Anonim100
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Anonim100
  14 stycznia 2010 (pierwszy post)
Trener Jacek Zieliński zapowiedział, że na turnieju zagrają głównie młodzi zawodnicy. 15 tys. kibiców oglądających głównie zawodników z młodej ekstraklasy chyba faktycznie będzie to tylko przetrenowanie nowych piosenek i utrwalenie starych no i fajnie, że zaprzyjaźnieni kibice przyjadą.

" Lubi Nas Niewielu Większość Nienawidzi Boją Sie Wszyscy"

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 stycznia 2010

Zamiast Pawełka równie dobrze mógł w bramce stać Maciej Szczęsny :rotfl:

to chyba był jego ostatni występ w barwach Polski.

WueRZet
WueRZet
  17 stycznia 2010

Co za łamaga grała u nas na obronie z numerem "4" ? :woot: Dwie bramki na jego koncie :tak:

krzychu7818
krzychu7818
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie pytanie: po kiego wała bierzemy udział w tym turnieju ?


w sumie to dobrze , bo przynajmniej widać , że dla co najmniej 80% tych piłkarzy reprezentacja to za wysokie progi
egze
egze
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: po kiego wała bierzemy udział w tym turnieju ?


takie samo pytanie mogliby sobie zadawać Duńczycy, już pomijając wynik tego spotkania :)

Ja widzę jeden pozytyw, przede wszystkim uwidoczni się którzy piłkarze nie wytrzymują presji związanej z występami w reprezentacji, którym się najzwyczajniej nie chce, a którzy coś tam jeszcze potrafią... a druga kwestia to mimo wszystko obecność z selekcjonerem... Na dzień dzisiejszy tym chłopakom jest potrzebne jak najczęstsze powoływanie i ogrywanie się w zespole narodowym.

W porównaniu np. do wyjazdu piłkarzy Beenhakkera do RPA, ten wyjazd wydaje mi się bardziej sensowny, aczkolwiek kadra jest bardzo eksperymentalna.
Carlsb
Carlsb
  17 stycznia 2010
egze
egze: a druga kwestia to mimo wszystko obecność z selekcjonerem... Na dzień dzisiejszy tym chłopakom jest potrzebne jak najczęstsze powoływanie i ogrywanie się w zespole narodowym.


ale myślisz że oni będą tworzyć szkielet drużyny na Euro 2012 ? (bo rozumiem, że wszystkie mecze od teraz są rozgrywane pod kątem Euro 2012 .. )

przecież powołani zostali jedynie gracze z polskiej ligi ...

jasne że lepiej coś tam rozegrać niż nic ... ale ci gracze są bez formy bo ostatni raz grali ponad miesiac temu ...

ile nasza repra dostała kasy za ten turniej ? chodzi mi o startowe ... bo moze chociaż kasa jest jakimś "usprawiedliwieniem" ..

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to dobrze , bo przynajmniej widać , że dla co najmniej 80% tych piłkarzy reprezentacja to za wysokie progi


ale to było wiadome po meczu Rumunią itd :) ... ile takich meczów potrzebujemy ? przecież to że Pawełek się nie nadaje na reprę to widać po jego meczach w lidze ..

ja rozumiem powołania typu Borysiuk, Lewandowski, Jodłowiec, Sadlok, Peszko itd

ale po co : Iwański, Robak, Mierzejewski .. przecież oni nie będą grali za 2 i pół roku ..

połowa powołań w miarę do zrozumienia, ale też dużo mało perspektywicznych ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.