sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jak informuje portal wp.pl ma nowego sponsora! Została nim największa pod względem ilości sklepów w naszym kraju sieć Biedronka. Kontrakt ma obowiązywać do 2014 roku, a sieć ma wpłacać na konto PZPN (:zonk:) dwa miliony złotych rocznie.
Cóż jaka reprezentacja, taki sponsor.
Co o tym sądzicie?
Myślicie, że PZPN (:zonk:) przeznaczy te pieniądze na jakiś ambitny cel, czy dziady z zarządu dostaną podwyżki? ;)
A może by tak koszulki w ciapki dla reprezentantów zrobić :woot:

WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sądzicie?

To, że jednym ze sponsorów kadry została jedna z najszybciej rozwijających się marek handlowych w naszym kraju.

Konto usunięte
Konto usunięte: a sieć ma wpłacać na konto PZPN ()

Nie bardzo rozumiem skąd tutaj ten zonk ? Wyjaśnisz mi może w takim razie na jakie konto sponsor powinien wpłacać kasę ?
sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem skąd tutaj ten zonk ? Wyjaśnisz mi może w takim razie na jakie konto sponsor powinien wpłacać kasę ?

kiedy tylko słyszę PZPN moja mina tak wygląda
zresztą drugi raz gdy padł skrót PZPN minka zonka także się pojawiła.

Konto usunięte
Konto usunięte: To, że jednym ze sponsorów kadry została jedna z najszybciej rozwijających się marek handlowych w naszym kraju.

mimo wszystko Biedronka kojarzy się raczej z niskimi cenami i takową jakością :woot:
WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo wszystko Biedronka kojarzy się raczej z niskimi cenami i takową jakością

A i tak każdy tam kupuje.
Dopóki nie walną na koszulce zajebistego napisu "Biedronka" to ja nie widzę żadnego problemu w tej kwestii.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A może by tak koszulki w ciapki dla reprezentantów zrobić

I tak już nic nam nie pomoże.
A sponsor, dobrze że jakiś jest. Kasa dużo daję.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A i tak każdy tam kupuje. Dopóki nie walną na koszulce zajebistego napisu "Biedronka" to ja nie widzę żadnego problemu w tej kwestii.

"każdy" ponieważ jest tanio
polecam "tęczową colę" za 70 groszy
uczucie w gębie nie z tej ziemi ;)
:ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A sponsor, dobrze że jakiś jest. Kasa dużo daję.

sama kasa nie bardzo
trzeba ją jeszcze mądrze wykorzystać.
egze
egze
  30 czerwca 2010

PZPN jest jedynym gwarantem jakiegokolwiek istnienia zawodowej piłki w naszym kraju i już choćby z tego powodu powinniśmy być zadowoleni, że znalazł sponsora. Czy to jest biedronka, stonka, tp czy orange, to mnie w ogóle nie interesuje. To, że przed meczem będzie taka a nie inna reklama nie ma dla mnie większego znaczenia, podobnie jak to co będzie się ukazywać na banerach w trakcie trwania spotkań.

Oczywiście można narzekać na PZPN, FIFA i UEFA, ale to niczego nie zmieni :)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 czerwca 2010

Tylko czekać na tego typu reklamy przed meczami kadry ...

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 czerwca 2010

Biedronka w Europie ma wysokie notowania
na moje sponsorem może być nawet producent taniego wina
liczy się że kadra ma sponsora ( kasę )
problemem może być jedynie zagospodarowanie tych pieniążków i aneksy w umowie typu.
zamiast Orzełka - Biedronka :mrgreen:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Tylko czekać na tego typu reklamy przed meczami kadry ...

:crylol: dobre.

Tak z innej bajki Wisła przegrała w sparingu z III ligowym Dynamen Drezno 0:2 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak z innej bajki Wisła przegrała w sparingu z III ligowym Dynamen Drezno 0:2

a egze pisał coś o istnieniu zawodowej piłki w naszym kraju :woot:
:ziober2:

RexMundi
RexMundi: problemem może być jedynie zagospodarowanie tych pieniążków

z tym się trzeba liczyć ;X
egze
egze
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a egze pisał coś o istnieniu zawodowej piłki w naszym kraju


polska mentalność, wyciągać na wierzch wyniki sparingów.
cholera jak mi się marzy polski zespół w którym wszystko jest normalnie poukładane, sparingi służą tylko do tego, by zawodnicy się ogrywali, a wyniki każdy ma w dupie :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a egze pisał coś o istnieniu zawodowej piłki w naszym kraju

Pisać można :)

egze
egze: polska mentalność, wyciągać na wierzch wyniki sparingów.

Tak to z nami bywa. Gdyby Barcelona przegrała z jakaś chociaż II ligową drużyną niemiecką też byłaby o tym wzmianka i to wcale nie mała.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

sKooler
sKooler
  30 czerwca 2010
egze
egze: cholera jak mi się marzy polski zespół w którym wszystko jest normalnie poukładane, sparingi służą tylko do tego, by zawodnicy się ogrywali, a wyniki każdy ma w dupie :)

cholera, jak mi się marzy polski zespół, który doszedłby przynajmniej do fazy grupowej w którymś z europejskich pucharów :and:
czy to naprawdę tak dużo?
wypadek przy pracy? to
prorocze słowa?
U nas nikt się nie zbytnio nie przejął tym, że nie zakwalifikowaliśmy się na mundial. Popatrzmy w stronę Nigeryjczyków.
takie kroki podjęto w polskiej piłce w latach 50. Czy nie zaowocowało to w latach późniejszych?
WueRZet
WueRZet
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cholera, jak mi się marzy polski zespół, który doszedłby przynajmniej do fazy grupowej w którymś z europejskich pucharów

Całkiem niedawno polski zespół doszedł do 1/16 PUEFA :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: U nas nikt się nie zbytnio nie przejął tym, że nie zakwalifikowaliśmy się na mundial.

Zwolniono trenera. Co więcej trzeba było zrobić. Jesteśmy europejskim średniakiem. Jak awansujemy jest święto, jak nie to trudno, ale tragedii nie powinno być.

Konto usunięte
Konto usunięte: Popatrzmy w stronę Nigeryjczyków.

Nie bardzo tylko wiem co to im ma dać.

Konto usunięte
Konto usunięte: takie kroki podjęto w polskiej piłce w latach 50. Czy nie zaowocowało to w latach późniejszych?

Nie doszło do jednego spotkania. Ale kadra nie miała zakazu rozgrywania spotkań międzynarodowych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.