Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 maja 2010 (pierwszy post)

Już w nocy z piątku na sobote pierwszy mecz Finałów NBA 2010:

LOS ANGELES LAKERS vs BOSTON CELTICS

Spotykają się dwie najbardziej utytułowane ekipy NBA. Sam jestem kibicem Spurs jednak tutaj będe za Celtami. Mamy rewanż za 2008 rok kiedy to Celtowie byli bezapelacyjnie lepsi.

Wtedy to jednak Lakers nie mieli Arizy,Bynuma oraz kogoś takiego jak Artest do krycia Pierce'a, natomiast Boston miał przewage parkietu, silniejszego garnetta i special shooterów takich jak Posey czy House.

Boston chyba nie poto wstał z grobu po 3 meczu z Cavs zeby teraz spocząć na laurach. Lakers mieli łatwiejszą drogę do finału bo na początek młodzi, silni ale zakręceni Thunder, potem zkontuzjowani Jazz i na koniec Suns, którzy i tak potrafili narzucić swój szalony sposób gry. Boston musiał się mierzyć najpierw z LeBronem i jego swita, później z Orlando, które szło jak burza a mimo to wygral obydwie serie pewnie9 wcześniej rowniez na luzie pokonali Heat).

Do tej pory Lakers nie grali przeciwko druzyniez tak silnym rosterem pod koszem jak Boston. Tyle cm, kilogramów oraz doświadczenia pod koszem nie ma zadna inna druzyna. Mimo, że Garnett i Rasheed są wiekowi to jednak wiedza jak mają grac i są twardzi. Do tego Big Babe Glen Davis do przesuwania rywali swoimi 130kilogramami oraz silny Perkins. Na obwodzie Bosotn ma szalejacego Rondo, Tonyego Allena czy stacjonarnego shootera Raya Allena no i oczywisćie Pierce, którego walka z Artestem będzie kluczowa bo każdy z wielkich graczy obu teamów zrobi swoje ale w tej rywalizacji jest klucz do wygranej jednych bądz drugich.

Ja sympatyzuje za Bostonem więc stawiam optymistycznie 4-2 chociaż wiem, że to mało pradwopodobne.

Oczywiście jak to we finałach układ meczów 2-3-2

Skład Lakers:

Bryant,Fisher,Gasol,Bynum(malo minut przez kolano),Artest

ławka: Odom (xfactor),Brown,Farmar i mysle, ze to na tyle

Skład Celtics:

Rondo,Allen,Pierce,Garnett,Perkins

ławka: Allen,Robinson,Davis,Wallace

Boston nie wygra tej serii z powodu matchupow, czy dlatego ze Pierce jestkurde najlepszy ever, ze Rondo wyrucha Fishera, ze Gasol bedzie plakal, ze Big Baby zje Odomowi przed meczem wszystkie slodycze, a Nate nasra Lakersom do Gatorade'a. Boston wygra to bo jest lepsza druzyna. Tyle. To zabawny komentarz ode mnie ;p

1. Jaki wynik serii obstawiacie?

2. Komu kibicujecie

3. Kto zostanie MVP finałów

4. W czym upatrujecie najsilniejszych i najsłabszych stron obu ekip

5. Będziecie oglądać finały?

6. Tak na boku wasz ul. team i koszykarz ;p

Donald WHO YOU?

EatMyBalls
EatMyBalls
  4 czerwca 2010

1:0 dla Lakersow
Kobe robil co chcial

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Slask to był slask nie jakieś gówno ze Sopotu czy Gdyni, które ma nazwe Asecco Prokom, to ja nie wiem co to gra firma ochroniarska i komputerowa? Slask miał moze czasem w nazwie Zepter czy Idea ale zawsze byl Sląsk i ta zawsze efektowna choc przewaznie w Eurolidze czy Suprolidze skazana na porazke gra. Jednak wolalem ogladac odpadający w grupie Slask niż przechodzący nie wiem jakim cudem do 1/8 czy 2 fazy grupowej Prokom. To tak na boku.

Mnie ciekawi kiedy znow wroca do ekstraklasy, to dziwne ze nie moze sie znalezc chocby jedny bogaty sponsor w stolicy dolnego slaska by zainwestowac w koszykówke, w druzyne z tradycjami i masa kibiców ...
Nie do pomyslenia :and:

Predator007TSW
Predator007TSW: Maciek Zielinski to byl gosc ma 198cm a pięknie potrafił pakować pileczke do kosza, mnie strasznie przypominał Manu Ginobiliego bo i obaj leworęczni, troche podobny styl rzutu i penetracji i obaj potrafili wejscia pod kosz skończyć wsadem :)

Nigdy nie zapomne magicznego Trio: Zielinski-Wojcik-Tomczyk

LA 1:0 i tak trzymac :rock:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 czerwca 2010

Dominacja na deskach załatwiła sprawe. Po 3 kwartach było 34-17 w zbiórkach, co znaczyło mniej więcej tyle, że należy się szykować na następny mecz.
Celtics nie zbierali w obronie, przez co nie mogli uruchomić ich największej broni, czyli szybkiego ataku, Rondo mimo, ze niepozwolono mu biegac całkiem przyzwoicie trafial z półdystansu, nieźze rozprowadzał piłkę , ale wiadomo, że Rajon najlepszy jest w bieganiu. Tego nie było niestety. Gasol był najwazniejszy a i Bynum mimo, ze na jednej nodze potrafił zdominować Perkinsa, sama jego obecność dużo dawała.

W nastepnym mecuz musi byc lepiej dla Celtics, jest rpzrwa, drugi raz tak slabo przynajmniej an tablicy nie zagrają wiec i transition ofense musi być lepsze. Artest tez mysle, ze sobie siadzie a gracze bostonu to nie leszcze, ze nie potrafią wyciagnąć wniosków. Game 2 jest najwazniejsze w tej serii.

Donald WHO YOU?

EatMyBalls
EatMyBalls
  4 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

gdzie ogladales mecz?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  4 czerwca 2010

W końcu finały więc można swobodnie obejżeć mecz na c+ sport a nie śleczeć przed kompem ;p

Donald WHO YOU?

EatMyBalls
EatMyBalls
  4 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: W końcu finały więc można swobodnie obejżeć mecz na c+ sport a nie śleczeć przed kompem ;p

aaaa bo ja wlasnie sciagam ale obejrze w c+ teraz:)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 czerwca 2010

Brawo Celtics 103-94 do przodu chociaż na 2min przed końcem był jeszcze remis.

Allen miał dzień konia 8 na 11 za 3. Mimo słabej gry Garnetta, którego powoli trzeba skreślać i swietnej gry Gasola oraz Bynuma ( co bedzie jak bedzie mial 2 nogi) Boston wywozi wygraną. Rondo dzisiaj najlepszym zbierającym lol. Warto odnotować dobra zmiane RObinsona. Prawda, ze w koncowce zła deeccyzja sedziow przy starciu Gasola z Garnettem, pilka powinna byc dla Lakers ale było mineło. Dobrze, ze Artest wrócił do swojej "normalnej" gry. Boston wygrał determinacją i asystami. Teraz zrobić piekło w Masaczjusets xd zeby skonczyc tam serie chociaz bedzie to niesamowicie trudne i mysle, ze jednak seria wroci do LA ale przy prowadzeniu Celtics 3-2

Donald WHO YOU?

Wygnaniec69
Wygnaniec69
  7 czerwca 2010

jak dobrze ze wygrali bo juz sie troche balem
Ray Allen wielki mecz

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2010

Rondo był w tym meczu fantastyczny (potrójna zdobycz)
a seria Allena za 3 - brak słów
no i wszystko się układa według mojej prognozy Boston wygra 4:1 :D

...Ignorance is bliss...
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  8 czerwca 2010

sedziowanie w tym drugim meczu na zenujacym poziomie

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 czerwca 2010

ehh niestety Boston dał d..y :and:
bardzo słaby mecz R.Allena

...Ignorance is bliss...
thomas893
thomas893
  17 czerwca 2010

Przed nami 7. decydujący mecz...

... a w finale ligi serbskiej ładna rozróba:
http://www.youtube.com/watch?v=QFIZXehSTXc&feature=player_embedded

14 zawodników wyrzuconych z boiska i musieli kończyć mecz grając po trzech, co wyglądało tak:
http://www.youtube.com/watch?v=cEllk55V_X8&feature=player_embedded

:ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed nami 7. decydujący mecz...

oby dla Bostonu
"drugie" mecze po zmianie parkietu idą im dobrze
tym bardziej że grają w kratkę
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 czerwca 2010

jednak Lakers :and:
Boston praktycznie cały mecz bezpieczna przewaga i końcówka zawalona ehh

...Ignorance is bliss...
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  18 czerwca 2010

ech gdyby Boston nie gralo tak w kratke tylko rowna forma:/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.