krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak tak wiem , nie ma tu zbyt wiele osób interesujacych się hokejem ale co tam temat założe :)

dziś w Toruniu rozpoczynają się mistrzostwa świata dywizji 1 , Polska zagra kolejno :

11 kwietnia z Holandia
13 kwietnia z Rumunia
14 kwietnia z Ukraina
16 kwietnia z Włochami
17 kwietnia z Wielka Brytanią

wszystkie mecze Polaków o godzinie 20 i transmisje w Polsacie Sport , zwyciezca turnieju awansuje do mś elity natomiast drużyna która zajmie ostatnie miejsce spadnie do dywizji 2

jak oceniacie szanse Polaków ??
wg mnie realistycznie to z Włochami i Ukrainą będzie bardzo ciężko coś ugrać a optymistycznie to wierze że Polska awansuje do przyszłorocznych MŚ elity

koraspl
koraspl
  11 kwietnia 2009

Na wlasnym terenie mozemy postarac sie o niespodzianke.Sapringi przed truniejem nie napawaja optymizmem.Raz dostalismy lomot od Bialorusi i raz toczylismy w miare wyrownana walke.Mialem sie przejechac na tem mecz z Holandia ale chetnych nie bylo wiec sam nie bede sie fatygowal.
Wlosi wypchani sa chyba tradycyjnie Kanadyjczykami i sa chyba najwyzej w rankingu 14 pozycja jak mnie pamiec nie myli.Druzyny Holandii ,Rumunii i Wielkiej Brytanii nie powinny odegrac wieszkej roli choc trzeba zaznaczyc ze wlasnie te druzyny w ostatnimi czasy dokonaly sporych postepow.

WueRZet
WueRZet
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak oceniacie szanse Polaków ??

Grając Polską w NHL'08 wygrywałem i z Włochami i Brytami :) Więc będzie dobrze :D

A tak serio...kryzys polskiego hokeja trwa nadal, więc raczej nie ma co liczyć na awans :nie:
krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009

a tak jako ciekawostka , własnie rozpoczeły sie w Nowej Zelandii mś dywizji 3 (najniższej dywizji) z udziałem Nowej Zelandii, Grecji, Irlandii, Luksemburga i Turcji , miała tam jeszcze Mongolia grać ale nie przyjechali

WueRZet
WueRZet
  11 kwietnia 2009

Obejrzałbym z czystej ciekawości :D Żeby zobaczyć, czy chociaż na lodzie mogą się utrzymać :P

krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Obejrzałbym z czystej ciekawości :D Żeby zobaczyć, czy chociaż na lodzie mogą się utrzymać :P


hmm całkiem niedawno na tym poziomie grała Australia a teraz sa w dywizji 1 w turnieju na Litwie

Gutek909
Gutek909
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak oceniacie szanse Polaków ??

mało się interesuje, ale myślę, że z Włochami chyba nie dadzą rady ;/
obejrzę sobie te mecze, może w końcu przekonam się do hokeja na lodzie ;]
boleslawianin
boleslawianin
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 11 kwietnia z Holandia 13 kwietnia z Rumunia 14 kwietnia z Ukraina 16 kwietnia z Włochami 17 kwietnia z Wielka Brytanią


Z tych rywali najciezszym oczywiscie sa Wlosi ktorzy wiele razy byli juz w elicie
takze nie mozna lekcewazyc Ukrainy, bo wszystkie zespoly z bloku wschodniego potrafia grac w hokeja....

obstawiam 2 miejsce jednak ... Wlochy awansuja do elity z tej grupy
koraspl
koraspl
  11 kwietnia 2009

W pierwszym meczu bylo blisko duzej niespodzianki.Dopiero w 3 tercji Ukraina wyszla na prowadzenie w spotkaniu z Wielka Brytania
Wielka Brytania - Ukraina 1:1 (1:0,0:1,1:3)

koraspl
koraspl
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:1

oczywiscie 2:4 ;D
krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009

a Włochy z Rumunia 11-0 w 3 tercji

Gutek909
Gutek909
  11 kwietnia 2009

No i wygrywamy pierwsze spotkanie. Polska - Holandia 3-1

koraspl
koraspl
  11 kwietnia 2009

Wynik lepszy niz gra.Wszystko wyjasni sie w meczu z Ukraina jak przegramy to juz nici z awansu.Gdybysmy wygrali z Ukraina to na mecz z Wlochami sie wybiore...
Teraz czas na Rumunow

krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009

mecz taki sobie ale najwazniejsze że wygrany

eistempik
eistempik
  12 kwietnia 2009

Oby sprawili nam miłą niespodziankę :) Trzeba optymistycznie podejść do tego :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.