sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jak informuje portal wp.pl ma nowego sponsora! Została nim największa pod względem ilości sklepów w naszym kraju sieć Biedronka. Kontrakt ma obowiązywać do 2014 roku, a sieć ma wpłacać na konto PZPN (:zonk:) dwa miliony złotych rocznie.
Cóż jaka reprezentacja, taki sponsor.
Co o tym sądzicie?
Myślicie, że PZPN (:zonk:) przeznaczy te pieniądze na jakiś ambitny cel, czy dziady z zarządu dostaną podwyżki? ;)
A może by tak koszulki w ciapki dla reprezentantów zrobić :woot:

sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Całkiem niedawno polski zespół doszedł do 1/16 PUEFA

w sumie Lech jest jedynym polskim klubem, który teoretycznie może o coś powalczyć w europejskiej piłce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zwolniono trenera. Co więcej trzeba było zrobić. Jesteśmy europejskim średniakiem. Jak awansujemy jest święto, jak nie to trudno, ale tragedii nie powinno być.

liczysz na sukcesy na Euro? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo tylko wiem co to im ma dać.

zburzenie tego co jest i postawienie od nowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie doszło do jednego spotkania. Ale kadra nie miała zakazu rozgrywania spotkań międzynarodowych.

czytałem.
Samorozwiązanie PZPN, założenie go od początku. To w sumie miało by sens ;)
WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: liczysz na sukcesy na Euro? ;)

Liczę, że nie będzie wstydu.

Konto usunięte
Konto usunięte: zburzenie tego co jest i postawienie od nowa.

Ale w oparciu o co ? Rzucić takim hasłem jest łatwo. Dobra. Zburzymy związek, wypędzimy wszystkich w uj. Ale co na to miejsce postawimy ? Kogo ? Gdzie jest jakiś zalążek. Jeśli to się ruszy, to trzeba rozpierdzielić wszystko, łącznie ze strukturami terenowymi. A ich odbudowa może potrwać wiele lat. A to naszą piłkę nie popchnie do przodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Samorozwiązanie PZPN, założenie go od początku. To w sumie miało by sens ;)

Radzę poczytać dlaczego rozwiązano PZPN, czym był GKKF i jak ludzie na to zareagowali. Rezultat tego mógł być podobny do scenariusza który nakreśliłem wyżej.

No chyba, żeś taki komunista i taki plan Ci się podoba :ziober2:
sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę, że nie będzie wstydu.

jeśli będzie tak dalej to będzie przede wszystkim wstyd organizacyjny :ziober2:
I nie pomogą tutaj wolontariusze Jurka Owsiaka. Chyba, że wezmą się za budowę autostrad. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w oparciu o co ? Rzucić takim hasłem jest łatwo. Dobra. Zburzymy związek, wypędzimy wszystkich w uj. Ale co na to miejsce postawimy ? Kogo ? Gdzie jest jakiś zalążek. Jeśli to się ruszy, to trzeba rozpierdzielić wszystko, łącznie ze strukturami terenowymi. A ich odbudowa może potrwać wiele lat. A to naszą piłkę nie popchnie do przodu.

dobrze wiemy, że mimo wszystko w obecnym związku nikt sobie nie da krzywdy zrobić. ;D Niestety, dalej nurtuje mnie pytanie dlaczego na prezesa nie wybrali Bońka. Można śmiało powiedzieć, że związek za Laty się stabilizuje (to w sumie dobrze), ale nie idzie to w parze z naszym futbolem. Nie chodzi mi o robienie totalnej czystki, ale przewietrzenie by się mimo wszystko przydało. Pamiętajmy, że nie ma ludzi niezastąpionych ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Radzę poczytać dlaczego rozwiązano PZPN, czym był GKKF i jak ludzie na to zareagowali. Rezultat tego mógł być podobny do scenariusza który nakreśliłem wyżej. No chyba, żeś taki komunista i taki plan Ci się podoba

W sumie bez sensu byłoby istnienie GKKF i kilku osobnych autonomicznych związków.
Zresztą nawet po powtórnym założeniu związków, cały system wyglądał inaczej.
Co do moich komunistycznych poglądów, to mogę tylko powiedzieć, że system zaszczepił w młodych ludziach chęć i dał możliwości trenowania sportu. Stawiano na młodzież, co zresztą później zaowocowało. Niestety sukcesy polskiej piłki skończył się z epoką PRL-u. Gdzie Widzew lejący dawniej Juve, czy Manchester. Gdzie Górnik Zabrze? Gdzie nasza reprezentacja na olimpiadzie? :O! Gdzie Polacy wychodzący z grupy na mistrzostwach świata, nie mówiąc już o strefie medalowej?

Co do samego rozwiązania PZPN to 2 lata temu było blisko. I bardzo ciekawe jakby to wszystko się potoczyło ;)

Sam system był chory. Wiem o tym, ale pooglądaj sobie jak trenowali nasi piłkarze, czy siatkarze w tamtych czasach. Czy obecny selekcjoner jest w stanie zabrać zawodników w góry, aby wyrabiać kondycję? Nie, to opiera się na tym, że Smuda bierze sobie piłkarzy i głównym problemem jest to jak ich ustawić. Jeśli powiesz, że kariera klubowa kłóci się z takim systemem szkoleń, to jestem ciekaw co porabiają nasi piłkarze teraz, kiedy trwa mundial.
Alucard
Alucard
  30 czerwca 2010

Dla mnie mogą mieć nawet aro.
Tylko niech lepiej grają.

folkemon
folkemon
  30 czerwca 2010

Biedronka ma najlepsze reklamy :zakochany:

WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Biedronka ma najlepsze reklamy

W tym przypadku trudno się nie zgodzić :-)
pokahontazz
pokahontazz
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sądzicie?

myslalam, ze to żart...

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślicie, że PZPN () przeznaczy te pieniądze na jakiś ambitny cel, czy dziady z zarządu dostaną podwyżki? ;)

ta, nakupują sobie serkow Desella i będą wpieprzać...

brak słów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.