WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

WueRZet
WueRZet
  1 września 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: W zeszłym sezonie zagrał jedynie 4 mecze także czy ja wiem ;p

Padłem jak to zobaczyłem :

:crylol:
Macieju Iwański, strzeż się. Masz konkurenta ! :ziober2:
Alucard
Alucard
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Macieju Iwański, strzeż się. Masz konkurenta !

HAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHHAHAHHA :crylol:

tak ps:
Młody obrońca szwedzkiego Hammarby Enis Al-Guwary mógł reprezentować zarówno Polskę, jak i Szwecję. Decyzję już podjął. Czuje się bardziej związany z krajem swojej matki i dlatego będzie grał w biało-czerwonych barwach.

Mama 18-letniego piłkarza jest Polką, ojciec Irakijczykiem. On sam urodził się w Szwecji. – Babcia, dziadek i duża część rodziny mieszka w Kościerzynie niedaleko Gdańska – opowiada w rozmowie z serwisem futbolnet.pl młody zawodnik, który bardzo dobrze mówi po polsku.

Al Guwarym, grającym obecnie w rezerwach Hammarby, interesowały się już kluby z Włoch. Był na testach w Parmie i spodobał się trenerom tego klubu. – Oświadczyli, że chcieliby mnie poobserwować przez dłuższy czas – mówi Enis.

Utalentowany piłkarz wie już na 100 procent, że chciałby grać w polskiej kadrze. Ma wyrobione wszystkie odpowiednie dokumenty i paszport, w czym pomógł mu niezawodny szef skautów Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Chorążyk.

- Mogę oficjalnie zadeklarować, że wybieram reprezentację Polski. Bardzo chciałbym zagrać kiedyś w pierwszej reprezentacji. Wcześniej chętnie pokazałbym się w reprezentacji U-18 czy młodzieżowej – mówi Al-Guwary w rozmowie z Rafałem Krząpą z futbolnet.pl.

18-latek z Hammarby deklaruje też, że bardzo chętnie zagrałby w polskiej Ekstraklasie. – Moim marzeniem jest gra w Wiśle Kraków bądź Legii Warszawa, ponieważ polska liga jest o wiele mocniejsza niż szwedzka. Tak uważam – zdradza. Kto wie, być może w przyszłości stanie się filarem defensywy jednego z tych klubów i polskiej drużyny narodowej?
Maizter
Maizter
  1 września 2010

Ta gościu z rezerw Hammarby w naszej reprezentaci sorry
A słyszeliście że Julio Sotomayor może trafi do Śląska?? Ponoć to jakis kolega Diaza grał z nim w 3 lidze argentyńskiej teraz bez klubu ^^

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  1 września 2010

Może jakiś krewny Javiera Sotomayora, to nikt go w powietrzu nie pokona :mrgreen:

Donald WHO YOU?

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Javier to chyba Jamajczyk wiec chyba nie xD

WueRZet
WueRZet
  1 września 2010
Alucard
Alucard: Hammarby Enis Al-Guwary

Kolejny kebap ze Szwecji niczym Zeyn Al-Abidyn S-Latef ? Równie szybko zniknie z pola widzenia polskich trenerów jak i mediów :and:
egze
egze
  1 września 2010

Po dziewięciu latach spędzonych w Polsce Mauro Cantoro wrócił do Argentyny. 34-letni pomocnik podpisał umowę z AMSyD Atlético de Rafaela, drużyną argentyńskiej II ligi.

Pablo Álvarez Menéndez, który w poprzednim sezonie występował w Wiśle Kraków, został wypożyczony z Regginy Calcio do AÓ Panserraïkós (Sérres).

Z Koroną od wtorku trenuje Bartłomiej Pacuszka, 20-letni obrońca, który ostatnio grał w młodzieżowym zespole FC Twente.

Tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego zawodnikiem GKS-u Katowice został Janusz Dziedzic.
Trzech kolejnych zawodników uzgodniło warunki kontraktów z klubem z Katowic. Wszyscy są wolnymi zawodnikami i mogą zostać zatwierdzeni do gry przez Polski Związek Piłki Nożnej w najbliższych dniach. Piłkarze ci to Bartosz Karwan, Tomasz Sokołowski i Wojciech Szala.

Łukasz Tupalski został nowym zawodnikiem pierwszoligowego LKS-u Nieciecza - poinformował serwis sportowetempo.pl.

WueRZet
WueRZet
  1 września 2010
egze
egze: Trzech kolejnych zawodników uzgodniło warunki kontraktów z klubem z Katowic. Wszyscy są wolnymi zawodnikami i mogą zostać zatwierdzeni do gry przez Polski Związek Piłki Nożnej w najbliższych dniach. Piłkarze ci to Bartosz Karwan, Tomasz Sokołowski i Wojciech Szala.

Oczywiście chodzi o Tomasza Sokołowskiego II :ziober2:

Jakaś promocja na oldbojów Legii, czy co ?:wtf:
egze
egze
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakaś promocja na oldbojów Legii, czy co ?


Szala i Karwan przecież zaczynali swoje kariery w GKS-ie. O ich przyjściu w sumie mówiło się od dawna. A po tym jak drużyna z Bukowej zaczęła fatalnie sezon to stało się to ostatnią deską ratunku.
WueRZet
WueRZet
  1 września 2010
egze
egze: Szala i Karwan przecież zaczynali swoje kariery w GKS-ie. O ich przyjściu w sumie mówiło się od dawna. A po tym jak drużyna z Bukowej zaczęła fatalnie sezon to stało się to ostatnią deską ratunku.

Karwan jest z innego GKS :) I tak na dobrą sprawę to on już dawno w piłkę nie grał.
egze
egze
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Karwan jest z innego GKS :) I tak na dobrą sprawę to on już dawno w piłkę nie grał.


wiem, że jest z Tychów, ale na szeroką wodę wypłynął właśnie w Katowicach.

Nigdzie go nie chcieli, a tam przyjęli z otwartymi rękoma. Zobaczymy co z tego będzie.
Bo na razie "reprezentanci" w postaci Jacka Kowalczyka i Piotra Piechniaka najbardziej w GKS-ie zawodzą.
krzychu7818
krzychu7818
  1 września 2010

Karwan obecnie to grał w A klasie w ZET Tychy :P

Maizter
Maizter
  1 września 2010

He jak to Cantoro miał w Niecieczy grać przecie?? xD

egze
egze
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: He jak to Cantoro miał w Niecieczy grać przecie?? xD


no i najwidoczniej się nie dogadali.
Maizter
Maizter
  1 września 2010

Heheh ponoć Tumer Metin miał też grać w Niecieczy xD czyli niepotrafia sie z nikim dogadać ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.