WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 lipca 2010

Khedira już w Realu a teraz na Ozila polują. No zniszczą tak dobrze zapowiadających się piłkarzy... :and:

egze
egze
  30 lipca 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Khedira już w Realu a teraz na Ozila polują. No zniszczą tak dobrze zapowiadających się piłkarzy...


czemu zniszczą?

Robben czy Sneijder po powrocie z Realu grali jeszcze lepiej niż wcześniej :ziober2:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 lipca 2010

A niech jeszce kupią Ozila to już nawet Mourinho nie poskłąda takiej mizerii :lol:

Donald WHO YOU?

smencikk
smencikk
  30 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: A niech jeszce kupią Ozila to już nawet Mourinho nie poskłąda takiej mizerii

twoja wspaniała Barcelona Ozilem się jako jeden z pierwszych klubów zaczął interesować :and: Ale niestety brak środków pokrzyżował szyki :)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 lipca 2010
egze
egze: Robben czy Sneijder po powrocie z Realu grali jeszcze lepiej niż wcześniej

Wyjątki potwierdzające regułę. No chyba, że Schalke z Raulem dojdzie do finału Lm - wtedy przyznam Ci rację.
Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale niestety brak środków pokrzyżował szyki :)

gdzieś właśnie ostatnio czytałem, że Barcelona jest masakrycznie zadłużona.
smencikk
smencikk
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś właśnie ostatnio czytałem, że Barcelona jest masakrycznie zadłużona.

Ponoć ma. W samym zeszłym sezonie zanotowali niby stratę kilkunastu, czy kilkudziesięciu milionów euro. Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale Rosell przyznał, że Barcelonę po kadencji Laporty przejął zadłużoną.

Osobiście mam nadzieję, że Ozil nie trafi do Madrytu. Wolę tego Maicona, ale najbardziej bym chciał lewego obrońcę i Negredo.
Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście mam nadzieję, że Ozil nie trafi do Madrytu

zdecydowanie już wolę aby został VdV niż Ozil. Na mś zagrał dobre mecze tylko ze słabszymi drużynami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę tego Maicona, ale najbardziej bym chciał lewego obrońcę i Negredo.

Cole lub Clichy jak dla mnie na lewą stronę. Co do Negredo, to na pewno chciałbym go bardziej niż Neymara czy innego Gomeza
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: twoja wspaniała Barcelona Ozilem się jako jeden z pierwszych klubów zaczął interesować Ale niestety brak środków pokrzyżował szyki :)

Ja do Ozila nic nie mam napisalem tylko,ze gdyby On tam doszedl to w Realu juz bylaby totalnamiedzynarodowa mizeria, którą poskłądac byloby ciezko, ze o graczach kompletnie nie identyfikujących sie z klubem nie wspomne.

A co do zadłuzenia to który klub nie jest w stosunku do kogos czy czegos nie zadłuzony

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  30 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: A co do zadłuzenia to który klub nie jest w stosunku do kogos czy czegos nie zadłuzony

to wiadomo, że kluby są pozadłużane tylko PODOBNO Barca ma te długi przeogromne, choć kto tam wie, może to wymysły dziennikarzy.
smencikk
smencikk
  30 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Ja do Ozila nic nie mam napisalem tylko,ze gdyby On tam doszedl to w Realu juz bylaby totalnamiedzynarodowa mizeria, którą poskłądac byloby ciezko, ze o graczach kompletnie nie identyfikujących sie z klubem nie wspomne.

W Interze za to grają piłkarze tylko i wyłącznie jednej narodowości. A co do identyfikacji z klubem, to nie zależy to od miejsca urodzenia, tylko od tego co ma się w sercu i głowie.

Konto usunięte
Konto usunięte: to wiadomo, że kluby są pozadłużane tylko PODOBNO Barca ma te długi przeogromne

Grubo ponad 400 mln ojro.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 lipca 2010

Są różne opcje, albo to prawda, albo wymysły dziennikarzy albo dmuchany balon nowej ekipy rządzącej w FCB

Donald WHO YOU?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 lipca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: A co do zadłuzenia to który klub nie jest w stosunku do kogos czy czegos nie zadłuzony

Bayern wciąż spłaca stadion ale poza tym żadnych długów nie ma.

Ale tak naprawdę nikt nie wie jak to jest z tymi długami. W jednym rankingu podają wartość klubu, w drugim zysk a w następnym znowu obrót.
egze
egze
  1 sierpnia 2010

Wygląda na to, że po Arturze Sobiechu do Polonii Warszawa trafi także Maciej Sadlok. Prezes Wojciechowski twierdzi, że doszedł do wstępnego porozumienia z włodarzami Ruchu w sprawie transferu tego piłkarza.

Brytyjczyk z polskim paszportem Paweł Abbott przeszedł z Oldham do Charltonu.

Rafael Marquez oficjalnie rozwiązał kontrakt z FC Barceloną. Meksykanin prawdopodobnie w przyszłym sezonie będzie występował wraz z Thierrym Henry w lidze MLS.

Inter Mediolan podobno złożył już ofertę za Javiera Mascherano, który dostał zgodę na odejście z Liverpoolu.

Fabio Aurelio podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem, poprzedni wygasł w maju, ale od tego czasu ten zawodnik nie znalazł sobie nowego klubu.

Reprezentant Portugalii Miguel Veloso został nowym piłkarzem Genoi.

Bramkarz reprezentacji Anglii David James, którego łączono m.in. z Celtikiem Glasgow, podpisał kontrakt z Bristol City. Jak sam mówi wybrał ten klub, by być jak najbliżej rodziny, która dla czterdziestoletniego już golkipera jest w tej chwili priorytetem.

Legenda Espanyolu Barcelona - Raul Tamudo - podpisał kontrakt z beniaminkiem Primera Division - Realem Sociedad San Sebastian.

Brazylijczyk Daniel Bueno został zawieszony przez Odrę Wodzisław, po tym jak zniknął przed wczorajszym spotkaniem z Piastem Gliwice.

Maciej Kowalczyk natomiast został nowym piłkarzem Sandecji Nowy Sącz.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 sierpnia 2010

Hit transferowy w Niemieckiej 5 lidze! Do zespołu TSV Germania Windeck grającego w grupie Nadrenii Północnej-Westfalii dołączył Mariusz Kukiełka!



A już za dwa tygodnie, dokładnie 16 sierpnia o godzinie 18:00 Marusza czeka pierwszy poważny test - jego zespół zagra w P. Niemiec z Bayernem Monachium...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.