egze
egze
  4 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych użytkowników forum do udziału w zabawie wygraj mundial, zapewne niektórzy z was mieli już okazję zetknąć się np. z konkursem wygraj ligę - ta zabawa opiera się na podobnej formule.

Generalnie chodzi o to, że po uprzednim zarejestrowaniu się na portalu wygrajmundial.pl tworzymy własną drużynę, złożoną z zawodników uczestniczących w MŚ. Zawodnicy ci podczas mundialu zbierają/tracą punkty. Chodzi oczywiście o to, by nasza drużyna zdobyła tych punktów jak najwięcej. Całość regulaminu i tego za co przyznaje/odejmuje się punkty można znaleźć na wyżej wymienionym portalu.

Ja już proces budowania swojej drużyny mam za sobą i przed pierwszą fazą turnieju moja ekipa wygląda następująco:


Rywalizacja obejmuje oczywiście wszystkie zgłoszone zespoły, rywalizuje się także regionalnie oraz w specjalnie utworzonych prywatnych ligach.

Postanowiłem stworzyć specjalną ligę dla użytkowników tego forum - kod dostępu do niej to: 310002955

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do tworzenia własnych drużyn i przedstawiania ich tutaj, to nic nie kosztuje, a można poczuć dodatkowy dreszczyk emocji związany z występami wybranych przez nas zawodników na MŚ.

W razie jakichkolwiek pytań służę swą pomocą.

krzychu7818
krzychu7818
  4 czerwca 2010

rejestrowanie zakończyłem na etapie podawania danach , po kiego wała im nr PESEL ? :wtf:

WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010

gazeta.pl
Podziękuję. Nie jest mi wszystko jedno ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: po kiego wała im nr PESEL ?

Otóż to. Przeczytałem regulamin, tam są niezły kwiatek :
Konto usunięte
Konto usunięte: - organizator może zażądać przesłanie drogą elektroniczną lub listową skanu dowodu osobistego w celu weryfikacji danych podanych w formularzu rejestracyjnym.


Jest to ewidentne złamanie ustawy o ochronie danych osobowych :) Ciekawe co na to Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Bo akceptujesz regulamin w którym wyraźnie jest napisane, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

egze
egze: to nic nie kosztuje,

SMS kosztują, które są potrzebne do przeprowadzenia wszelakich ruchów. Chyba, że są darmowe, ale tego w regulaminie nie wyczytałem :nie:

Ogólnie nie zabraniam nikomu się bawić w to, ale według mnie nie jest to takie fajne.
WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Główny Inspektor

*Generalny Inspektor

Konto usunięte
Konto usunięte: są niezły

*jest niezły

Konto usunięte
Konto usunięte: na przetwarzanie danych osobowych.

a przy rejestracji jest napisane, że PESEL nie będzie wykorzystywany ;)

Ile błędów porobiłem :and:
Gutek909
Gutek909
  4 czerwca 2010

ja tam peselu nigdzie nie widzę :mrgreen:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 czerwca 2010

Kto Wam każe podawać prawdziwy pesel czy przesyłać skan dowodu... To tylko zabawa.

Gutek909
Gutek909
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam peselu nigdzie nie widzę

już widzę :P
piernicze to , nie podaję swojego peselu :P
krzychu7818
krzychu7818
  4 czerwca 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Kto Wam każe podawać prawdziwy pesel czy przesyłać skan dowodu... To tylko zabawa.


przeczytaj ten fragment regulaminu co Michał wstawił
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytaj ten fragment regulaminu co Michał wstawił

Ale chodzi o potwierdzenie danych w przypadku wygranej zapewne... A ja osobiście na wygraną nie liczę.
egze
egze
  4 czerwca 2010

Co do peselu to oczywiście nie trzeba podawać swojego, tyle, że w przypadku wygrania nie otrzyma się nagrody.

Konto usunięte
Konto usunięte: przeczytaj ten fragment regulaminu co Michał wstawił


przecież nie będą sprawdzali każdego nr PESEL, wystarczy podać dowolny nr zaczynający się datą urodzenia...

generalnie to te wszystkie obostrzenia dotyczyć będą tych, którzy rzeczywiście będą mieli szansę cokolwiek wygrać.

Sterować drużyną można jak najbardziej bez żadnych sms-ów. Chyba, że ktoś chce prowadzić więcej niż jedną drużynę.
WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Kto Wam każe podawać prawdziwy pesel czy przesyłać skan dowodu... To tylko zabawa.

To, że bardo łatwo Bąbel jest sprawdzić czy wpisujesz prawdziwy PESEL. To nie jest zbiór przypadkowo postawionych cyfr ;)

Po za tym PESEL musisz wpisać jeśli chcesz brać udział w losowaniu nagród. A jak wygrasz to przetwarzają Twoje wszystkie dane :
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Przetwarzanie, o którym mowa w pkt. 1 powyżej obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje, i punktacją w Konkursie.


Oczywiście masz prawo po pół roku zgłosić się do Agory i powiedzieć, że nie chcesz aby Twoje dane osobowe były już w ich bazie, ale z tego prawa nikt nie korzysta.
krzychu7818
krzychu7818
  4 czerwca 2010

najlepszy jest ten punkt :

Konto usunięte
Konto usunięte: 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w konkursie.


:D
WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010
egze
egze: przecież nie będą sprawdzali każdego nr PESEL,

Tego typu rzeczy nie robi się fizycznie ino komputerowo. A takie sprawdzenie już jest proste.

egze
egze: Sterować drużyną można jak najbardziej bez żadnych sms-ów.

Tego właśnie nie mogłem znaleźć, a pamiętam, że w "Wygraj Ligę" parę lat temu trzeba było trochę esemesować. Ale jeśli teraz nie trzeba to jest to udogodnienie.
egze
egze
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego właśnie nie mogłem znaleźć, a pamiętam, że w "Wygraj Ligę" parę lat temu trzeba było trochę esemesować. Ale jeśli teraz nie trzeba to jest to udogodnienie.


z tego co wyczytałem w regulaminie to nie trzeba wysyłać żadnych sms-ów, chyba, że chce się tam w jakimś pucharze uczestniczyć...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego typu rzeczy nie robi się fizycznie ino komputerowo. A takie sprawdzenie już jest proste.


ale przecież nie będą sprawdzać każdego zgłoszenia zapewne, tylko tych, którzy będą odnosili jakieś sukcesy.
WueRZet
WueRZet
  4 czerwca 2010
egze
egze: ale przecież nie będą sprawdzać każdego zgłoszenia zapewne, tylko tych, którzy będą odnosili jakieś sukcesy.

Dla Ciebie, jako założycielowi Prywatnej Ligi (domyślam się, że to ten długi numer co podałeś na samym początku) jest przewidziane 250 zł ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.