egze
egze
  4 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych użytkowników forum do udziału w zabawie wygraj mundial, zapewne niektórzy z was mieli już okazję zetknąć się np. z konkursem wygraj ligę - ta zabawa opiera się na podobnej formule.

Generalnie chodzi o to, że po uprzednim zarejestrowaniu się na portalu wygrajmundial.pl tworzymy własną drużynę, złożoną z zawodników uczestniczących w MŚ. Zawodnicy ci podczas mundialu zbierają/tracą punkty. Chodzi oczywiście o to, by nasza drużyna zdobyła tych punktów jak najwięcej. Całość regulaminu i tego za co przyznaje/odejmuje się punkty można znaleźć na wyżej wymienionym portalu.

Ja już proces budowania swojej drużyny mam za sobą i przed pierwszą fazą turnieju moja ekipa wygląda następująco:


Rywalizacja obejmuje oczywiście wszystkie zgłoszone zespoły, rywalizuje się także regionalnie oraz w specjalnie utworzonych prywatnych ligach.

Postanowiłem stworzyć specjalną ligę dla użytkowników tego forum - kod dostępu do niej to: 310002955

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do tworzenia własnych drużyn i przedstawiania ich tutaj, to nic nie kosztuje, a można poczuć dodatkowy dreszczyk emocji związany z występami wybranych przez nas zawodników na MŚ.

W razie jakichkolwiek pytań służę swą pomocą.

krzychu7818
krzychu7818
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie, jako założycielowi Prywatnej Ligi (domyślam się, że to ten długi numer co podałeś na samym początku) jest przewidziane 250 zł ;)


w przypadku gdy ta liga wygrała wśród prywatnych lig ?
egze
egze
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie, jako założycielowi Prywatnej Ligi (domyślam się, że to ten długi numer co podałeś na samym początku) jest przewidziane 250 zł ;)


no, ale wiesz ile takich lig istnieje :D
egze
egze
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w przypadku gdy ta liga wygrała wśród prywatnych lig ?


tak, co jest tyleż prawdopodobne co wygranie przez Honduras MŚ :D
WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w przypadku gdy ta liga wygrała wśród prywatnych lig ?

No raczej tak, bo jeśli miałoby być to dla wszystkich to by Agora zbankrutowała :P
krzychu7818
krzychu7818
  4 czerwca 2010
egze
egze: tak, co jest tyleż prawdopodobne co wygranie przez Honduras MŚ :D


no ale prawdopodobne jest i wtedy głupio by było stracić nagrodę bo ktoś z ligi miałby wpisany niewłaściwy pesel , bo pewno w takim przypadku wszystkich ze zwycięskiej ligi sprawdzą
egze
egze
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale prawdopodobne jest i wtedy głupio by było stracić nagrodę bo ktoś z ligi miałby wpisany niewłaściwy pesel , bo pewno w takim przypadku wszystkich ze zwycięskiej ligi sprawdzą


nie o pieniądze w tej grze przecież chodzi :)
thomas893
thomas893
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gazeta.pl Podziękuję. Nie jest mi wszystko jedno ;)

:ble:
Również podziękuję.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  5 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gazeta.pl Podziękuję. Nie jest mi wszystko jedno ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: Również podziękuję.

Z wiadomych powodów popieram moich przedmówców :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

EatMyBalls
EatMyBalls
  5 czerwca 2010

jakos po tym co przeczytalem podziekuje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.