WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  11 lipca 2010 (pierwszy post)
Dzisiaj w Hamburgu odbył się finał Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn U-17, gdzie Polacy zajęli drugie miejsce :w00t:. Prawda, że to powód do dumy? :mrgreen:.
Ulegli Stanom Zjednoczonym 111:80, a w pierwszej piątce znalazło się dwóch zawodników polskiej reprezentacji.

1. Wiedzieliście o tym? :ziober2:.
2. Interesuje Was koszykówka w Polsce? Czy jak już, to głównie mecze NBA? (ew. liga europejska. No i oczywiście, czy w ogóle interesuje :ziober2:).

A tak z innej beczki, nigdy nie zauważałam piękna piłki nożnej. Zawsze uważałam, że to bezsensowne bieganie za piłką po wielkiej trawie :woot:. Mam nadzieję, że wygra Hiszpania, bo nie chcę przegrac zakładu :ziober2:. Ale coś czuję, że jednak Holandia :and:.

1. Jak myślicie, jakie tętno może miec zawodnik w posiadaniu piłki, który zaraz ma strzelic bramkę, wokół sami rywale, język już na karku, świat na ciebie patrzy, a tłum drze się jak oszalały? :ziober2:.
2. ... a sędzia, wiedząc, że przyczynia się do 'tworzenia historii'? :pavarotti:.

... nic konkretnego.
thomas893
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  11 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wiedzieliście o tym?

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Interesuje Was koszykówka w Polsce? Czy jak już, to głównie mecze NBA? (ew. liga europejska. No i oczywiście, czy w ogóle interesuje ).

ja! :rock: nie żadne tandetne NBA, tylko polska liga :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak myślicie, jakie tętno może miec zawodnik w posiadaniu piłki, który zaraz ma strzelic bramkę, wokół sami rywale, język już na karku, świat na ciebie patrzy, a tłum drze się jak oszalały?

Nie takie wysokie, żeby mu pikawa wysiadła ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. ... a sędzia, wiedząc, że przyczynia się do 'tworzenia historii'?

"polscy sędziowie, to..." :nutki: :ziober2:
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  11 lipca 2010
thomas893
thomas893: ja! nie żadne tandetne NBA, tylko polska liga

Męska, damska? :w00t:.

thomas893
thomas893: Nie takie wysokie, żeby mu pikawa wysiadła ;p

Ale jaki to musi byc stres! I żeby jeszcze tej piłki nie wypieprzyc gdziekolwiek!

thomas893
thomas893: "polscy sędziowie, to..."

Pytanie natchnięte panem Webbem biegającym właśnie na stadionie po afrykańskiej murawie :pavarotti:.
thomas893
thomas893
  11 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Męska, damska? .

Męska :mrgreen: Na kobiecą mógłbym patrzeć jedynie, gdyby zawodniczki był ubrane np. tak:

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jaki to musi byc stres! I żeby jeszcze tej piłki nie wypieprzyc gdziekolwiek!

Jakby mi tyle płacili jak im, to też bym mógł się tak postresować ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie natchnięte panem Webbem biegającym właśnie na stadionie po afrykańskiej murawie .

On jest pajacem :tak:
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  11 lipca 2010
thomas893
thomas893: Męska Na kobiecą mógłbym patrzeć jedynie, gdyby zawodniczki był ubrane np. tak:

... a tak? :ziober2:.

thomas893
thomas893: Jakby mi tyle płacili jak im, to też bym mógł się tak postresować ;p

Nie każdy człowiek jest w stanie znieśc coś takiego ;O.

thomas893
thomas893: On jest pajacem

Eee tam :ziober2:.
LeonGrande
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj w Hamburgu odbył się finał Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn U-17, gdzie Polacy zajęli drugie miejsce . Prawda, że to powód do dumy? . Ulegli Stanom Zjednoczonym 111:80, a w pierwszej piątce znalazło się dwóch zawodników polskiej reprezentacji.

Spokojnie, bez podniecania sie, za 5 lat wiekszosc tych krajów ktore pokonali beda ich lać 30pkt :woot:

po prostu w Polsce beda sie podniecac sukcesem i nic nie robic a zagranica beda rozwijac tych zawodników

obym sie mylił : ) ale jak nie wyjada to nic z nich nie bedzie
WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wiedzieliście o tym? .

Wiedzieliśmy o tym. Informacje szły na bieżąco :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Interesuje Was koszykówka w Polsce? Czy jak już, to głównie mecze NBA? (ew. liga europejska. No i oczywiście, czy w ogóle interesuje ).

Zdarzy się, że na mecz się przejdę.
thomas893
thomas893
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ... a tak? .

Jeśli to Ty na zdjęciu, to możemy podyskutować ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie każdy człowiek jest w stanie znieśc coś takiego ;O.

No i nie każdy człowiek potrafi grać w piłkę na tym poziomie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Eee tam .

Tak jak Ludwiczuk :tak: ;p
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  12 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Spokojnie, bez podniecania sie, za 5 lat wiekszosc tych krajów ktore pokonali beda ich lać 30pkt po prostu w Polsce beda sie podniecac sukcesem i nic nie robic a zagranica beda rozwijac tych zawodników obym sie mylił : ) ale jak nie wyjada to nic z nich nie bedzie

No to inaczej, ile polskich drużyn młodzieżowych osiągnęło taki sukces, a później dostawali od wszystkich w dupę? :ziober2:.
Maja duże szanse na rozwijanie swoich możliwości w ligowych zespołach (i na pewno będą to robic). Ludzie nie są głupi żeby teraz rzucic wszystko i upajac się sukcesem :ziober2:. Co prawda mieli 4 miejsce na ME, ale tam był zupełnie inny system :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdarzy się, że na mecz się przejdę.

A na czyje mecze chodzisz? :mrgreen:.

thomas893
thomas893: Jeśli to Ty na zdjęciu, to możemy podyskutować ;p

To nie ja, ale to nasz klubowy strój :ziober2:.

thomas893
thomas893: No i nie każdy człowiek potrafi grać w piłkę na tym poziomie ;]

Wiadomo :ziober2:. Niby się mówi, że każdy może osiągnąc sukces i w ogóle... ale teraz się zastanawiam, czy to nie jest właśnie tak, że są tylko ci 'wybrani'
thomas893
thomas893
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie ja, ale to nasz klubowy strój .

To pokaż swoje foto, to wtedy pogadamy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby się mówi, że każdy może osiągnąc sukces i w ogóle... ale teraz się zastanawiam, czy to nie jest właśnie tak, że są tylko ci 'wybrani'

Każdy ma talent do czegoś innego ;)
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wiedzieliście o tym? .

no trudno było nie zauważyć skoro media trąbiły o tym tylko trochę rzadziej niż o finale MŚ w piłce nożnej.

Konto usunięte

tyle o ile. kiedyś jakoś bardziej mnie ta gra fascynowała. teraz od czasu do czasu obejrzę jakiś mecz polskiej ligi, ale bez większego entuzjazmu.
WueRZet
WueRZet
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A na czyje mecze chodzisz? .

W tym momencie czasem na Basket, dawną Politechnikę :P

Kiedyś, jeszcze w LO chodziłem na AZS. Nawet bywałem często, po prostu była motywacja ;)
LeonGrande
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Maja duże szanse na rozwijanie swoich możliwości w ligowych zespołach

Ahahaha w Polsce ? : DDD

przeciez zobacz kadre takiego Prokomu, ilu tam jest polakow ktorzy graja systematycznie duzo minut ? :woot:

a inne zespoly to nieliczace sie ekipy w ktorych tez dominuja obcokrajowcy, dlatego lepiej jakby sie rozwijali Ci mlodzi w silniejszych ligach, albo niech jada na jakis kampus do USA :mrgreen:

ktos ich tam wyłowi i dobrze poprowadzi : P
WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  14 lipca 2010
thomas893
thomas893: To pokaż swoje foto, to wtedy pogadamy

Mam jedno zdjęcie w niebieskiej ale sory - leżę tyłem na parkiecie :ziober2:.

thomas893
thomas893: Każdy ma talent do czegoś innego ;)

No chyba właśnie tak :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: no trudno było nie zauważyć skoro media trąbiły o tym tylko trochę rzadziej niż o finale MŚ w piłce nożnej.

No wiesz, teraz wiedza wszyscy, ale nie każdy był na bieżąco :ziober2:.

LeonGrande
LeonGrande: Ahahaha w Polsce ? : DDD przeciez zobacz kadre takiego Prokomu, ilu tam jest polakow ktorzy graja systematycznie duzo minut ? a inne zespoly to nieliczace sie ekipy w ktorych tez dominuja obcokrajowcy, dlatego lepiej jakby sie rozwijali Ci mlodzi w silniejszych ligach, albo niech jada na jakis kampus do USA ktos ich tam wyłowi i dobrze poprowadzi : P

No a co :ziober2:.
Oprócz prokomu sa także inne kluby, nie przechodźmy w skrajności :ziober2:. Na przykład taka Polonia 2011, gdzie młodzi zawodnicy sami sobie zapracowali na grę w wyższej lidze (choc teraz z tego co wiem, to z niej spadają, a grali ze 2 lata?). Oczywiście, nie każdego będą chcieli w ekstraklasie, bo to jest naturalne, więc po prostu trzeba nad sobą pracowac... i czekac na swoją szansę, bo nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy szansa się przytrafi :pavarotti:.
Mnóstwo osób jeździ na rozmaite campy i zgrupowania :D. No i są też ewentualne kadry starszych roczników.
Możliwości jest wiele, trzeba tylko się przykładac, bo nikt niczego za nikogo nie zrobi ;DD.
thomas893
thomas893
  14 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jedno zdjęcie w niebieskiej ale sory - leżę tyłem na parkiecie .

pokaż :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba właśnie tak :D.

Ja mam zawsze rację, o! :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na przykład taka Polonia 2011, gdzie młodzi zawodnicy sami sobie zapracowali na grę w wyższej lidze (choc teraz z tego co wiem, to z niej spadają, a grali ze 2 lata?).

*spadli i grali rok :pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.