WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

ja znam takiego pilakrza pisze bo srednio sie znam jak ŁUNI tak sie czyta pisze sie ruuney jakos tak gdzie on gra?bo mnie smieszyla jego twarz

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Łuni duni hehehe On się nadaje conajwyżej do Sheffield Wednesday xD Mógł by zagrać z jakimś Savagem to by się nauczył walki a nie tylko reklamy chipsów lejs raphael Wicky xD

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

tego savagea to chyba znam to oten z dlugimi wlosami co gral w monaco?

Maizter
Maizter
  1 września 2010

coś zrypałeś xDD chyba Ci sie pom,ylilo z Emmanuelem Petitem xD ^^ bo on w MOnaco grał z długimi włosami heeheh w ogóle lepszy Petit w garśći niż Rooney na dachu xD hahah :D

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

a ten savage to z czego zaslynal?Bo jak w pyte slonia skads go Kojarze Qrna!

Maizter
Maizter
  1 września 2010

pewnie z songa Tonight goodnight ^^ hahah a pamiętasz jak się szarpał z Dannym Gabiddonem ahah???? :D:D

egze
egze
  1 września 2010

Ma to o tyle znaczenie, o ile zaśmiecasz swoimi wypocinami temat.

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Ok spoko sorki kolego egze założe wiec nowy o piłce w którym będę mógł pisać o Savage Gabiddonie i laskach Helmera

egze
egze
  1 września 2010

Nie w tym rzecz, chodzi mi tylko i wyłącznie o formę.
Zamiast pisać chaotycznie mógłbyś stawiać znaki interpunkcyjne, pokazywać swoją wiedzę w inny sposób.

A jeśli rzeczywiście masz tak dużą wiedzę o piłce nożnej to zapraszam do IFQ.

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Czlowieku ja całe życie na boisku spędziłem nie dryndoliłem się na forach piszę co myślę piszę co lubię inaczej pisać nie umiem ^^ Oglądaj mecze kibicuj nie ma co się przejmować a i tak z polskiego zdaję mam dys wię luzy w szkole heheheh

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Jak kasę będę miał z tego to mogę regadować coś na tj stronie co to w ogóle?? ^^ IFQ

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 września 2010

Holenderski piłkarz Rafael van der Vaart tuż przed zakończeniem letniego okna transferowego zamienił Real Madryt na Tottenham Hotspur - poinformował menedżer angielskiej drużyny Harry Redknapp.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Freddie2007
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 września 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: http://www.bayern.munchen.pl/artykul,podsumowanie-okienka-transferowego,6534


hahahahaha :crylol:

Milan udane okienko : Amelia, Sokratis, Boateng, Robinho, Ibrahimovic : )
nie pamietam kiedy ostatnio takich wzmocnien dokonali.
W SerieA zdecydowanie najlepsze, a czy w Europie to nie wiem, Barca chyba zrobila lepsze : P

W lidze polskiej Polonia nie miala sobie rownych w tym sezonie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.