo Inter słabą drużyną nie był. NIE MNIEJ JEDNAK ...
MY WIERZYMY TYLKO W KKS !!!

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Freddie2007
Freddie2007
  21 lipca 2010

Nie narzekajcie tak, dopóki grał Wichniarek nie było źle, jak dojdzie Tschibamba i Bandrowski będzie jeszcze lepiej, pamiętajmy że to jeszcze okres wakacji a Lech zawsze rozgrywa się z sezonem, z Austrią 2 lata temu też mecz niewychodził i gdyby nie Murawski kto wie co by było a jak się skończyło wszyscy pamiętamy...mecz ze Spartą wszystko pokaże ja wierzę że Kolejorz się rozegra:)

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  21 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dzisiaj widać był poddenerwowany, gdyby w Koronie miał takie sytuacji pewnie by strzelił.

Ale on już nie gra w Koronie, wiedział na co się decyduje przechodząc do Lecha !
Jak tak każdy będzie poddenerwowany to na końcu UEFA wykreśli polskie drużyny z europejskich pucharów ...

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
mus10
mus10: Ale on już nie gra w Koronie, wiedział na co się decyduje przechodząc do Lecha ! Jak tak każdy będzie poddenerwowany to na końcu UEFA wykreśli polskie drużyny z europejskich pucharów ...

Nie mniej jednak to co uderzył Panu Bogu w okno normalnie by strzelił.
Trema go zżarła, widać miał sztywne nogi i nic nie myślał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  21 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: normalnie

Co masz na mysli mówiąc "normalnie" ?

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Trema go zżarła, widać miał sztywne nogi i nic nie myślał.

To niech wraca do korony i się pokzauje w meczach z paistem gliwice ... Lech potrzebuje wzmocnień

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
mus10
mus10: Co masz na mysli mówiąc "normalnie" ?

Nie będąc stremowany.

mus10
mus10: To niech wraca do korony i się pokzauje w meczach z paistem gliwice ... Lech potrzebuje wzmocnień

Jeszcze ten piłkarz będzie wzmocnieniem dla Lecha zobaczysz.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dokładnie. Dojdą dwaj dobrzy napastnicy, Kiełb też powinien dostawać więcej czasu w 1 składzie. Dzisiaj widać był poddenerwowany, gdyby w Koronie miał takie sytuacji pewnie by strzelił.


Niestety mam wrazenie ze jest tu wielu ktorzy by sie cieszyli z odpadniecia Lecha
a wrecz moze im tego zyczyli

ah my polacy : )
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Niestety mam wrazenie ze jest tu wielu ktorzy by sie cieszyli z odpadniecia Lecha a wrecz moze im tego zyczyli ah my polacy : )


No na pewno. Ja stanowię wyjątek, nie jestem kibicem Lecha ale w europejskich pucharach jestem za polskimi drużynami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  21 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie będąc stremowany.

Stremowany może być maturzysta przed ustnym polskim a nie profesjonalny piłkarz ...
A czy nowy kierowca karetki jadąc do pierwszego wezwania ma prawo spowodować wypadek bo jest stremowany ?

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jeszcze ten piłkarz będzie wzmocnieniem dla Lecha zobaczysz.

oby

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No na pewno. Ja stanowię wyjątek, nie jestem kibicem Lecha ale w europejskich pucharach jestem za polskimi drużynami.

Ja rowniez, w Polsce tak naprawde nie kibicuje podczas trwania ligi zadnej ekipie, jestem neutralny

aczkolwiek bliski mi jest Slask dlatego ze mam do Wrocka blisko : P

Gdy jednak graja polskie ekipy w el. LM, el. LE zawsze kazdej kibicuje jako polak, bo cieszylbym sie gdyby nasz kraj reprezentowaly druzyny klubowe :)

Nie wazne czy to Legia czy Wisla czy Lech czy Ruch Chorzów. Najlepiej wszystkie.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
mus10
mus10: Stremowany może być maturzysta przed ustnym polskim a nie profesjonalny piłkarz ... A czy nowy kierowca karetki jadąc do pierwszego wezwania ma prawo spowodować wypadek bo jest stremowany ?

Heh dobre porównania nie ma co.
Odpowiedź jest jednoznaczna, że nie może być, ale co zrobić jak on taki właśnie był :-P

LeonGrande
LeonGrande: Gdy jednak graja polskie ekipy w el. LM, el. LE zawsze kazdej kibicuje jako polak, bo cieszylbym sie gdyby nasz kraj reprezentowaly druzyny klubowe :) Nie wazne czy to Legia czy Wisla czy Lech czy Ruch Chorzów. Najlepiej wszystkie.

I ja tak uważam.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  21 lipca 2010

czyli Lech sobie zagwarantował co najmniej grę w 4 rundzie eliminacji ligi europejskiej ? :woot:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli Lech sobie zagwarantował co najmniej grę w 4 rundzie eliminacji ligi europejskiej ?

Na to wychodzi.
A tak by już od teraz skupiali się tylko na lidze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lipca 2010


HAHA PADŁEM :CRYLOL:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.