Gutek909
Gutek909
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Grupa A

1. Chorwacja
2. Norwegia
3. Rosja
4. Ukraina

Grupa B

1. Austria
2. Dania
3. Islandia
4. Serbia

Grupa C

1. Niemcy
2. Polska
3. Słowenia
4. Szwecja

Grupa D

1. Czechy
2. Francja
3. Hiszpania
4. Węgry

Polacy swoje spotkania grupowe rozegrają w Innsbrucku.. :]

Terminarz grupowych spotkań Polaków:
19.01 Niemcy - Polska
20.01 Polska - Szwecja
22.01 Polska - Słowenia

Q. Czy Polacy w końcu pokażą się z dobrej strony na ME ? ( patrz: awansują do czołowej 4 )
Q. Czy powrót do kadry Mariusza Jurasika może okazać się kluczowy ?
Q. Wasz faworyt ?
Q. Jakiego finału oczekujecie ?

Przypominam, iż w ostatnią sobotę Polacy zakończyli towarzyski turniej w Niemczech, na którym zajęli drugie miejsce, przegrali tylko z wielką Chorwacją...

Czekają nas znowu wielkie emocje !

:piwo:

krzychu7818
krzychu7818
  22 stycznia 2010

aż się spociłem jakbym był na tym boisku i grał :lol:

koraspl
koraspl
  22 stycznia 2010

Dziwna ta nasza druzyna hehe:D
1/4 z karnych ehh;/ i okolo 10 pudel z czystych pozycji...ale mimo wszystko remis dobre i to

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 stycznia 2010

Ale Wenta dzis szalał w koncówce przy linii :lol:
czuje ze ich mocno zbluzga za ta nieskutecznosc :ziober2:

kysio
kysio
  22 stycznia 2010

Dobrze, że choć remis ;D
Obyśmy swego szczęścia już w grupie nie wyczerpali :ninja:
Nie mieliśmy zbytnio pomysłu na obronę rywali ;(

DarekLosu
DarekLosu
  22 stycznia 2010

Od dzisiaj zostaje anty-fanem. Niech przegrają wszystkie mecze do końca skoro przez nich tyle kasy poszło się walić.

arturrr991
arturrr991
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dzisiaj zostaje anty-fanem. Niech przegrają wszystkie mecze do końca skoro przez nich tyle kasy poszło się walić.

I bardzo dobrze, że przegrałeś pieniądze. Nie można być pazernym w życiu. A Polakom dziękujemy za ten remis. Byli zmęczeni, to było widać. Remis bardzo zasłużony, końcówka mistrzowska. Kilka dni odpoczynku i jazda po medal.... srebro minimum będzie:)
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010

Kiedyś dostanę zawału na meczu ręcznych lub siatkarzy, to jest chyba nieuniknione, masakra, co za końcówka, jeszcze mnie trzęsie... :P ale za ten mecz niestety nie można chłopaków pochwalić, ok dobry remis, ale powinno być zwycięstwo, tak jak mówił Koras, karnymi przegraliśmy ten mecz... Bardzo słaba skuteczność Jaszki, nie wiem czemu prawie w ogóle nie gał Rosiński.. ehh cieszę się z remisu, ale jest niedosyt... w poniedziałek gramy z Hiszpanią i ten mecz po prostu trzeba wygrać !! nie ma innej opcji !!

arturrr991
arturrr991
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w poniedziałek gramy z Hiszpanią i ten mecz po prostu trzeba wygrać !! nie ma innej opcji !!

Z Hiszpanią będzie niezmiernie ciężko. Ale ja jestem bardzo dobrej myśli przypominając sobie ubiegłoroczne mistrzostwa świata i wspaniały wyczyn Polaków w drugiej rundzie.:)
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Hiszpanią będzie niezmiernie ciężko

Hiszpania jest w gazie, dziś remis z Francją... Właśnie, oglądał ktoś to spotkanie ?
egze
egze
  22 stycznia 2010

1). Sędziowie dziś wyczyniali cuda. Liczba nieuzasadnionych kar dwuminutowych zdecydowanie powyżej przyzwoitości
2). Kompletna klapa organizacyjna. Siatka w bramce dziurawa. Głos komentatora nie dochodzi do Polski.
3). Człowiek w studio kompletnie nie znający się na piłce ręcznej, nie potrafiący odczytywać wskazać sędziów.
4). Ilu jeszcze polskich komentatorów będzie mylić Jurasika z Siódmiakiem?
5). Karol Bielecki jest cieniem samego siebie. Bez Michała Jureckiego nasza gra nie wygląda najlepiej. Na szczęście jego brat trzyma nasz atak.

A tak poza tym to ani na moment nie zwątpiłem w to, że nasi tego meczu nie przegrają :) Nie takie końcówki grali, w nie tak ważnych momentach potrafili się podnieść :)

krzychu7818
krzychu7818
  22 stycznia 2010

Polska , Francja , Hiszpania po 3 punkty, Słowenia 2 , Niemcy 1 , Czechy 0 tak jest ?

egze
egze
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hiszpania jest w gazie, dziś remis z Francją... Właśnie, oglądał ktoś to spotkanie ?


tego spotkania nie było w żadnej polskiej telewizji chyba :Woot:

---
Szkoda, że Francuzi nie przegrali, byłoby nam łatwiej w dalszej części turnieju. Ale i tak uważam, że najtrudniejsze już za nami :)

no i gwoli ścisłości Czesi ograli Węgrów, ale mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem (przynajmniej w momentach, które widziałem, gdy akurat w meczu Polski nie działo się nic ciekawego)
arturrr991
arturrr991
  22 stycznia 2010
egze
egze: Ilu jeszcze polskich komentatorów będzie mylić Jurasika z Siódmiakiem?

Z tego najbardziej nie mogłem:) Jak można ich pomylić?? :D
No ale ten mecz mamy już za sobą... teraz pozostało trzymać kciuki za poniedziałkowe starcie z Hiszpania:)
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010
egze
egze: Siatka w bramce dziurawa.

to było zabawne :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska , Francja , Hiszpania po 3 punkty, Słowenia 2 , Niemcy 1 , Czechy 0 tak jest ?

tak jest

egze
egze: tego spotkania nie było w żadnej polskiej telewizji chyba

nie wiem czy nie polsat sport extra
arturrr991
arturrr991
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska , Francja , Hiszpania po 3 punkty, Słowenia 2 , Niemcy 1 , Czechy 0 tak jest ?

Jak myślicie kto awansuje??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.