MIREK646
Posty: 310 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MIREK646
  29 marca 2009 (pierwszy post)

jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

xxElSiete
xxElSiete
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: większość wyrafinowanych kibiców zwolniłoby go już po EURO.

tak samo zwolnili Engela i Janasa, choć oni wygrali chociaż po jednym meczu ;]
eciekeciek
eciekeciek
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eciekeciek:Nie ma co się oszukiwać IRL PŁN to kelnerzy piłki europejskiej. taaa kelnerzy , Ci kelnerzy w ostatnich 3 latach w meczach u punkty w eliminacjach mistrzostw świata czy Europy pokonali u siebie Anglie , Szwecje , Danie czy Hiszpanie

O lol, pojedyncze punkty to nawet Wyspy Świętego Tomasza zdobywały.
Awanse mi pokaż. Graczy mi pokaż.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zamierzam żyć wiecznie pojedynkami z Portugalią, czy Czechami, które zresztą znajdują się w dołku.

Oni tez nie beda wiecznie tym zyc.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazał też na co go stac w Tunezji, Mali i Wybrzeżu Kości Słoniowej.

e, i co tam wielkiego osiagnal
JESTES TAK DOBRY JAK TWOJ OSTATNI MECZ, C'NIE ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to była ironia.. Jakbyś pomyślał, to byś się domyślił.

ehę.
Carlsb
Carlsb
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A.. Jak przejmie kadrę Engel, to nie zarządzam bojkot niczym ełkaesiak i nie oglądam meczy.


spoko, dzisiaj powiedział że nie przejmie ;)

faworytów jest dwóch : Heniek i Franek, a zapewne trenerem zostanie ... ten trzeci :Dnie Majewski, ale ktoś inny, a kto tego nie wie sam PZPN)
jaca783
jaca783
  30 marca 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Smuda by mógł przejać jego miejsce


z pewnoscia madał by sie na jego miejsce i wtedy była by inna gra tak jak widac w Lechu
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O lol, pojedyncze punkty to nawet Wyspy Świętego Tomasza zdobywały. Awanse mi pokaż. Graczy mi pokaż.


nie sądzę, by Polska wyszła z grupy z Hiszpanią, Szwecją i Danią, a Irlandia Północna mało co tego dokonała.
To nie jest tak słaba drużyna jak wielu się wydaje. Wielu ich zawodników grało w silnych angielskich klubach.
eciekeciek
eciekeciek
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu ich zawodników grało w silnych angielskich klubach.

No Best był zajebisty, podobnie jak Deyna.
Dawaj sobotnie przykłady.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie sądzę, by Polska wyszła z grupy z Hiszpanią, Szwecją i Danią, a Irlandia Północna mało co tego dokonała.

a gdybać to Ty możesz sobie wiesz, co będziesz miał na śniadanie.
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e, i co tam wielkiego osiagnal JESTES TAK DOBRY JAK TWOJ OSTATNI MECZ, C'NIE ?


Czegoś głupszego nie słyszałem. Powiedzenie kierowane jest do graczy, a nie trenerów. Selekcjoner nie walczy o wynik grając na boisku, zaś długo przed meczem ustala taktykę.
Ta z Irlandią egzaminu nie zdała. Lewandowski na skrzydle wypadł blado, ponieważ ciągnęło go do ataku, w jego miejscu grał Bandrowski który piłkarzem jest bardzo słabym i niestety musiałem oglądać jego próby dryblingów i dośrodkowań.

Nie próbuj być mądrzejszy niż jesteś.

Konto usunięte
Konto usunięte: z pewnoscia madał by sie na jego miejsce i wtedy była by inna gra tak jak widac w Lechu

" Będzie dobrze, bo tak twierdze". Ty chyba nie rozumiesz różnicy między prowadzeniem kluby i reprezentacji.
Smuda by chyba wykitował na meczu, oglądając naszych pupili.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu ich zawodników grało w silnych angielskich klubach.

Wystarczy przejżeć kadry Glasgow Rangers, Manchesteru United czy Sunderlandu.

Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie im brakuje pewności siebie, ale myślisz, że teraz Kasperczak czy inny trener od razu ' wleje ' pewność siebie do naszych zawodników ?

Kasperczak byłby dobrym selekcjonerem, ponieważ powoływał by zawodników najlepszych w kraju, Leo tego nie robił.
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawaj sobotnie przykłady.


Taki Healy czy Evans są dużo bardziej znani na świecie niż nasi Błaszczykowski czy Smolarek :)
Mark Taylor to też człowiek instytucja w brytyjskim futbolu. Roy Carroll nie tak dawno był tym kim dzisiaj jest Tomasz Kuszczak, czyli drugim bramkarzem MU.

Poza tym zawsze byłem pod wrażeniem gry Keitha Gillespiego czy Neila Lennona, których już w kadrze nie ma.

Moim zdaniem przeciętny europejski kibic piłkarski jest w stanie wymienić więcej północnoirlandzkich piłkarzy niż polskich. To smutne, ale prawdziwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: a gdybać to Ty możesz sobie wiesz, co będziesz miał na śniadanie.


ciekawe czy jakby Polska była losowana z 4 czy 5 koszyka tak jak wtedy Irlandia Północna to byś był taki mądry, a nasi awansowaliby choć na jedną porządną imprezę.
Nawet nie wiesz jakie mieliśmy szczęście, że w el. do MŚ w 2002 r. trafiliśmy na tak żenująco słabą grupę i że Engel wpadł na pomysł naturalizowania Olisadebe. Gdyby nie to pewnie do dziś byśmy nigdzie nie awansowali...
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym zawsze byłem pod wrażeniem gry Keitha Gillespiego

Daj spokój. W managerze grałem Sheffield United i musiałem się umiejętnie pozbywac takiego chłamu jak Gillespie, Gary Speed czy Beattie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem przeciętny europejski kibic piłkarski jest w stanie wymienić więcej północnoirlandzkich piłkarzy niż polskich. To smutne, ale prawdziwe.

Myślę, że większośc połamałaby sobie język wymieniając Żewłakowa, Blasykowskiego czy Krzynówka.
A tak na poważnie. Z tym bym nie przesadzał.. Nasi zawodnicy wystąpili ostatnio na EURO i dwóch Mundialach. Zobacz też na kluby w jakich grają nasi zawodnicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Olisadebe.

Pan Plon Garbatka strzela w Chinach jak naćpany. Co prawda nikt nie wie ile ma lat, ale.. DO KADRY GO !

Konto usunięte
Konto usunięte: Dawaj sobotnie przykłady.

A dlaczego Sobotnie? Dwaj bardzo znaczący piłkarze nie zagrali. Grali w niepełnym składzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: a gdybać to Ty możesz sobie wiesz, co będziesz miał na śniadanie.

Pan Mundry.
krzychu7818
krzychu7818
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O lol, pojedyncze punkty to nawet Wyspy Świętego Tomasza zdobywały.


prześledź ich eliminacje euro 2008 , 4 punkty ze Szwecja , 4 z Dania , 3 z Hiszpanią , jeśli uważasz ze Irlandia Północna to kelnerzy to nie ma o czym rozmawiać , a nas np Szwecja ostatnio leje jak chce

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj spokój. W managerze grałem Sheffield United i musiałem się umiejętnie pozbywac takiego chłamu jak Gillespie, Gary Speed czy Beattie.


heh Manager ma to do siebie, że nie oddaje pełni umiejętności zawodników. Gillespie to wielki walczak na i poza boiskiem, a ja takich zawsze ceniłem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na poważnie. Z tym bym nie przesadzał.. Nasi zawodnicy wystąpili ostatnio na EURO i dwóch Mundialach. Zobacz też na kluby w jakich grają nasi zawodnicy.


no tak lokalni kibice znają poszczególnych zawodników, ale to równie dobrze u nas znają wielu Serbów czy Słowaków, którzy w naszej lidze grają.
A co do mundialów no to rzeczywiście one promują, tyle, że nasi tam jakoś zbytnio się nie wyróżniali...

Konto usunięte
Konto usunięte: an Plon Garbatka strzela w Chinach jak naćpany. Co prawda nikt nie wie ile ma lat, ale.. DO KADRY GO !


Pewnie by od razu kontuzje złapał :lol:
Ale jak wróci Engel to nic nie wiadomo :ssh:
martinizkap
martinizkap
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chętny by był z pewnością jeszcze Dudka i Majewski Radosław. Ale ostatnio w kadrze go nie ma, chyba słaby łeb ma chłopaczyna.

Teraz do Kadry to sie każdy może załapać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzaj. Ja oglądając miałem dylemat, śmiać się, czy płakać?

Ja miałem dylemat - ilu pojedzie po Borucu? :tak:
eciekeciek
eciekeciek
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czegoś głupszego nie słyszałem. Powiedzenie kierowane jest do graczy, a nie trenerów. Selekcjoner nie walczy o wynik grając na boisku, zaś długo przed meczem ustala taktykę.

Ja podobnie tylko odwrotnie.
Czy perfekcyjna taktyka daje 100% gwarancji na wygrany mecz ?
Niech Jose poprowadzi Jakiś ludowy klub sportowy z okregowki przeciwko najglupszemu trenerowi i zawodnikom widzewa, w meczu o awans, who will be winner ? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta z Irlandią egzaminu nie zdała. Lewandowski na skrzydle wypadł blado, ponieważ ciągnęło go do ataku, w jego miejscu grał Bandrowski który piłkarzem jest bardzo słabym i niestety musiałem oglądać jego próby dryblingów i dośrodkowań.

Nie da się się nie zgodzić, ale nasi piłkarze są lepsi od nich.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki Healy czy Evans są dużo bardziej znani na świecie niż nasi Błaszczykowski czy Smolarek :) Mark Taylor to też człowiek instytucja w brytyjskim futbolu. Roy Carroll nie tak dawno był tym kim dzisiaj jest Tomasz Kuszczak, czyli drugim bramkarzem MU.

No to widzisz, my mamy do teraz krzynówka (Leverkusen, real madryt w gwoli przypomnienia) Kuszczaka (MU) Fabianskiego (Arsenal) Boruc (Celtic) Jelen i Blaszczykowski, gwazdy swoich zespolow, gazety z najwiekszym nakladem o nich piszą.
etc.etc.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan Mundry.

Pan kiepski żart.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem przeciętny europejski kibic piłkarski jest w stanie wymienić więcej północnoirlandzkich piłkarzy niż polskich. To smutne, ale prawdziwe.

:crylol: ?

Konto usunięte
Konto usunięte: prześledź ich eliminacje euro 2008 , 4 punkty ze Szwecja , 4 z Dania , 3 z Hiszpanią , jeśli uważasz ze Irlandia Północna to kelnerzy to nie ma o czym rozmawiać , a nas np Szwecja ostatnio leje jak chce

Jak już mówiłem, 3 punkty to 3 punkty nie ważne z kim.
Czy podczas mistrzostw (1x euro i 2x MS) mowilo sie o ich cudownych punktach czy o reprezentacjach ktore tam graly ?
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja podobnie tylko odwrotnie. Czy perfekcyjna taktyka daje 100% gwarancji na wygrany mecz ? Niech Jose poprowadzi Jakiś ludowy klub sportowy z okregowki przeciwko najglupszemu trenerowi i zawodnikom widzewa, w meczu o awans, who will be winner ? :)

Dlaczego słabsze kluby eliminują lepsze?
Dlaczego Benitez zazwyczaj wygrywa z Liverpoolem w LM?

Dobra taktyka jest kluczem do sukcesu, tak samo dobór piłkarzy. Jeżeli chodzi o selekcjonerach on ich dobiera pod swoją taktykę. Założenia taktyczne Benhakkera nie powiodły się, dlatego mam prawo do krytyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan kiepski żart.

Mam specyficzne poczucie humoru. Rzekłbym wyrafinowane..

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy podczas mistrzostw (1x euro i 2x MS) mowilo sie o ich cudownych punktach czy o reprezentacjach ktore tam graly ?

Bez sensu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak wróci Engel to nic nie wiadomo

Paweł Kryszałowicz do kadry :rock: !

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz do Kadry to sie każdy może załapać.

Już dawno wspominałem o Arkadiuszu Aleksandrze, Batacie, Hernanim i Thiago Rangelu czy Julcimarze. Nikt mnie nie słucha..
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  30 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to widzisz, my mamy do teraz krzynówka (Leverkusen, real madryt w gwoli przypomnienia) Kuszczaka (MU) Fabianskiego (Arsenal) Boruc (Celtic) Jelen i Blaszczykowski, gwazdy swoich zespolow, gazety z najwiekszym nakladem o nich piszą. etc.etc.


Tak, tylko spytaj kibica w Belgii kto to Krzynówek, kibica w Rumunii kto to Błaszczykowski albo kibica w Szwecji kto to Jeleń i żaden z nich nie będzie wiedział, a jak spytasz o Healy'ego to każdy Ci coś o nim powie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już mówiłem, 3 punkty to 3 punkty nie ważne z kim.


czyli sugerujesz, że przegrana u siebie z San Marino tyle samo znaczy co porażka na wyjeździe z Czechami albo zwycięstwo na wyjeździe z Czechami znaczy tyle samo co zwycięstwo u siebie z San Marino??
Zastanów się co piszesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: ?


śmiej się śmiej, ale nasi na serio nie są rozpoznawalni w Europie, nawet jeśli ktoś wie jaki to piłkarz, to mało kiedy kojarzy, że to Polak. Wiesz ilu zawodników z ligi francuskiej było zdziwionych kiedy Jacek Bąk pojawił się na Mundialu 2002 w kadrze Polski...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.