Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010 (pierwszy post)

Joł wieśniaki :D
Jak myślicie ? ; >
Liga hiszpańska..
nie ukrywam iż szaleje za Realem ;)
Na zawsze w moim sercu

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Kombatant
Kombatant
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelona ustępuje w placach dla piłkarzy Realowi bardzo nieznacznie :)

A Real juz ma pokuse na Dżeko

bo Higuain nie odpowiada polityce prezesa.... a to chyba najlepszy strzelec : o
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: błąd :D to Real jest w tym momencie liderem :)

Dla mnie liderem jest ten kto ma więcej pkt. W przypadku równej liczby pkt decydują bezpośrednie mecze. A o ile mnie pamięć nie myli na Camp Nou Barca wygrała z Realem :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelona ustępuje w placach dla piłkarzy Realowi bardzo nieznacznie :)

W Barcy dostają kasę za grę, w Realu za nazwisko :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A Real juz ma pokuse na Dżeko bo Higuain nie odpowiada polityce prezesa.... a to chyba najlepszy strzelec : o

Doskonałe przykłady rozrzutności i głupoty działaczy Realu. Higuain, ich najlepszy strzelec, ma zostać sprzedany, bo do klubu sprowadził go poprzedni prezes :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

A z tamtymi transferami to racja, sa z roznych okienek. A i tak zawodnicy, ktorych wymieniles, nie są podstawą druzyny w przeciagu np. ostatnich dwoch sezonow (No ok ALves,Henry teraz ZLatan bardzo wazni). Najwazniejsi sa jak zwykle Pujol,Valdes,Pique,Messi,Xavi oraz Iniesta a to są w duzej mierze wychowankowie.

Donald WHO YOU?

Kombatant
Kombatant
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo do klubu sprowadził go poprzedni prezes


No jak to przeczytalem to mnie to rozbawilo...
WueRZet
WueRZet
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Higuain nie odpowiada polityce prezesa.... a to chyba najlepszy strzelec : o


Konto usunięte
Konto usunięte: bo do klubu sprowadził go poprzedni prezes

Serio was to dziwi ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie liderem jest ten kto ma więcej pkt. W przypadku równej liczby pkt decydują bezpośrednie mecze.

Mam nadzieję, że już wysłałeś oficjalne pismo do RFEF w sprawie zmiany przepisów ;)
Jeśli na koniec sezonu będzie taka sytuacja jak teraz w tabeli to naprawdę wolałbym już zamiast tych bezpośrednich zwycięstw jeden punkt więcej z innym przeciwnikiem.

Predator007TSW
Predator007TSW: A z tamtymi transferami to racja, sa z roznych okienek.

Latem Laporta w czasie jednego okna wydał równie wiele co Real w latach wcześniejszych w czasie przerw letnich. Dopiero ostatnio nabrali takich kredytów, że to się w pale nie mieści.

Predator007TSW
Predator007TSW: Najwazniejsi sa jak zwykle Pujol,Valdes,Pique,Messi,Xavi oraz Iniesta a to są w duzej mierze wychowankowie.

Oczywiście. Zaznaczyłem to już wcześniej. Stosunek wychowanków do reszty jest niewątpliwie na duży + w Blaugranie, jednak chciałem pokazać, że i do Barcelony przechodzą gracze za ciężką gotówkę (a przypadek Ukraińca pokazuje, że niektórzy są wielokrotnie przepłaceni)
Gutek909
Gutek909
  1 kwietnia 2010

Aż do meczu rewanżowego liczy się bilans bramkowy :)

i nie ma sensu żebym się dalej wypowiadał na ten temat, nie chce się kłócić, a inaczej nie umiem :)
chyba Smencik jednak dobrze zrobił " usuwając się w cień " ;) Trzeba pomyśleć nad tym samym :)

dobranoc

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  1 kwietnia 2010

Barca, Real..........Valencia, Sevilla.......................................................reszta

Tak wygląda liga Hiszpańska :)

Krzysiek91M
Krzysiek91M
  1 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Barca, Real..........Valencia, Sevilla.......................................................reszta Tak wygląda liga Hiszpańska :)


nie nie nie
Real..........Valencia, Sevilla.......................................................reszta.....barca

Tak wyglada liga :D :P
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż do meczu rewanżowego liczy się bilans bramkowy :)

Zgadzam się z Tobą :) Jak dla mnie to liderem jest teraz i Barca i Real. I też nie zamierzam się z nikim kłócić :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie nie Real..........Valencia, Sevilla.......................................................reszta.....barca Tak wyglada liga :D :P

Nie to forum, fantastyka kilka stron dalej :rotfl:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  1 kwietnia 2010

co za temat.nie musze pisac ale cos napisze

PD jest bardzo nudna.2 ekipy ktore z kazdym zazwyczaj wygrywaja po 4:0 to nie liga.
Jeszce do tego prowadzi ten zalosny Real.
To swiadczy o sile tej ligi skoro taki Lyon ogrywa Real a w lidze Real z kazdym jedzie.

Temat do zamkniecia

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  1 kwietnia 2010
Radomatu11
Radomatu11: PD jest bardzo nudna.2 ekipy ktore z kazdym zazwyczaj wygrywaja po 4:0 to nie liga. Jeszce do tego prowadzi ten zalosny Real. To swiadczy o sile tej ligi skoro taki Lyon ogrywa Real a w lidze Real z kazdym jedzie. Temat do zamkniecia


[iDo zamknięcia bo co ? ;]
Coś się nie podoba..nie lubisz o lidz hipszańskiej rozmawiać to się nie udzielaj ..
\\

Radomatu11
Radomatu11: Jeszce do tego prowadzi ten zalosny Real.


To dla Ciebie żałosny jest Real A dla mnie Barca ;]

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Carlsb
Carlsb
  2 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Joł wieśniaki :D


człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nie zawsze ...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ukrywam iż szaleje za Realem ;)


taa ... "jeszcze oszaleją wszystkie pi..zdy, gdy zobaczą mój urok osobisty" ;]

kiedyś lubiłem Atletico Madryt .. ale byłem młody i wtedy jeszcze aż tak bardzo z Ruchem nie trzymali .. ;]

co do hiszpańskiej to fajnie gra się ją u bukmachera .. omijam tylko Valencie .. no tych to ja nie lubie jak nie wiem .. mistrzowie psucia kuponów..kiedyś Real psuł masowo kupony .. no ale to było dawno .. jak człowiek był głupi i grał kursy po 1,2 :D

Real i Barca - fajna rywalizacja , jedna z największą i z najdłuższą tradycją w piłce nożnej .. ale i tak co poniektórzy wolą rywalizacje Lecha z Legią :P
WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto ma szanse na mistrza?

zdaje się że sytuacja już jest przesądzona - Real bądź "farsa"
Konto usunięte
Konto usunięte: w końcu Real w tym roku ładnie gra :d

można tak uznać
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam, że ma szanse wygrać z Barcą ;]

proste
Konto usunięte
Konto usunięte: Barca czy Real? ; >

Tylko Real :-)
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  8 kwietnia 2010

Joł wieśniaro.

Oczywiście tylko i wyłącznie Barca.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.