Gutek909
Gutek909
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Grupa A

1. Chorwacja
2. Norwegia
3. Rosja
4. Ukraina

Grupa B

1. Austria
2. Dania
3. Islandia
4. Serbia

Grupa C

1. Niemcy
2. Polska
3. Słowenia
4. Szwecja

Grupa D

1. Czechy
2. Francja
3. Hiszpania
4. Węgry

Polacy swoje spotkania grupowe rozegrają w Innsbrucku.. :]

Terminarz grupowych spotkań Polaków:
19.01 Niemcy - Polska
20.01 Polska - Szwecja
22.01 Polska - Słowenia

Q. Czy Polacy w końcu pokażą się z dobrej strony na ME ? ( patrz: awansują do czołowej 4 )
Q. Czy powrót do kadry Mariusza Jurasika może okazać się kluczowy ?
Q. Wasz faworyt ?
Q. Jakiego finału oczekujecie ?

Przypominam, iż w ostatnią sobotę Polacy zakończyli towarzyski turniej w Niemczech, na którym zajęli drugie miejsce, przegrali tylko z wielką Chorwacją...

Czekają nas znowu wielkie emocje !

:piwo:

smencik
smencik
  24 stycznia 2010

Szkoda, że z ruskami nie gramy :smutny:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no dziś jestem za Niemcami :P ale tylko dlatego, że to może pomóc Polakom :P Normalnie kibicowałbym Fracji :D

Tak czy inaczej - Niemcy z taką grą nie mają czego szukać na ME :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a zwłaszcza, iż zmarł były reprezentant ich kraju, zobaczymy jak ta informacja na nich podziała..

Będą chcieli dla niego wygrać zapewne.

póki co wyrównane spotkanie.
Gutek909
Gutek909
  24 stycznia 2010

Musze powiedzieć, że Niemcy narazie się dzielnie trzymają... Francuzi naprawdę nie grają dobrze :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z własnego doświadczenia wiem, że czasami kursy 1,3 na faworyta, psują kupony

Też nie raz się o tym przekonalem. Nawet ostatnio Man Utd z Leeds w PA kurs 1,25 i Czerwone Diabły przegrywają bodajże 1-2. Jest to ich 1 porażka u siebie z Leeds od 28lat.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bartas1071
Posty: 347 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bartas1071
  24 stycznia 2010

Może ktoś podać wynik meczu Niemcy-Francja??

arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
bartas1071
bartas1071: Może ktoś podać wynik meczu Niemcy-Francja??

10:12 dla Francji do przerwy oczywiście:)
arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze powiedzieć, że Niemcy narazie się dzielnie trzymają... Francuzi naprawdę nie grają dobrze :P

Jak na razie jest dobrze:) Bałem się, że Francja odskoczy do przerwy Niemcom, ale się myliłem. Jest spora szansa dla Niemców, wszyscy wiemy jak w końcówce graja:) Trzymać kciuki chłopaki:)
bartas1071
Posty: 347 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bartas1071
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gutek909:Musze powiedzieć, że Niemcy narazie się dzielnie trzymają... Francuzi naprawdę nie grają dobrze :P Jak na razie jest dobrze:) Bałem się, że Francja odskoczy do przerwy Niemcom, ale się myliłem. Jest spora szansa dla Niemców, wszyscy wiemy jak w końcówce graja:) Trzymać kciuki chłopaki:)

Malutka prośba mógłbyś co jakiś czas np. co 5 min napisać wynik. Z góry dzięki
arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
bartas1071
bartas1071: Malutka prośba mógłbyś co jakiś czas np. co 5 min napisać wynik. Z góry dzięki

No niestety 12:18 dla Francji....
egze
egze
  24 stycznia 2010

Francuzi jak przewidywałem odbudowali swą formę i razem z Polakami powinni pewnie awansować dalej :)

arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
egze
egze: Francuzi jak przewidywałem odbudowali swą formę i razem z Polakami powinni pewnie awansować dalej :)

Dokładnie. Jak wcześniej pisałem, potrafią grać ważne mecze:) Taka już jest Francja:)
Gutek909
Gutek909
  24 stycznia 2010

No niestety Niemcy teraz kompletnie rozbici..

bartas1071
bartas1071: Malutka prośba mógłbyś co jakiś czas np. co 5 min napisać wynik. Z góry dzięki

http://www.livesports.pl/pilka-reczna/
arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety Niemcy teraz kompletnie rozbici..

Ofensywa straszna, defensywa nie lepsza.... szkoda...
egze
egze
  24 stycznia 2010

A w polsacie sport extra w meczu Niemców z Francuzami nie miałem głosu jak sprawdzałem co jakiś czas wynik (znaczy nie było głosu komentatora)... Ciekawe czy znowu nie mają jakichś problemów technicznych :D

arturrr991
arturrr991
  24 stycznia 2010
egze
egze: Ciekawe czy znowu nie mają jakichś problemów technicznych :D

Znając życie mecz Polska-Hiszpania będzie komentował, w zasadzie próbował komentować ktoś ze studia w Warszawie:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.