Przemyslawmro
Posty: 1 (po ~175 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Przemyslawmro
  4 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Ostatnio mamy dyskusję na temat tego czy niektóre gry to naprawdę sporty.

Weźmy na przykład poker, szachy albo brydż.

A co wy o tym sądzicie, szczególnie o pokerze??

folkemon
folkemon
  5 kwietnia 2009
Przemyslawmro
Przemyslawmro: Weźmy na przykład poker, szachy albo brydż.

wg mnie szachy i brydż to tak
poker nie
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  5 kwietnia 2009
Przemyslawmro
Przemyslawmro: A co wy o tym sądzicie, szczególnie o pokerze??


moim zdaniem poker nie jest sportem, bo równie dobrze sportem można nazwać by grę w ruletkę czy chińczyka.
Brydż sportowy już z samej nazwy wpisuje się w poczet sportów, a i szachy mogą być sportem nazwane, gdyż w tej specjalności o wszystkim decydują umiejętności poszczególnych zawodników.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego tematy o le'parkourze nie są automatycznie zamykane? Powszechnie wiadomo, że nie jest to sport.


wiele osób twierdzi, że jest to rodzaj sportu ekstremalnego (śmieszy mnie to osobiście) zamykanie tematów doprowadziłoby pewnie tylko do tego, że powstawały by kolejne i forum wciąż by było zaśmiecane.
Zresztą równie dobrze można powiedzieć, że ćwiczenie na siłowni to nie sport, a przecież tyle tematów z tym związanych istnieje i ma się całkiem dobrze na tym forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo gry komputerowe, typowo sportowe zostaną uznane za sport..


już przez niektórych są uznawane. podobnie było z popularnymi piłkarzykami, których zawody pokazywał nie tak dawno Eurosport 2

Konto usunięte
Konto usunięte: Według tej logiki Twój temat o FM-ie winien być również zamknięty ;)


jednak nie da się ukryć, że fm to gra o tematyce sportowej, a co za tym idzie dotyczy sportu, że wirtualnego to inna sprawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: masz cos do gry w kapsle ? , wychowalem sie na tym


całe dzieciństwo w to grałem, miałem chyba coś ponad 5 tysięcy kapsli ;D
niemampojecia1
niemampojecia1
  5 kwietnia 2009

Sam obecnie gram troche w pokera,ale w interenecie;] wciagnelo mnie,nie wiem czy to sport,ale organizowane sa turniej transmitowaqne sa w TV,ale na IO na razie nie ma :P

Co do kapsli to w wakacje gralem w to bardzo,ale to bardzo duze,ale wakacje okolo 18 lat temu:P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.