krzychu7818
krzychu7818
  11 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak tak wiem , nie ma tu zbyt wiele osób interesujacych się hokejem ale co tam temat założe :)

dziś w Toruniu rozpoczynają się mistrzostwa świata dywizji 1 , Polska zagra kolejno :

11 kwietnia z Holandia
13 kwietnia z Rumunia
14 kwietnia z Ukraina
16 kwietnia z Włochami
17 kwietnia z Wielka Brytanią

wszystkie mecze Polaków o godzinie 20 i transmisje w Polsacie Sport , zwyciezca turnieju awansuje do mś elity natomiast drużyna która zajmie ostatnie miejsce spadnie do dywizji 2

jak oceniacie szanse Polaków ??
wg mnie realistycznie to z Włochami i Ukrainą będzie bardzo ciężko coś ugrać a optymistycznie to wierze że Polska awansuje do przyszłorocznych MŚ elity

krzychu7818
krzychu7818
  14 kwietnia 2009

a ta bramka na 1-1 Ukrainców to do tej pory zagadka dla mnie jak to wpadło :nielapie:

koraspl
koraspl
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ta bramka na 1-1 Ukrainców to do tej pory zagadka dla mnie jak to wpadło

W pierwszej chwili wydawalo mi sie ze krazek otarl sie o boczna siatke .W powtorkach bylo widac ze jednak ten krazek chyba wlecial do bramki rozpruwajac siatke.Z drugiej strony nasi zawodnicy podchodzili do bramki i pokazywali ze siatka w zadnym miejscu nie jest rozerwana.Jezeli krazek przelecialby w oczku to musialby rozerwac jakas czesc siatki.Sam juz nie wiem jak to bylo :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2009

teraz trzeba wygrać 2 spotkania w dobrym stylu, ale z Włochami będzie ciężkoo ..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W pierwszej chwili wydawalo mi sie ze krazek otarl sie o boczna siatke


tez mi sie tak wydawało że minimalnie koło słupka przeleciał i po prostu ruch powietrza poruszył siatke , ogólnie dziwna bramka
wybierasz sie na mecz z Włochami ?
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wybierasz sie na mecz z Włochami ?

Taaa zajrze na Tor-Tor szanse jeszcze sa wiec tak jak pisalem wczesniej jezeli ten mecz bedzie jeszcze o cos to sie zjawie i taki mam zamiar :D
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009

Zapomnialem dodac jeszcze jednej rzeczy.Szkoda ze telebimy sa w Toruniu.Ukraincy ponoc zobaczyli ta akcje gdy byla pokazywana na telebimie.Wczesniej sami nie byli swiadomi tej bramki i protest zlozyli kiedy ktos tam od nich zobaczyl przypadkowo powtorke...

krzychu7818
krzychu7818
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaa zajrze na Tor-Tor szanse jeszcze sa wiec tak jak pisalem wczesniej jezeli ten mecz bedzie jeszcze o cos to sie zjawie i taki mam zamiar :D


no gdyby to był weekend to moze i bym sobie zrobił wycieczke do Torunia a tak to lipa , fotki jakieś zrób :]
koraspl
koraspl
  15 kwietnia 2009

Kurcze jednak nie bede na meczu :and:
Powrotny z Torunia pociag mam o 22:30 wiec nie wyrobie sie na niego a nastepny o 5 rano ;/
Pojechalbym samochodem ale ojciec w delegacji wiec samochodu nie mam
Zawsze mozna liczyc na PKP ;/

krzychu7818
krzychu7818
  16 kwietnia 2009

cóż porażka 2-4 :and:

ta kara meczu dla Borzęckiego śmiechu warte , nie jego wina ze ten Włoch to taki kurdupel i zamiast w bark to dostał w nochal :D

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  16 kwietnia 2009

Ehh gdyby nie ta druga tercja, a potem ta kara to moglibyśmy to spokojnie wygrać...

Gutek909
Gutek909
  17 kwietnia 2009

Szkoda :and: Mówi się trudno, ale nadal najbardziej jest mi żal tego przegranego spotkania z Ukrainą, tyle ile my wtedy gralismy w przewadze, powinniśmy tamten mecz wygrać za 3 pkt...

koraspl
koraspl
  17 kwietnia 2009

Awansu rzecz jasna nie bedzie ale mnie cieszy poprawa stylu gry reprezentacji.Te mecze w wykonaniu naszej reprezentacji idze ogladac i graja momentami naprawde dobry hokej.W krotkim czasie ten Szwed Ekroth potrafil podniesc jakosc gry oraz wpoic dyscypline taktyczna wlaczymy rowniez na tafli a nie jak to mialo miejsce jeszcze za czasow tego Rohaczka ktory mnie niesamowicie irytowal przechodzilismy kolo meczu badz przegrywalismy w szatni.Mysle ze jesli damy popracowac temu Szwedowi z reprezntacja to juz w nastepnych MS mozemy byc glownym kandydatem do awansu.Postep w grze widac co moze napawac optymizmem...

krzychu7818
krzychu7818
  17 kwietnia 2009

własnie zaczął się mecz o awans Włochy- Ukraina

koraspl
koraspl
  17 kwietnia 2009

Cienko cos makarony w pierwszej tercji :and:

krzychu7818
krzychu7818
  17 kwietnia 2009

Włosi za dużo kar łapią , coś czuje że tu mogą dopiero rzuty karne zdecydować kto awansuje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.