suptom1990
suptom1990
  28 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam. Skręciłem staw skokowy 13 listopada grając w siatkówkę. Przez szynę (14 dni na nodze) miałem zaburzenie krążenia. Miałem rehabilitacje bo miałem ograniczoną ruchomość. Ponad miesiąc chodziłem o kulach. Miałem przerwę od sportu aż 65 dni, choć to było skręcenie 2 stopnia. Teraz już wracam do siatkówki ale gram w stabilizatorze i zmieniłem buty na wysokie (uraz psychiczny robi swoje).
Czy mogę kiedykolwiek zostawić stabilizator? Jest jakaś możliwość na to? Jeśli tak to po jakim okresie mogę grać bez?
Proszę o odpowiedź.

suptom1990
suptom1990
  2 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: E tam, na poczatku bedziesz sie bal, ale z czasem uraz psychiczny bedzie mniejszy i bedziesz skakal.Mnie jakos po ostatnim razie kostka boli mimo, ze stabilizator byl dobrze zalozony.

To jakiego Ty stabilizatora używasz? ;o
Ja mam stabilizator Active Ankle Volt i buty Asics Gel Sensei 3 MT i nogi nie mogę w ogóle przekręcić na bok, tak to dobrze trzyma.
kuba92762
kuba92762
  2 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakiego Ty stabilizatora używasz? ;o Ja mam stabilizator Active Ankle Volt i buty Asics Gel Sensei 3 MT i nogi nie mogę w ogóle przekręcić na bok, tak to dobrze trzyma.

Muellera czy jakos tak, ale ostatnio mnie az kostka boli, ale dobrze trzyma, a buty mam senseie czerwone te, nawet nie pamietam jaki to model.
suptom1990
suptom1990
  4 lutego 2010

Dziwne, ja mam Activa i nie czuje, że go mam na nodze.
Właśnie, a można coś zrobić z wylaną torebką stawową? Da się tą maź jakoś usunąć?

kuba92762
kuba92762
  4 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne, ja mam Activa i nie czuje, że go mam na nodze. Właśnie, a można coś zrobić z wylaną torebką stawową? Da się tą maź jakoś usunąć?

Przebij i wyplynie...
Sama z czasem schodzi, nie wiem co sie z nia dzieje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.