Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 maja 2010 (pierwszy post)

Już w nocy z piątku na sobote pierwszy mecz Finałów NBA 2010:

LOS ANGELES LAKERS vs BOSTON CELTICS

Spotykają się dwie najbardziej utytułowane ekipy NBA. Sam jestem kibicem Spurs jednak tutaj będe za Celtami. Mamy rewanż za 2008 rok kiedy to Celtowie byli bezapelacyjnie lepsi.

Wtedy to jednak Lakers nie mieli Arizy,Bynuma oraz kogoś takiego jak Artest do krycia Pierce'a, natomiast Boston miał przewage parkietu, silniejszego garnetta i special shooterów takich jak Posey czy House.

Boston chyba nie poto wstał z grobu po 3 meczu z Cavs zeby teraz spocząć na laurach. Lakers mieli łatwiejszą drogę do finału bo na początek młodzi, silni ale zakręceni Thunder, potem zkontuzjowani Jazz i na koniec Suns, którzy i tak potrafili narzucić swój szalony sposób gry. Boston musiał się mierzyć najpierw z LeBronem i jego swita, później z Orlando, które szło jak burza a mimo to wygral obydwie serie pewnie9 wcześniej rowniez na luzie pokonali Heat).

Do tej pory Lakers nie grali przeciwko druzyniez tak silnym rosterem pod koszem jak Boston. Tyle cm, kilogramów oraz doświadczenia pod koszem nie ma zadna inna druzyna. Mimo, że Garnett i Rasheed są wiekowi to jednak wiedza jak mają grac i są twardzi. Do tego Big Babe Glen Davis do przesuwania rywali swoimi 130kilogramami oraz silny Perkins. Na obwodzie Bosotn ma szalejacego Rondo, Tonyego Allena czy stacjonarnego shootera Raya Allena no i oczywisćie Pierce, którego walka z Artestem będzie kluczowa bo każdy z wielkich graczy obu teamów zrobi swoje ale w tej rywalizacji jest klucz do wygranej jednych bądz drugich.

Ja sympatyzuje za Bostonem więc stawiam optymistycznie 4-2 chociaż wiem, że to mało pradwopodobne.

Oczywiście jak to we finałach układ meczów 2-3-2

Skład Lakers:

Bryant,Fisher,Gasol,Bynum(malo minut przez kolano),Artest

ławka: Odom (xfactor),Brown,Farmar i mysle, ze to na tyle

Skład Celtics:

Rondo,Allen,Pierce,Garnett,Perkins

ławka: Allen,Robinson,Davis,Wallace

Boston nie wygra tej serii z powodu matchupow, czy dlatego ze Pierce jestkurde najlepszy ever, ze Rondo wyrucha Fishera, ze Gasol bedzie plakal, ze Big Baby zje Odomowi przed meczem wszystkie slodycze, a Nate nasra Lakersom do Gatorade'a. Boston wygra to bo jest lepsza druzyna. Tyle. To zabawny komentarz ode mnie ;p

1. Jaki wynik serii obstawiacie?

2. Komu kibicujecie

3. Kto zostanie MVP finałów

4. W czym upatrujecie najsilniejszych i najsłabszych stron obu ekip

5. Będziecie oglądać finały?

6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p

Donald WHO YOU?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: 1. Jaki wynik serii obstawiacie?

będę jednak z Bostonem i obstawiam 4:1

Predator007TSW
Predator007TSW: 2. Komu kibicujecie

Orlando :P
liczyłem że uda im się udźwignąć po 0:3 ale niestety się nie udało
a jak juz przegrać to z mistrzem więc kibicuje Boston

Predator007TSW
Predator007TSW: 3. Kto zostanie MVP finałów

Rondo

Predator007TSW
Predator007TSW: 4. W czym upatrujecie najsilniejszych i najsłabszych stron obu ekip

najsilniejsze strony to oczywiście Kobe z Lakers i Rondo z Bostonu
najsłabsza - wiek Bostonu ( kontuzje i wytrzymałość kondycyjna - to co zabrakło rok temu) ze strony Lakers - Kobe, Gasol...i.. i nikt dalej presja na tych dwóch graczach będzie ogromna co może sprawić że gorszy dzień któregoś z nich doprowadzi do porażki drużyny ( no i Fisher po którym nigdy nic nie wiadomo)

Predator007TSW
Predator007TSW: 5. Będziecie oglądać finały?

oczywiście

Predator007TSW
Predator007TSW: 6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p

Orlando Magic i Marcin Gortat :P - żart

moje przygody z NBA dziela się na dwie epoki
- za czasów TVP - wtedy lubiłem Indiana Pacers i Reggie Miller (plus oczywiście MJ)
- za czasów Canal + - Orlando Magic - Dwight Wade (chyba)
...Ignorance is bliss...
GaLLuS
Posty: 1 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
GaLLuS
  31 maja 2010

1.4:2 dla Lakers
2.Lakers'om
3.Coby Bryant
4.nie wiem
5.nie
6.Marcin Stępień

Rydzyk555
Rydzyk555
  31 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: na początek młodzi, silni ale zakręceni Thunder

może jeszcze są zakręceni ale jakie robią postępy to miazga :D

Predator007TSW
Predator007TSW: 1. Jaki wynik serii obstawiacie?

4:2 dla Jeziorowców

Predator007TSW
Predator007TSW: 2. Komu kibicujecie

Celtics ale szczerze wątpię żeby dali radę Lakersom, tym bardziej, że Kobe jest w formie jak mało kiedy

Predator007TSW
Predator007TSW: 3. Kto zostanie MVP finałów

Chciałbym żeby był to Rondo ale raczej jednak Kobe

Predator007TSW
Predator007TSW: 4. W czym upatrujecie najsilniejszych i najsłabszych stron obu ekip

Faktycznie masz rację, że Boston może mieć przewagę na tablicach ale rzutowo lepsi są Lakers i chyba to zaważy.

Predator007TSW
Predator007TSW: 5. Będziecie oglądać finały?

Why not? :D

Predator007TSW
Predator007TSW: 6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p

Obecnie to chyba jednak Orlando- z wiadomych przyczyn :D a koszykarz albo Kirk Heinrich albo Rashard Lewis

RexMundi
RexMundi: Dwight Wade

Dwayne :D
EatMyBalls
EatMyBalls
  31 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: 1. Jaki wynik serii obstawiacie?2. Komu kibicujecie

4:2 dla Boston
oczywiscie Celticom kibicuje

Predator007TSW
Predator007TSW: 3. Kto zostanie MVP finałów

Paul Pierce

Predator007TSW
Predator007TSW: 4. W czym upatrujecie najsilniejszych i najsłabszych stron obu ekip

ławke rezerwowych chyba lepsza ma Boston ale z drugiej strony podstawowi gracze lapia czesto kontuzje ostatnio przeciez az 3 ich zeszlo w meczu z Orlando
Lakers nie lubie ich ale kobe jak ma dzien to wszystko bedzie mu siadac

Predator007TSW
Predator007TSW: 5. Będziecie oglądać finały?

tak

Predator007TSW
Predator007TSW: 6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p

Denver Nuggets
Carmelo Anthony
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Dwight Wade Dwayne :D

szczegół :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 maja 2010

lakers mają problemy z drużynami grającymi dobrą defensywę, twardą defensywe (seria z okla). do tej pory nie licząc właśnie okc to lakers wygrywali sobie łatwo i przyjemnie z drużynami bez defensywy albo grającymi jakąś kobiecą strefe.
w serii z okla kobe miał coś ok 40% z gry i gdyby nie gasol i bynum to by już dawno lakers nie było.
teraz bynum gra na jednej nodze i już nie będzie miał przeciwko sobie amare tylko perkinsa - masa, siła, cm
gasol nie będzie miał naprzeci siebie chajninga fraja czy jeffa greena tylko KG.
obstawiam że bynum się obesra, gasol je..e bekse w którymś meczu i nie odblouje się do końca serii.
rotacja, pomoc celtics są z najwyższej możliwej półki. może i ronowi albo fisherowi będą zdarzać się serie za 3 ale będzie ich niewiele.
jak celtics potrafili bronić jednocześnie dobrze howarda i trójki magic to nie wiem czemu nie mieliby dać sobie rady z bynumem, gasolem i napiepszaczami za 3 czyli fisherem, ronem, farmarem, i vujaczkiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie masz rację, że Boston może mieć przewagę na tablicach ale rzutowo lepsi są Lakers i chyba to zaważy.

Wlasnie ja widze wielką d..e na dystansie Lakers :)

Celtics to prawdziwa druzyna. Jak idzie jest high five, szalenstwo na lawce itp. Jak nie idzie to jest , koncentracja i walka do konca.
A jak jest w Lakers? Zajebiscie jak idzie, a jak nie idzie ? W sumie ciezko powiedziec, bo w tych PO jeszcze nie bylo sytuacji zeby im naprawde nie szlo. Z tego co jednak pamietam (moge oczywiscie sie mylic, ale taka sytuacje widzialem juz w tym sezonie) z RS to LAL czesto nie idzie jak Kobe nie ma dnia strzeleckiego. Wtedy Phil bierze time out mowi, zeby Kobe tyle nie rzucal. (raczej tak jest), a Kobe sie obraza i sa problemy z kreacją gry dla innych.

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: 1. Jaki wynik serii obstawiacie?

4:2 na korzyść Lakers.

Predator007TSW
Predator007TSW: 6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p





Chyba da sie rozpoznać
EatMyBalls
EatMyBalls
  1 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: lakers mają problemy z drużynami grającymi dobrą defensywę, twardą defensywe (seria z okla). do tej pory nie licząc właśnie okc to lakers wygrywali sobie łatwo i przyjemnie z drużynami bez defensywy albo grającymi jakąś kobiecą strefe.

eeee tam jak phoenix dobrej nie maja a wygrali dwa razy:P

Predator007TSW
Predator007TSW: Celtics to prawdziwa druzyna. Jak idzie jest high five, szalenstwo na lawce itp. Jak nie idzie to jest , koncentracja i walka do konca. A jak jest w Lakers? Zajebiscie jak idzie, a jak nie idzie ?

zgadzam sie jak cos nie idzie to Celtics maja nate'a i wallace ktorzy sa w stanie pociagnac druzyne a w Lakersach kto pociagnie?Sasha vujacic ktory jest bez formy?
egze
egze
  1 czerwca 2010

Jakoś nie mogę się przekonać do tych amerykańskich sportów, gdzie bardziej liczy się sport od prawdziwej rywalizacji, więc NBA mi zwisa i powiewa (już bardziej NHL mi odpowiada). Nie mniej liczę na wygraną zawodników Bostonu.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  1 czerwca 2010

LeonGrande

Maciek Zielinski to byl gosc ma 198cm a pięknie potrafił pakować pileczke do kosza, mnie strasznie przypominał Manu Ginobiliego bo i obaj leworęczni, troche podobny styl rzutu i penetracji i obaj potrafili wejscia pod kosz skończyć wsadem :)

Slask to był slask nie jakieś gówno ze Sopotu czy Gdyni, które ma nazwe Asecco Prokom, to ja nie wiem co to gra firma ochroniarska i komputerowa? Slask miał moze czasem w nazwie Zepter czy Idea ale zawsze byl Sląsk i ta zawsze efektowna choc przewaznie w Eurolidze czy Suprolidze skazana na porazke gra. Jednak wolalem ogladac odpadający w grupie Slask niż przechodzący nie wiem jakim cudem do 1/8 czy 2 fazy grupowej Prokom. To tak na boku.

egze
egze: gdzie bardziej liczy się sport od prawdziwej rywalizacji

Jakbyś mógł to rozwinąć bo jeszce jakbyś napisał, ze bardziej liczy sie kasa i marketing od rywalizacji to bym zrozumiał ale, ze sport sie bardziej liczy to troche nie kumam ;p

Zawodowe ligi Amerykanskie powinny byc wzorem dla innych krajów bo organizacja i twarde zasady od dziesiatek lat są tam po prostu kapitalne a kibice szczególnie baseballu gdzie druzyny rozgrywaja po 150 spotkan w sezone są niesamowicie wyedukowani zresztą często nie mniej kibice NBA,NHL czy NFL.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  1 czerwca 2010
egze
egze: Jakoś nie mogę się przekonać do tych amerykańskich sportów

No dobra moze kolebką Basketu czy hokeja jest Am. Północna ale gra sie tak samo w Europie a w kosza na clayym swiecie.

Donald WHO YOU?

thomas893
thomas893
  1 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: 1. Jaki wynik serii obstawiacie?

4:3 dla Bostonu

Predator007TSW
Predator007TSW: 2. Komu kibicujecie

Nikomu :)

Predator007TSW
Predator007TSW: 5. Będziecie oglądać finały?

Nie, w nocy się śpi :P

Predator007TSW
Predator007TSW: 6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p





Parzeński, Hester, Sretenović ;]
thomas893
thomas893
  1 czerwca 2010

Sorry za post pod postem :)

Predator007TSW
Predator007TSW: Slask to był slask nie jakieś gówno ze Sopotu czy Gdyni, które ma nazwe Asecco Prokom, to ja nie wiem co to gra firma ochroniarska i komputerowa? Slask miał moze czasem w nazwie Zepter czy Idea ale zawsze byl Sląsk i ta zawsze efektowna choc przewaznie w Eurolidze czy Suprolidze skazana na porazke gra. Jednak wolalem ogladac odpadający w grupie Slask niż przechodzący nie wiem jakim cudem do 1/8 czy 2 fazy grupowej Prokom. To tak na boku.

To coś z Trójmiasta - śmieszny klub, śmieszni kibice i w ogóle śmiech na sali. Na finałowych meczach o mistrzostwo nie potrafili nawet zapełnić hali. Chciałbym zobaczyć reakcję pajaców, jakby przenieśli ich zespół do Rzeszowa (a pojawiają się takie głosy).
Coraz mniej klubów z historią w ekstraklasie, a coraz więcej dziwnych tworów. Ale co zrobić, jakie władze ligi, taka liga. Tu Rysio sypnie kaską, to i regulamin ligi ustawi się pod Asseco coś tam. Przekręty większe niż w PZPNie, ale koszykówka w PL mało popularna, więc media się tym nie interesują. Śmieszne dzikie karty, masa przeciętnych murzynów i poziom spada z roku na rok. Ehh.. temat rzeka.
egze
egze
  1 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Jakbyś mógł to rozwinąć bo jeszce jakbyś napisał, ze bardziej liczy sie kasa i marketing od rywalizacji to bym zrozumiał ale, ze sport sie bardziej liczy to troche nie kumam ;p


miało być oczywiście show a nie sport :ziober2:

coś za dużo tych błędów ostatnio.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.