MIREK646
Posty: 310 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MIREK646
  29 marca 2009 (pierwszy post)

jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

myślę, że nie zostanie załatwił mu to Boruc.
Smuda by mógł przejać jego miejsce ale pewnie nie bedzie chciał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: czy leo powinien zostac?

Nawet szacunek do holendrów obowiązuje, dlatego imię piszemy wielką literą.
MIREK646
MIREK646: jak myslicie

Ja dzisiaj nie myślę, jest niedziela :and:
MIREK646
MIREK646: leo powinien zostac

Oczywiście, że nie. Równie dobrze drużynę mógłby prowadzić Janusz Wójcik a styl drużyny byłby taki sam.No, może.. przynajmniej nie mielibyśmy powołań z niebios.

MIREK646
MIREK646: a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

Z polskich trenerów widziałbym Ryśka Tarasiewicza lub Henia Kasperczaka. Z zagranicznych marzy mi się Didier Dechamps, niezłym wyborem byłby też Avram Grant. Jak wiemy związany z polską.

MIREK646
MIREK646: MIREK646

A się rozpisałeś..
MIREK646
Posty: 310 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MIREK646
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z polskich trenerów widziałbym Ryśka Tarasiewicza lub Henia Kasperczaka. Z zagranicznych marzy mi się Didier Dechamps, niezłym wyborem byłby też Avram Grant. Jak wiemy związany z polską.

zdecydowanie uwazam ze przyszedl czas na smude!!!!
MIREK646
Posty: 310 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MIREK646
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z polskich trenerów widziałbym Ryśka Tarasiewicza lub Henia Kasperczaka

Tarasiewicz niech najpierw osiagnie cos jako trener klubowy niec udowodni ze jest dobry a co do Kasperczaka to jego 5 minut juz minelo prysl jego czar wiec on zdecydowanie nie
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009

Nie chce mi się dzisiaj o tym myśleć (sobota dała w kość :lol2:) jednak moje zdanie na ten temat wyrażałem wielokrotnie...
Leo powinien odejść już dawno.

Niepotrzebnie zostawał, mógł odejść jak go o to prosiłem. Wtedy pewnie chociaż jego zwolennicy byliby z nim do końca, a tak to nawet oni się odwracają.

koraspl
koraspl
  29 marca 2009

Jezeli awansujemy z grupy to powinien pojechac do RPA i po MS odejsc .Mysle ze jest jeszcze szansa na awans i zmiana trenera podczas kwalifikacji raczej nie wplynie jakos pozytywnie na druzyne...

NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: zdecydowanie uwazam ze przyszedl czas na smude!!!!

Na Smudę? A dlaczego Smuda ma rezygnować w pracy w Lechu? Każdy trener marzy o drużynie ze sporymi ambicjami, młodym składem i sporym budżetem. Ma duże pole do popisu i nie jedno wyzwanie.

MIREK646
MIREK646: Tarasiewicz niech najpierw osiagnie cos jako trener klubowy niec udowodni ze jest dobry a co do Kasperczaka to jego 5 minut juz minelo prysl jego czar wiec on zdecydowanie nie

W sumie to Dechamps też nic nie osiągnął :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: (sobota dała w kość )

Mam cię, ty pijaczku xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy pewnie chociaż jego zwolennicy byliby z nim do końca, a tak to nawet oni się odwracają.

To mi się zdawały, czy na meczu rzeczywiście krzyczeli :"LEEEEOO,LEOOOO" !
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?


Ja jestem za tym by Leo dokonczyl te eliminacje a po nich dopiero mozna szukac nowego trenera

chcialbym zeby znow byl to obcokrajowiec, ewentualnie Smuda :)

Guus Hiddink :zakochany: tak jego bym widzial :ziober2:
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  29 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ja jestem za tym by Leo dokonczyl te eliminacje


Leon!!
Why?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Leon!! Why?

For money!!

a powaznie, bo trzeba miec pretekst by go zwolnic (nieudane eliminacje)

:ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Guus Hiddink tak jego bym widzial

W Rosyjskiej federacji zarabiał ok 3 mln euro. Jednak mogę się mylić.
Zreszta, co wy z tymi Holendrami? Zaraz ktoś zarzuci kandydaturę Van Bastena, Rijkarda czy Guulita. A może Van Gaal?

Mam nadzieje, że następny trener pozbędzie się z kadry Rogera, który czuję się polakiem bo fałszuje hymn i zajada się żurkiem z białą kiełbasą.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Rosyjskiej federacji zarabiał ok 3 mln euro. Jednak mogę się mylić. Zreszta, co wy z tymi Holendrami?

Jestem oczywiscie realistą :) i nie stac nas na takiego trenera

a nie z Holendrami tylko z jednym konkretnym ktory calkowicie zmienil oblicze Rosji wczesniej Australii czy tez Koreii : )

Co dotknie zamienia niemal w zloto :)
WueRZet
WueRZet
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: czy leo powinien zostac?

Tak jak jeszcze do niedawna uważałem, że powinien, tak teraz stanowczo mówię "nie!". Nie za taką pensję, nie z takim podejściem.

I "nie!" dla Tarasiewicza jako nawet kandydata :ninja:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?


Tak czy inaczej, Beenhakker nie powinien zostać zwolniony przed końcem eliminacji,:nie: bo ma cel do wypełnienia.Jeśli nie uda mu się awansować to mówimy mu " Bye,bye Leo" a jeśli jednak się uda[wierzę w to ! ] , to jego czas i tak skończy się po mundialu.:tak:
Jesli PZPN-u nie będzie stać na zatrudnienie prawdziwego fachowca typu Hiddink, to nie ma co zatrudniać obcokrajowca.:and: Dałbym wreszcie kadrę Smudzie, a jak nie jemu, to Kasperczakowi. Skorża czy Tarasiewicz mogą jeszcze na kadrę poczekać.:tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.