Gutek909
Gutek909
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Grupa A

1. Chorwacja
2. Norwegia
3. Rosja
4. Ukraina

Grupa B

1. Austria
2. Dania
3. Islandia
4. Serbia

Grupa C

1. Niemcy
2. Polska
3. Słowenia
4. Szwecja

Grupa D

1. Czechy
2. Francja
3. Hiszpania
4. Węgry

Polacy swoje spotkania grupowe rozegrają w Innsbrucku.. :]

Terminarz grupowych spotkań Polaków:
19.01 Niemcy - Polska
20.01 Polska - Szwecja
22.01 Polska - Słowenia

Q. Czy Polacy w końcu pokażą się z dobrej strony na ME ? ( patrz: awansują do czołowej 4 )
Q. Czy powrót do kadry Mariusza Jurasika może okazać się kluczowy ?
Q. Wasz faworyt ?
Q. Jakiego finału oczekujecie ?

Przypominam, iż w ostatnią sobotę Polacy zakończyli towarzyski turniej w Niemczech, na którym zajęli drugie miejsce, przegrali tylko z wielką Chorwacją...

Czekają nas znowu wielkie emocje !

:piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 stycznia 2010

Dobra i nasz coach też się pojawia:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: http://www.iv.pl/images/86o59ggi64dnbmqtbey8.jpg

Wenta jest po prostu znakomitym trenerem, lubię tego gościa, tymi swoimi energicznymi ruchami na ławce bardzo drużynie pomaga wg mnie :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wenta jest po prostu znakomitym trenerem, lubię tego gościa, tymi swoimi energicznymi ruchami na ławce bardzo drużynie pomaga wg mnie :P

Ja go cenie za to, że jeszcze nie wyrwał sobie wszystkich włosów.
Ręczna to chyba najbardziej kontrowersyjny i nerwowy sport.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

arturrr991
arturrr991
  23 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja go cenie za to, że jeszcze nie wyrwał sobie wszystkich włosów. Ręczna to chyba najbardziej kontrowersyjny i nerwowy sport.

Ale również bardzo interesujący i widowiskowy:)
egze
egze
  23 stycznia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ręczna to chyba najbardziej kontrowersyjny i nerwowy sport.


czemu kontrowersyjny? chodzi Ci o sędziowanie? To ja już wolę to sędziowanie szczypiorniaka, od sędziowania koszykówki :ninja:
Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010

Mecz z Hiszpanią jednak w niedzielę, sorry za wprowadzenie w błąd, ale dziś organizatorzy musieli zmienić terminarz, bo wczoraj pisało jeszcze, że gramy z Hiszpanami 25.01 a dziś już, że 24.01.. Reszta meczy bez zmian, czyli gramy co 2 dni...

arturrr991
arturrr991
  23 stycznia 2010
egze
egze: czemu kontrowersyjny?

Dokładnie chodzi mi o sędziów. Coraz częściej popełniają błędy i to takie, które nawet amator by zauważył. No ale taki jest sport.
krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010
http://sport.onet.pl/0,1274768,2116535,,wenta_moge_wyjsc_na_solo,wiadomosc.html

uwielbiam tego gościa :)
arturrr991
arturrr991
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam tego gościa :)

U mnie ma mistrza. Drugiego takiego trenera nie znam:)
Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam tego gościa :)

ja też :) jest po prostu mistrzem w swoim fachu i jeszcze do tego nie boi się kontrowersyjnych wypowiedzi :P
egze
egze
  23 stycznia 2010

Ciekawi mnie tylko co będzie z Wentą jak nasi za dwa, trzy lata zaczną słabiej grać...
Czy też ludzie będą po nim jeździć jak po Engelu, Tajnerze czy Janasie (a z piłkarzy to chyba przykład Ebiego Smolarka - niegdyś uwielbianego, dziś powszechnie wyśmiewanego, pasuje jak ulał)...?

Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010
egze
egze: Ciekawi mnie tylko co będzie z Wentą jak nasi za dwa, trzy lata zaczną słabiej grać... Czy też ludzie będą po nim jeździć jak po Engelu, Tajnerze czy Janasie (a z piłkarzy to chyba przykład Ebiego Smolarka - niegdyś uwielbianego, dziś powszechnie wyśmiewanego, pasuje jak ulał)...?

trudno to określić, ja np ze swojej strony zawsze będę wdzięczny ręcznym i trenerowi za te emocje, bo w ostatnich latach mamy ich naprawdę dużo.. ta reprezentacja do Londynu powinna jeszcze dociągnąć, no nie licząc Jurasika np... ja cały czas liczę na powrót do reprezentacji Tkaczyka, bo Jaszka go nie zastąpi w pełni..
egze
egze
  23 stycznia 2010

Jakie są dokładne daty i godziny meczów Polaków w drugiej rundzie?

arturrr991
arturrr991
  23 stycznia 2010
egze
egze: Ciekawi mnie tylko co będzie z Wentą jak nasi za dwa, trzy lata zaczną słabiej grać... Czy też ludzie będą po nim jeździć jak po Engelu, Tajnerze czy Janasie (a z piłkarzy to chyba przykład Ebiego Smolarka - niegdyś uwielbianego, dziś powszechnie wyśmiewanego, pasuje jak ulał)...?

Niestety tak będzie jak w przypadku Tajnera czy Engela. Taki już jest nasz naród. Po pierwszej połowie wczorajszego meczu, wbiłem na wp.pl i już ukazały się komentarze w stylu "łajzy", "grać nie umieją", "cioty". Nie rozumiem takich ludzi i strasznie mnie denerwują. Uważają się za kibiców, a nie wiedzą, że prawdziwi kibice są w zarówno dobrych jak i złych chwilach.
Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010
egze
egze: Jakie są dokładne daty i godziny meczów Polaków w drugiej rundzie?

no właśnie zmienili godzine spotkania jutrzejszego.. Gramy o 18.30 a nie jak mówiono wcześniej, że o 20.30...
z Czechami we wtorek o 20.15
z Francją w czwartek o 20.30
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.