krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak tak wiem , nie ma tu zbyt wiele osób interesujacych się hokejem ale co tam temat założe :)

dziś w Toruniu rozpoczynają się mistrzostwa świata dywizji 1 , Polska zagra kolejno :

11 kwietnia z Holandia
13 kwietnia z Rumunia
14 kwietnia z Ukraina
16 kwietnia z Włochami
17 kwietnia z Wielka Brytanią

wszystkie mecze Polaków o godzinie 20 i transmisje w Polsacie Sport , zwyciezca turnieju awansuje do mś elity natomiast drużyna która zajmie ostatnie miejsce spadnie do dywizji 2

jak oceniacie szanse Polaków ??
wg mnie realistycznie to z Włochami i Ukrainą będzie bardzo ciężko coś ugrać a optymistycznie to wierze że Polska awansuje do przyszłorocznych MŚ elity

krzychu7818
krzychu7818
  21 kwietnia 2009

wyjaśnienia Oliwy :

http://sport.onet.pl/0,1272320,1955799,wiadomosc.html

ostatnie zdanie w tym artykule mnie rozwaliło :lol:

krzychu7818
krzychu7818
  24 kwietnia 2009

oglądam teraz mecz mistrzostw świata elity Kanada- Białoruś , od Kanadyjczyków to nas dzielą lata świetlne ale to w sumie żadne odkrycie :)

koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam teraz mecz mistrzostw świata elity Kanada- Białoruś , od Kanadyjczyków to nas dzielą lata świetlne ale to w sumie żadne odkrycie :)

Ten 19-latek to niezly kozak bedzie za pare lat.Teraz juz jest na jakim poziomie a co dopiero za kilka lat.Ogolnie to jak sie oglada mecze elity to ciezko krazek znalezc na tafli tak chodzi szybko ;D
krzychu7818
krzychu7818
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolnie to jak sie oglada mecze elity to ciezko krazek znalezc na tafli tak chodzi szybko ;D


no po prostu przepaść jest między elitą a 1 dywizją , na tych mistrzostwach 1 dywizji to mecze toczone jakby w zwolnionym tempie były w porównaniu z elitą

w innym dzisiejszym meczu: Rosja- Niemcy 5-0
hydeparkowy
hydeparkowy
  28 kwietnia 2009

No no no Łotwa pokazała klasę w meczu ze Szwecją :brawo:

krzychu7818
krzychu7818
  28 kwietnia 2009

no co to sie dzieje że Łotwa wygrywa ze Szwecja w hokeja :wtf: , w karnych bo w karnych ale zawsze to zwyciestwo jest

krzychu7818
krzychu7818
  28 kwietnia 2009

Rosja- Szwajcaria 4-2 , ależ Szwajcarzy mecz zagrali :szok2: , gdyby nie ten bramkarz rosyjski to by to wygrali

Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rosja- Szwajcaria 4-2 , ależ Szwajcarzy mecz zagrali

oglądałem ten mecz i bardzo mi się podobał, szkoda, że Szwajcarzy nie wygrali :|
krzychu7818
krzychu7818
  28 kwietnia 2009

Kanada- Słowacja 7-3 , Słowacja ostatnio cos spusciła z tonu , rok temu ledwo utrzymali sie w elicie , a teraz ledwo wygrali z Węgrami , porazka z Białorusia i baty od Kanady

krzychu7818
krzychu7818
  2 maja 2009

Czechy - Słowacja 8-0 :szok2: , taka porazka musiała zaboleć Słowaków

WueRZet
WueRZet
  2 maja 2009

"My ljulbju amerykańce" :crylol:

Przełączyłem na hokej, żeby chociaż chwilkę obejrzeć drugiego dzisiaj klasyka, a tutaj przerwa :smutny:

krzychu7818
krzychu7818
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przełączyłem na hokej, żeby chociaż chwilkę obejrzeć drugiego dzisiaj klasyka, a tutaj przerwa


no przed chwila sie skonczyła 1 tercja , na razie 3-1 dla Rosji , cos czuje ze finał będzie Kanada- Rosja
WueRZet
WueRZet
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no przed chwila sie skonczyła 1 tercja , na razie 3-1 dla Rosji , cos czuje ze finał będzie Kanada- Rosja

Z tych skrótów co serwuje ruska TV wychodzi na to, że Amerykanie na tym lodzie nie istnieją :and: Prawda to, czy tylko taka ich propaganda ? :ninja:

Swoją drogą...ruscy nie gorsi i też swojego Gmocha mają co to mazakiem mazi schematy akcji w przerwie :crylol:
krzychu7818
krzychu7818
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda to, czy tylko taka ich propaganda ?


prawda :tak:

własnie zaczeła sie 2 tercja

koraspl
koraspl
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cos czuje ze finał będzie Kanada- Rosja

Tez tak mysle i rewanz Kanady za przegrany frajersko final z przed roku:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.