Anonim100
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Anonim100
  14 stycznia 2010 (pierwszy post)
Trener Jacek Zieliński zapowiedział, że na turnieju zagrają głównie młodzi zawodnicy. 15 tys. kibiców oglądających głównie zawodników z młodej ekstraklasy chyba faktycznie będzie to tylko przetrenowanie nowych piosenek i utrwalenie starych no i fajnie, że zaprzyjaźnieni kibice przyjadą.

" Lubi Nas Niewielu Większość Nienawidzi Boją Sie Wszyscy"

DziQ
DziQ
  14 stycznia 2010

No szczególnie z Warszawy :)

Anonim100
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Anonim100
  14 stycznia 2010

Zapowiedzieli się Arkowcy Kszo pewnie też wpadnie co do kibiców gości szkoda że ich nie bedzie byłoby ciekawiej ale cóż względy bezpieczeństwa ;)

" Lubi Nas Niewielu Większość Nienawidzi Boją Sie Wszyscy"

koraspl
koraspl
  14 stycznia 2010
Anonim100
Anonim100: 15 tys. kibiców oglądających głównie zawodników z młodej ekstraklasy chyba

Sugerujesz ze ta hala ma pojemnosc 15 tys. :woot:
Anonim100
Posty: 3 (po ~192 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Anonim100
  14 stycznia 2010

Coś mi sie rypło niestety pomieści nieco ponad 4 tysie a chodziło o date rozegrania ;>

" Lubi Nas Niewielu Większość Nienawidzi Boją Sie Wszyscy"

Gutek909
Gutek909
  14 stycznia 2010

Kurde miałem jechać do Areny w tym roku, ale na drugi dzień mam studniówkę, więc sobie odpuszczę :D

WueRZet
WueRZet
  14 stycznia 2010
Anonim100
Anonim100: 15 tys. kibiców oglądających głównie zawodników z młodej ekstraklasy chyba faktycznie będzie to tylko przetrenowanie nowych piosenek i utrwalenie starych no i fajnie, że zaprzyjaźnieni kibice przyjadą.

Co roku tak właśnie jest :)

Anonim100
Anonim100: o do kibiców gości szkoda że ich nie bedzie byłoby ciekawiej

Spodek'97 :ninja: Nie dość, że wstydem jest, że Poznań nie ma hali z prawdziwego zdarzenia to jeszcze ten kurnik by został rozpierniczony :P

W tym roku sobie odpuszczam. Sesja mnie dogoniła :and:
hitasqu
hitasqu
  14 stycznia 2010

Obesrali kalesony

Damian1990dycha
Posty: 206 (po ~167 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Damian1990dycha
  14 stycznia 2010

Kadra Arki Gdynia: Norbert Witowski, Andrzej Bledzewski - Tomasz Sokołowski, Filip Burkhardt, Paweł Czoska, Łukasz Kowalski, Joseph Desire Mawaye, Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława, Marcin Budziński, Lubomir Lubenov, Stoiko Sakaliev.

Kadra Górnika Zabrze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski - Michał Pazdan, Adam Danch, Przemysław Kulig, Mariusz Magiera, Mariusz Gancarczyk, Damian Furczyk, Grzegorz Bonin, Robert Szczot, Mariusz Przybylski, Dawid Jarka, Robert Trznadel, Marcin Wodecki.

Kadra Wisły Kraków: Filip Kurto, Łukasz Jarosiński - Łukasz Burliga, Michał Czekaj, Michał Chrapek, Bartosz Kozieł, Issa Ba, Wojciech Łobodziński, Piotr Ćwielong, Tomas Jirsak, Artur Rado, Mateusz Kowalski, Krzysztof Mączyński

Kadra Lecha Poznań: Gerard Bieszczad, Marcin Matysiak, Mateusz Szałek, Jan Zapotoka, Semir Stilić, Zlatko Tanevski, Bartosz Bosacki, Anderson Cueto, Dimitrije Injac, Luis Henriquez, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Bartosz Bereszyński, Kamil Drygas.

Kadra Legi Warszawa: Kostiantyn Machnowskyj, Maciej Gostomski - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Marcin Komorowski, Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Michał Żyro, Sebastian Szałachowski, Jakub Kosecki.

DziQ
DziQ
  15 stycznia 2010

Kopiuj wklej :P

egze
egze
  15 stycznia 2010

Górnik faworytem :)

Damian1990dycha
Posty: 206 (po ~167 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Damian1990dycha
  15 stycznia 2010
DziQ
DziQ: Kopiuj wklej :P


No wiesz nie znam na pamięć składów ,tym bardziej że jest wielu młodych zawodników których nie znam.
Kuba2906
Posty: 22 (po ~158 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Kuba2906
  15 stycznia 2010

Transmisja na żywo z REMES CUP o 19:10 na www.lechpoznan.bloog.pl

Od KoŁySkI TaK siĘ KrĘcI FaNaTyCzNiE P***DoLnIęCi ...
www.lechpoznan.bloog.pl
...a na drzewach zamiast lisci wisiec będą legioniści...
19MiSka08
19MiSka08
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sugerujesz ze ta hala ma pojemnosc 15 tys.

Oh Ohhh :P

Kuba2906
Kuba2906: ransmisja na żywo z REMES CUP o 19:10 na www.lechpoznan.bloog.pl

Po co się reklamować ? ....

egze
egze: Górnik faworytem :)

:)))Kibice Wisłoki wspierają was ...słyszałam o minimalnej liczbie ;)

DziQ
DziQ: Kopiuj wklej :P

Bywa :)

Anonim100
Anonim100: Coś mi sie rypło niestety pomieści nieco ponad 4 tysie a chodziło o date rozegrania ;>

Bez byków następnym razem xD

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym roku sobie odpuszczam. Sesja mnie dogoniła

:mrgreen: To tylko wymówka !!! :D:D:D
WueRZet
WueRZet
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko wymówka !!! :D:D:D

Chciałbym :( :( :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.