WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  11 lipca 2010 (pierwszy post)
Dzisiaj w Hamburgu odbył się finał Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn U-17, gdzie Polacy zajęli drugie miejsce :w00t:. Prawda, że to powód do dumy? :mrgreen:.
Ulegli Stanom Zjednoczonym 111:80, a w pierwszej piątce znalazło się dwóch zawodników polskiej reprezentacji.


1. Wiedzieliście o tym? :ziober2:.
2. Interesuje Was koszykówka w Polsce? Czy jak już, to głównie mecze NBA? (ew. liga europejska. No i oczywiście, czy w ogóle interesuje :ziober2:).


A tak z innej beczki, nigdy nie zauważałam piękna piłki nożnej. Zawsze uważałam, że to bezsensowne bieganie za piłką po wielkiej trawie :woot:. Mam nadzieję, że wygra Hiszpania, bo nie chcę przegrac zakładu :ziober2:. Ale coś czuję, że jednak Holandia :and:.


1. Jak myślicie, jakie tętno może miec zawodnik w posiadaniu piłki, który zaraz ma strzelic bramkę, wokół sami rywale, język już na karku, świat na ciebie patrzy, a tłum drze się jak oszalały? :ziober2:.
2. ... a sędzia, wiedząc, że przyczynia się do 'tworzenia historii'? :pavarotti:.


... nic konkretnego.
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż



Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam zawsze rację, o!

Skromny :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: *spadli i grali rok

nvm :ziober2:.
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: WeLoveThisGame

obiecalas mi kiedys meczyk 1 na 1
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: obiecalas mi kiedys meczyk 1 na 1

Wpadaj do Poznania po 9, będę wtedy w Poznaniu! :ziober2:.
thomas893
thomas893
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://c7.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/047/654/47654736_640.jpg

łee no.. dupa, nic nie widać :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Skromny .

Od urodzenia :pavarotti:
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpadaj do Poznania po 9, będę wtedy w Poznaniu! .

jak wygram to spelnisz moje zyczenie?:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.