WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

egze
egze
  28 sierpnia 2010

David Trezeguet odszedł do Herculesa Alicante, gdyż z tego miasta pochodzi jego małżonka. A że piłkarz jest pantoflarzem toteż dał się jej przekonać do odejścia do właśnie tego zespołu. Amen.

tibauld
tibauld
  28 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: No ale on i tak byl rezerwowym, co tez bylo moim zdaniem na minus... to zdolny chlopak, ale teraz po przyjsciu Ibry tym bardziej nie mialby szansy pograc:)

Wiem, że był, choć rola rezerwowego powinna być umowna, ktoś nie ma formy wychodzi w jego miejsce lepszy :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: a przeciez jest Pato, Boriello, Ronaldinho, Oduamadi, Inzaghi...

Ronaldinho lepszy jest na skrzydle :P. A Inzaghi w tym roku kończy 37 lat, więc tak jakby było ich tylko 3 :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: wolalbym zeby kosztem Boriello zostal Hunter, no ale to nie ja jestem prezesem

Wiadomo :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  29 sierpnia 2010

A myślałem, że sezon ogórkowy się zakończył :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: To może być transferowy hit. Lech Poznań jest zainteresowany byłym piłkarzem Bayernu Monachium, grającym ostatnio w Hannoverze 96, Janem Schlaudraffem - donosi "Głos Wielkopolski". Schlaudraff karierę seniorską rozpoczynał w Borussii Moenchenglanbach, w której występował w latach 2002-2004. Następnie przeniósł się na dwa lata do Alemanii Aachen. Dzięki jego bramkom Alemania awansowała do 1. Bundesligi, a w 2006 roku sensacyjnie wyeliminowała z Pucharu Niemiec wielki Bayern Monachium. Dobra postawa urodzonego w 1983 roku pomocnika nie uszła uwadze Bawarczyków. Schlaudraff nie podbił jednak Monachium, wystąpił w ośmiu spotkaniach tej drużyny w Bundeslidze. Może się jednak pochwalić tytułem mistrza Niemiec. W 2008 roku za 2 miliony euro został sprzedany do Hannoveru. Zawodnik nie przypadł do gustu trenerowi Mirko Slomce. Schaudraff dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Zainteresowanie pomocnikiem wyraża Lech Poznań, który awansował do fazy grupowej Ligi Europy. Na początku przyszłego tygodnia powinno się wyjaśnić, czy gracz Hannoveru przeniesie się do "Kolejorza". Jan Schaudraff trzykrotnie wystąpił w reprezentacji Niemiec. Zagrał między innymi w spotkaniu kwalifikacji Euro 2008 ze Słowacją.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 sierpnia 2010

Kamil Grosicki z tego co doniesiono podpisał kontrakt z Iraklis Saloniki

...Ignorance is bliss...
egze
egze
  30 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: Kamil Grosicki z tego co doniesiono podpisał kontrakt z Iraklis Saloniki


podobno póki co zostaje wypożyczony na rok z opcją pierwokupu.

W sumie trochę dziwię się Jagiellonii i samemu piłkarzowi. Ale widać jeszcze tam nikt póki co poważnie nie myśli o walce o europejskie puchary, bo pewnie wtedy Grosik by w zespole został. Choć może jeszcze Jaga kogoś szybko kupi :D

=========
Marek Zieńczuk nie jest już piłkarzem Skody Xanthi. Doświadczony pomocnik rozwiązał umowę z greckim klubem.
egze
egze
  30 sierpnia 2010

No i Grosicki jednak zostaje w Białymstoku :)

Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

Z tego co mi wiadomo to Grosik przejdzie do Besiktasu.

egze
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 sierpnia 2010
egze
egze: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/2010-2011/fernando-morientes-w-legii_sto2448066/story.shtml

HAHAHAHAHAAHAHHA :CRYLOL:

Poyebaly im sie daty, dzis mamy 30.08 a nie 1.04 !!! :ZIOBER2:
Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

Jest koniec wakacji pewnie pakujecie plecaczki wiec eurosport chce poprawic wam humory xD

MisterKulka
MisterKulka
  30 sierpnia 2010
egze
egze: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/2010-2011/fernando-morientes-w-legii_sto2448066/story.shtml

Buahhahaa, ale im się humor wyostrzył :D
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 sierpnia 2010

Ponoć VdV bliski Bayernu. Ech, tłumoki nie rozumieją, że potrzebny jest jakiś dobry stoper?! :and:

MisterKulka
MisterKulka
  31 sierpnia 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Ech, tłumoki nie rozumieją, że potrzebny jest jakiś dobry stoper?!

Może przemianują VdV na tą pozycję?
Myślę, że bardzo poziomem, by od stoperów Bayernu nie odstawał.:ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że bardzo poziomem, by od stoperów Bayernu nie odstawał.

No ale wiesz... van Buyten sporo bramek strzela. :mrgreen:
egze
egze
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W poniedziałkowy wieczór na lotnisku Okęcie wylądował napastnik Razak Omotoyossi. Reprezentant Beninu we wtorek rozpocznie testy w pierwszym zespole Legii - informuje oficjalna strona stołecznego klubu "Legia.com". 24-letni Omotoyossi ostatnio występował w drugoligowym francuskim FC Metz. Mimo że urodził się w Nigerii, reprezentuje barwy Beninu.


macie swojego Morientesa :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.