WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

egze
egze
  22 lipca 2010
Marcin Żewłakow po tym jak nie dogadał się z Polonią Warszawa zdecydował się przenieść swoje manatki do Bełchatowa. Coraz ciekawsza za to jest sprawa Dawida Nowaka. Wiele wskazuje na to, że reprezentant Polski jednak pozostanie w bełchatowskim klubie do zimy, z tym, że wątpliwe jest by w tym czasie nie leczył jakiejś kontuzji :D tudzież nie rehabilitował się po zabiegu, któremu podobno ma zostać poddany.

Wisła Kraków z kolei sfinalizowała wypożyczenie na rok z opcją wykupu Argentyńczyka Andresa Riosa z River Plate. Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw postawy tego piłkarza.
Alucard
Alucard
  23 lipca 2010
Ebi Smolarek może zasilić szeregi Polonii Warszawa.

Szejkowie z Manchester City szykują 25 milinów za Jamesa Milnera.
egze
egze
  23 lipca 2010
Cezary Wilk oficjalnie piłkarzem Wisły Kraków. Przyszły następca Radosława Sobolewskiego podpisał czteroletni kontrakt.

Z kolei piłkarzem Korony Kielce został w międzyczasie bośniacki pomocnik Vlastimir Jovanović, który ma za sobą m.in. 5 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

Paragwajczyk Antolin Alcaraz, którego mieliśmy okazję oglądać w akcji podczas ostatniego mundialu, został właśnie zawodnikiem Wigan. Przypomnę, że jego poprzednim pracodawcą był belgijski Clubbe Brugge.

Z kolei z Wigan pożegnał się znany i ceniony obrońca Titus Bramble. Czarnoskóry defensor zasilił Sunderland, z którym podpisał trzyletnią umowę.
smencikk
smencikk
  24 lipca 2010

Nierealne staje się faktem :smutny: Jose Maria Gutierrez Hernandez 'Guti' oraz Raul Gonzalez Blanco opuszczają Madryt. Ten pierwszy zasili drużynę Besiktasu, a jego konferencja pożegnalna odbędzie się jutro. Raul stawi się na konferencji w poniedziałek. Pojawił się pomysł ze strony zarządu, by Raul mógł pożegnać się z kibicami na Santiago, podczas meczu o Trofeum Santiago Bernabeu, który odbędzie się w sierpniu. Przeciw 'Królewskim' miałaby stanąć drużyna Reszty Świata, złożonej z przyjaciół z boiska legendy Realu.

Gutek909
Gutek909
  25 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nierealne staje się faktem Jose Maria Gutierrez Hernandez 'Guti' oraz Raul Gonzalez Blanco opuszczają Madryt. Ten pierwszy zasili drużynę Besiktasu, a jego konferencja pożegnalna odbędzie się jutro. Raul stawi się na konferencji w poniedziałek. Pojawił się pomysł ze strony zarządu, by Raul mógł pożegnać się z kibicami na Santiago, podczas meczu o Trofeum Santiago Bernabeu, który odbędzie się w sierpniu. Przeciw 'Królewskim' miałaby stanąć drużyna Reszty Świata, złożonej z przyjaciół z boiska legendy Realu.

:smutny:
aż się w to wierzyć nie chce...
Alucard
Alucard
  26 lipca 2010

Kameruńczyk Eric Djemba-Djemba, były gracz Manchesteru United i Aston Villi a obecnie duńskiego Odense BK, może wrócić do Premier League. 29-letnim pomocnikiem interesuje się West Bromwich Albion.

Meksykanin Efrain Juarez Pumas podpisał czteroletni kontrakt z Celtic Glasgow.

Ebi Smolerek rozwiązał umowę z Kavalą, teraz toczy rozmowy z działaczami Polonii Warszawa, do kręgu zainteresowań włączył się również Terek Grozny.

tibauld
tibauld
  26 lipca 2010

19-letni obrońca Realu Madryt Marcos Alonso jest gotowy dołączyć do Boltonu Wanderers za 2,2 miliona funtów. Transakcja ma zostać potwierdzona jeszcze w tym tygodniu

Towarzyskim spotkaniem Feyenoordu Rotterdam z Mallorcą z profesjonalną piłką pożegnał się 35-letni Giovanni van Bronckhorst. Strzelił bramkę życia na MŚ i się skończył, szkoda :(

Argentyńczyk Facundo Emanuel Melivillo to kolejny zawodnik sprawdzany przez Legię Warszawa. 17-letni napastnik będzie miał okazję przekonać do siebie Macieja Skorżę w ciągu kilku dni zgrupowania we Francji. Ciekawe co z tego wyniknie!

Amauriego widzi Mourinho w Realu, co za następca Raula :crylol:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: do kręgu zainteresowań włączył się również Terek Grozny.

MEGA LOL :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Amauriego widzi Mourinho w Realu, co za następca Raula

Nie wiem jak mozna bylo sie pozbyc Raula, to tak jakby Juve pozbylo sie Del Piero a Milan Maldiniego :wtf:

niepojęte do dla mnie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Towarzyskim spotkaniem Feyenoordu Rotterdam z Mallorcą z profesjonalną piłką pożegnał się 35-letni Giovanni van Bronckhorst. Strzelił bramkę życia na MŚ i się skończył, szkoda :(

Spokojnie Milan go przekona zeby jeszcze pograł :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: tibauld

Konto usunięte
Konto usunięte: Adriano Galliani wypowiedział się przed meczem w Varese na tematy związane z mercato: "Milan pracuje dobrze. Rozmawiałem długo z Allegrim. Trener jest zadowolony z pracy, jaką wykonuje drużyna. Przyjechali już zawodnicy, którzy byli w RPA. Gattuso? Jest piłkarzem Milanu i ma jeszcze dwa lata kontraktu. O nic nas nie prosił, podobnie jak Ronaldinho. Dinho już trenuje i nie sądzę, żeby jego forma była wielkim problemem. Oddo, Kaladze i Jankul? Nie chcieli odejść i dzisiaj cała trójka będzie grała. Taki jest właśnie Milan i taki może pozostać. Huntelaar? Dostaliśmy od jednej z tureckich ekip ofertę w wysokości ponad 17 mln, ale zawodnik nie chce tam iść. Za to Real pytał się o Silvę. Ogólnie, to mercato jest zamknięte. Jeśli nikt nie odejdzie, to nikt nie przyjdzie. Odejdzie mało ważny zawodnik, przyjdzie za niego taki sam. Odejdzie wielki, przybędzie wielki"


Kaplica :ziober2:

a to mnie rozbawiło natomiast :

Konto usunięte
Konto usunięte: Thiago Silva za Ibrahimovica? Zdaniem dziennika El Mundo Deportivo wszystko jest możliwe. Władze katalońskiego klubu mają zaproponować Milanowi wymianę, w której uczestniczyć będą Brazylijczyk Thiago Silva oraz Szwed Z. Ibrahimovic.


:rotfl:
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Nie wiem jak mozna bylo sie pozbyc Raula, to tak jakby Juve pozbylo sie Del Piero a Milan Maldiniego niepojęte do dla mnie

Ten napastnik może jeszcze wiele znaczyć w innym klubie, ma mega doświadczenie i talent do zdobywania bramek, nie pojęte jak dla mnie, takie sprzedawanie ikony klubu :nie:

LeonGrande
LeonGrande: Spokojnie Milan go przekona zeby jeszcze pograł

Wiesz, jakby strzelał takie bramki jak Jabulani, to czemu nie :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Kaplica

Walka o 3-4 miejsce jak tak. Berlusconi mówi, że widzi Ronaldinho na środku, natomiast Allegri i sam zawodnik na skrzydle, więc to co dzieje się z tym klubem to masakra :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande:

Tylko, że to może być mega transfer dla Milanu, niestety :tak: Bośniak może trzymać grę z przodu, rozprowadzać piłki i sam być egzekutorem, kogoś do Pato im brakuje ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten napastnik może jeszcze wiele znaczyć w innym klubie, ma mega doświadczenie i talent do zdobywania bramek, nie pojęte jak dla mnie, takie sprzedawanie ikony klubu

Zemsci sie to jak Schalke trafi na Real w 1/8 LM i Raul pyknie gola :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, jakby strzelał takie bramki jak Jabulani, to czemu nie

Moglby zasilic szeregi juniorów:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Walka o 3-4 miejsce jak tak. Berlusconi mówi, że widzi Ronaldinho na środku, natomiast Allegri i sam zawodnik na skrzydle, więc to co dzieje się z tym klubem to masakra

W to lato doszlo do 3 transferów :

Amelia - bramka
Yepes - obrona srodek
Sokratis Papastathopoulos - obrona (srodek lub prawa flanka)

mega wzmocnienia, nie ma co.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że to może być mega transfer dla Milanu, niestety Bośniak może trzymać grę z przodu, rozprowadzać piłki i sam być egzekutorem, kogoś do Pato im brakuje ;)

Tylko podobno szukaja oszczednosci, a wiesz ile on zarabia ?

ale i tak nici z tego beda bo Silvy nie puszcza.
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Zemsci sie to jak Schalke trafi na Real w 1/8 LM i Raul pyknie gola

A jak było z Monaco i Morientesem? :rotfl:
Był ze swoją ekipą w finale a Real? :crylol:

LeonGrande
LeonGrande: Moglby zasilic szeregi juniorów

Nie, bo jeszcze lepiej im bedzie szło :(

LeonGrande
LeonGrande: mega wzmocnienia, nie ma co.

Podobno nie mają jak szastać pieniędzmi :ninja:

Podobnie jest w Juventusie i nie wiem czy to za sprawą nie uczestniczenia w LM czy z powodu dużych braków :(. Jedynie co cieszy to przyjście Stortariego i Bonucciego. Za to odejść może Giovinco :(

LeonGrande
LeonGrande: Tylko podobno szukaja oszczednosci, a wiesz ile on zarabia ? ale i tak nici z tego beda bo Silvy nie puszcza.

Wiem, że duzo ale też tak samo dużo wnosi do gry, choć za nim nie przepadam. A na SerieA jest jak znalazł. Podobno sam zainteresowany też nie bardzo chce się z Barcelony ruszać, dobrze mu tam ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 lipca 2010

Manchester City i Inter Mediolan osiągnęły porozumienie w sprawie transferu napastnika Mario Balotelliego, zawodnik ma kosztowac klub z Anglii 30mln euro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobnie jest w Juventusie i nie wiem czy to za sprawą nie uczestniczenia w LM czy z powodu dużych braków :(. Jedynie co cieszy to przyjście Stortariego i Bonucciego. Za to odejść może Giovinco :(

Prawdą jest ze w ost latach to Inter szalał z transferami ale i dzieki temu zbudowal silna pake : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Stortariego i Bonucciego

Jak na taki utytułowany klub to te nazwiska nie robia wielkiego wrazenia : P

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak było z Monaco i Morientesem? Był ze swoją ekipą w finale a Real?


Czytalem ze Carvalho z Chelsea z checia podpisalby kontrakt z Realem.
Gral przeciez u Mourinho w Porto a pozniej sprowadzil go za sobą do Londynu...
tibauld
tibauld
  26 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Manchester City i Inter Mediolan osiągnęły porozumienie w sprawie transferu napastnika Mario Balotelliego, zawodnik ma kosztowac klub z Anglii 30mln euro.

A sprzedadzą za 15 milionów za rok :crylol: Przecież on nie nadaje się do gry, za bardzo "awanturniczy" jest ;D

LeonGrande
LeonGrande: Prawdą jest ze w ost latach to Inter szalał z transferami ale i dzieki temu zbudowal silna pake : )

Druga jest, że byli zamieszani w aferę Calciopoli a najmniej na tym ucierpieli, powiem więcej skorzystali ;)

LeonGrande
LeonGrande: Jak na taki utytułowany klub to te nazwiska nie robia wielkiego wrazenia : P

Oni też zakładaja, ze na gwiazdy i wydawanie wielkich pieniędzy na ich utrzymanie ich nie stać. Najlepszym w klubie płacą nieco ponad 4 mln rocznie.

LeonGrande
LeonGrande: Czytalem ze Carvalho z Chelsea z checia podpisalby kontrakt z Realem. Gral przeciez u Mourinho w Porto a pozniej sprowadzil go za sobą do Londynu...

Tak samo jest, że z Interu też chce ciągnąć graczy, podobno Maicona już na tą chwilę chce :rotfl:
Alucard
Alucard
  26 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: MEGA LOL

Czy nie czytałem tego samego jak dałem newsa o tym że Boruc może przejść do Milanu lub Fiorentiny? :ziober2:
smencikk
smencikk
  26 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: Nie wiem jak mozna bylo sie pozbyc Raula, to tak jakby Juve pozbylo sie Del Piero a Milan Maldiniego niepojęte do dla mnie


Konto usunięte
Konto usunięte: Ten napastnik może jeszcze wiele znaczyć w innym klubie, ma mega doświadczenie i talent do zdobywania bramek, nie pojęte jak dla mnie, takie sprzedawanie ikony klubu

Real nie pozbył się, czy też sprzedał Raula, to sam zawodnik zadecydował o odejściu z klubu. Mimo tego, że Mourinho przekazał mu, że będzie otrzymywał dużą ilość szans na grę, ale nie koniecznie w podstawowym składzie, Raul stwierdził, że woli zmienić otoczenie i zwolnić miejsce młodszym. Trochę smutno, ale jeżeli tak wybrał to jedyne czego mogę mu życzyć to powodzenia i szybkiego powrotu na Concha Espina. Jedyne czego nie przeboleje, to tego, że Raul będzie grzał ławę w innym klubie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.