Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010 (pierwszy post)

Joł wieśniaki :D
Jak myślicie ? ; >
Liga hiszpańska..
nie ukrywam iż szaleje za Realem ;)
Na zawsze w moim sercu

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010
Błąd;x mi się wkradł.. proszę o zamknięcie tematu ;x

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010
Joł wieśniaki :D
Co myślicie ?
Ligia hiszpańska ? ; >
Kto ma szanse na mistrza?
Fakt faktem idę za Realem :D
Forever ;D
Uważam, że ma szanse wygrać z Barcą ;]
I mieć mistrza ;]
w końcu Real w tym roku ładnie gra :d
Nie mówię o ostatniej porażce ,, gdy odpadli z LM ;x
xD i nie wspominać mi o tym ;]

Swoją drogą Real się wykosztował ;/

Barca czy Real? ; >

Real ! :D :zakochany:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

EatMyBalls
EatMyBalls
  31 marca 2010

jakos nie jaram sie liga hiszpanska ale stawiam na barce

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

No cóż, takiej przepasci nie było nawet rok temu. Niestety kasa misiu kasa, Barca i Real są lata swietlne przed resztą. Kibicuje Barcelonie ale martwi mnie fatalny obecnie poziom tej ligi. W Realu podnieta bo strzelaja duzo goli i wygrywają ale na prawdę tutaj nie ma sie czym cieszyć. Przyjechał Lyon i zrobił swoje. Barca i Real nie maja godbych rywali, żeby ostro tam "potrenować" dlatego są takie wyyniki (oczywiscie Realu) w Europie. Barca sobie radzi, jest na topie europejskim od paru lat.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ligia hiszpańska ? ; >

moja ulubiona :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto ma szanse na mistrza?

tylko 2 kluby.. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt faktem idę za Realem :D

od tego sezonu ? :>

Predator007TSW
Predator007TSW: No cóż, takiej przepasci nie było nawet rok temu

też mnie to martwi :and:

Predator007TSW
Predator007TSW: W Realu podnieta bo strzelaja duzo goli i wygrywają

tak samo się podniecaliście rok temu grą Barcy ::kv3:

Sam musisz przyznać, że Barcelona w tym roku zupełnie nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu.. Ostatnie spotkania to udowadniają :) W ostatnich spotkaniach gra Blaugrany opiera się wyłącznie na Messim, tylko on strzela bramki, nie licząc Ibrahimovicia, bo chyba w ostatnich dwóch meczach strzelił po bramce tak ? ale wcześniej nie grał za dobrze..
Wg mnie wszystko się rozstrzygnie 10 kwietnia ok 23.40 :D Oczekuję wielkiego meczu i niech wygra lepszy :)

aaaa zamawiam sobie temat o Gran Derbi :)
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt faktem idę za Realem :D od tego sezonu ? :>


Od kilku lat ;]

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kilku lat ;]

Tzn od jakiego sezonu ?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Barca czy Real? ; >

Barcelona.
Tylko po co ten temat ?
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam musisz przyznać, że Barcelona w tym roku zupełnie nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu.. Ostatnie spotkania to udowadniają :) W ostatnich spotkaniach gra Blaugrany opiera się wyłącznie na Messim, tylko on strzela bramki, nie licząc Ibrahimovicia, bo chyba w ostatnich dwóch meczach strzelił po bramce tak ? ale wcześniej nie grał za dobrze..

Tak samo mozna mowic co by było gdyby nie Ronaldo oraz Higuain. A ostatnio zlatan strzelal decydujace gole.

Jednak sie orientujesz i wiesz chyba, że nie da sie grac tak kosmicznie jak rok temu Barca przez 2 lata, to jest niemozliwe w dzisiejszym footballu. Rywale nie śpią i starają się rozpracować Barce tym bardziej, ze tylko Zlatan i troche Pedro zmienili cos w składzie. I tak Barca jest w 1/4 LM, walczy o mistrza takze jest dobrze. W zeszlym roku rozegrali multum spotkań, wiadome, ze nie da sie tak grac przez wiecej niz 1 sezon.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Tak samo mozna mowic co by było gdyby nie Ronaldo oraz Higuain

no właśnie ich jest chociaż dwóch... :)

wiadome jest, że nie bd grali tak magicznego futbolu na początku sezonu wg mnie, ale sam nie liczyłeś na trochę lepszą grę Barcelony teraz ? Tuż przed meczem z Realem nie grają dobrze, ale wygrywają, taka niestety ta hiszpańska liga jest :/
Faworytem na SB na tą chwilę jest Real i nie widzę żadnego innego wyniku jak zwycięstwo Blancos, choć wszystko się może zdarzyć, ale do tego meczu jeszcze prawie 2tyg :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

Nie dziwi mnie gra Barcy. Kazdy zdrowo patrzący kibic wiedzial, ze tak sie nie da grac kolejnego sezonu. Bo i troszke mniejsza motywacja,gorsze zdrowie i analizujący rywale.

Konto usunięte
Konto usunięte: Faworytem na SB na tą chwilę jest Real i nie widzę żadnego innego wyniku jak zwycięstwo Blancos,

Real potrafi wiele w przodzie ale jeżeli bedzie grac w obronie jak do tej pory to najlepsze asy w ataku nie pomogą:)

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

JEdnak szanse sam oceniam 60-40 dla Realu. Madryt ma tylko Lige, Barca ma LM a wygranie jej NA Bernabeu to byłoby wydarzenie do ktorego nic się nie umywa:)

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Real potrafi wiele w przodzie ale jeżeli bedzie grac w obronie jak do tej pory to najlepsze asy w ataku nie pomogą:)

Ja bym postawił na Albiola i Garaya w środku, po bokach Ramos i Arbeloa i powinno być dobrze :)

Predator007TSW
Predator007TSW: wygranie jej NA Bernabeu to byłoby wydarzenie do ktorego nic się nie umywa:)

dla mnie to będzie cios, wielki cios... Nie tylko dla mnie :) nie wyobrażam sobie zwycięstwa Barcy na SB w finale LM :and:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadome jest, że nie bd grali tak magicznego futbolu na początku sezonu wg mnie, ale sam nie liczyłeś na trochę lepszą grę Barcelony teraz ? Tuż przed meczem z Realem nie grają dobrze, ale wygrywają, taka niestety ta hiszpańska liga jest :/ Faworytem na SB na tą chwilę jest Real i nie widzę żadnego innego wyniku jak zwycięstwo Blancos, choć wszystko się może zdarzyć, ale do tego meczu jeszcze prawie 2tyg :)

No po tym co dziś pokazuje Barca to miernie widzę szanse Realu na Bernabeu :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.