MIREK646
Posty: 310 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MIREK646
  29 marca 2009 (pierwszy post)

jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dałbym wreszcie kadrę Smudzie

Jeszcze tak niedawno każda pyra psioczyła na Franza :and:

Poza Kasperczakiem trudno znaleźć lepszego trenera. Z pewnością nie będzie nim Skorża, który boi się nawet krzyknąć, tym bardziej Ulatowski.

Stefek Majewski na selekcjonera :rock: !

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli PZPN-u nie będzie stać na zatrudnienie prawdziwego fachowca typu Hiddink, to nie ma co zatrudniać obcokrajowca.

Benio z premiami mógł zarobić milion euro na sezon, Hiddink zarabia trzy razy tyle. Proste, że nie zatrudnimy fachowca klasy Hiddinka. Przecież to jeden z lepszych trenerów na świecie.

LeonGrande
LeonGrande: Co dotknie zamienia niemal w zloto :)

Ta i to złoto bardzo lubi, bo więzienie za podatki mu groziło :)
xJarek0873x
Posty: 58 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
xJarek0873x
  29 marca 2009

Niech Leo spier*** A na miejscu selekcjonera reprezentacji Polski widzę Franka Smudę
!!!!

WueRZet
WueRZet
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze tak niedawno każda pyra psioczyła na Franza

I każdy ogarnięty dalej psioczy :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza Kasperczakiem trudno znaleźć lepszego trenera. Z pewnością nie będzie nim Skorża, który boi się nawet krzyknąć, tym bardziej Ulatowski.

Kasperczak w obecnej sytuacji w jakiej jest Leo prawdopodobnie najzwyczajniej w świecie by uciekł, jak to zrobił w Senegalu.

Ja tam bym dał szansę Nowakowi. Albo wersja wręcz szalona - Frank Rijkaard :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam bym dał szansę Nowakowi.

To jest szalona wersja. Myślę, że leśne dziadki nawet nie wiedzą, że taki trener istnieje za oceanem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo wersja wręcz szalona - Frank Rijkaard

On będzie trenerem Milanu. Zobaczysz..

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy ogarnięty dalej psioczy

Wam to święty nie dogodzi :and:
xxElSiete
xxElSiete
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?

to jest co raz bardziej nieuchronne, że Leo zostanie zwolniony, może i dobrze, ale kto przyjdzie na jego miejsce hmm ciężko wskazać faworyta, dużo się mówi o Smudzie, Kasperczaku. Chciałbym aby Smuda pozostał w Lechu przynajmniej jeszcze jeden sezon.
Kasperczak wydaje mi się, że gdyby teraz dostał propozycję prowadzenia reprezentacji przyjął by ją. co do zagranicznych trenerów, to nie mamy chyba co marzyć o trenerach typu Hiddink czy Rijkaard. wydaje mi się, że po Leo trenerem będzie jakiś Polak, nie zdziwie się jak Lato postawi na Engela, ale to by chyba nie była za dobra decyzja :woot:
gife
gife
  29 marca 2009

Smuda potrzebuje 3 lat na zbudowanie drużyny, czyli jakby nie patrzeć idealny zamiast Leo..
Ten drugi niech spada do swojej "nowoczesności". Już nic nie ugra :]

martinizkap
martinizkap
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

I jakże piękne i trafne przypuszczenia - odrazu po meczu z Irlandią zastanawiać sie nad tym? :woot:
Dajmy mu dokończyć eliminacje w których już ma trudne zadanie... Ale faktem jest że przy wczorajszym meczu prawie zasnąłem :nie: Takiej gry już dawno nie widziałem, patrząc optymistycznie to sie musi zmienić :tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I jakże piękne i trafne przypuszczenia - odrazu po meczu z Irlandią zastanawiać sie nad tym? Dajmy mu dokończyć eliminacje w których już ma trudne zadanie... Ale faktem jest że przy wczorajszym meczu prawie zasnąłem Takiej gry już dawno nie widziałem, patrząc optymistycznie to sie musi zmienić


Już po EURO każdy inny polski trener zostałby zwolniony. Teraz poczuł on, że jest nietykalny i wychodzą takie farmazony. Więc to nie jest szlochanie po przegranej, ale obiektywna ocena.

Na domiar złego on nie widzi swojej winy w przegranej, zwala to na błędy indywidualne. Czy, bez błędów nasza gra wyglądałaby ładniej? Nasuwają się pytania, dlaczego w końcu Jelen pasował do koncepcji. Dlaczego na ławce tyle czasu siedział Saganowski. I z jakiego powodu Bandrowski grał w pierwszym składzie i schodził na skrzydło?

Usprawiedliwia grę Boruca, chorobą Fabiańskiego. A od czego jest Załuska, on jakiś trędowaty jest?
martinizkap
martinizkap
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już po EURO każdy inny polski trener zostałby zwolniony. Teraz poczuł on, że jest nietykalny i wychodzą takie farmazony. Więc to nie jest szlochanie po przegranej, ale obiektywna ocena.

Jakby nie patrzeć gra Reprezentacji zmieniła sie, ale czy na dobre? Pytanie retoryczne...

Konto usunięte
Konto usunięte: Na domiar złego on nie widzi swojej winy w przegranej, zwala to na błędy indywidualne. Czy, bez błędów nasza gra wyglądałaby ładniej? Nasuwają się pytania, dlaczego w końcu Jelen pasował do koncepcji. Dlaczego na ławce tyle czasu siedział Saganowski. I z jakiego powodu Bandrowski grał w pierwszym składzie i schodził na skrzydło? Usprawiedliwia grę Boruca, chorobą Fabiańskiego. A od czego jest Załuska, on jakiś trędowaty jest?

Winni są wszyscy, jeżeli on tego nie dostrzega to nie jest jego miejsce :tak: Każda gra bez błędów wygląda inaczej, ale wczorajsze to totalna żałość nad żałościami - aż sie patrzeć nie chciało na ten mecz :nie:
Taa, gdyby gdyby...

Może Boruc zaimprezował z Leo, postawił flaszkę i sprawa jasna ;)
lonelyloner
lonelyloner
  29 marca 2009
Nie uważacie ze ten kiks to tez częściowo wina murawy? Przecież było widać jak pięknie pilka podskoczyła tuz przed jego kopnięciem. Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie zwalają cala winę na Boruca. Ale z jednej strony prawda, powinien być na to przygotowany.
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Boruc zaimprezował z Leo, postawił flaszkę i sprawa jasna ;)


Chętny by był z pewnością jeszcze Dudka i Majewski Radosław. Ale ostatnio w kadrze go nie ma, chyba słaby łeb ma chłopaczyna.

Konto usunięte
Konto usunięte: Winni są wszyscy, jeżeli on tego nie dostrzega to nie jest jego miejsce Każda gra bez błędów wygląda inaczej, ale wczorajsze to totalna żałość nad żałościami - aż sie patrzeć nie chciało na ten mecz

Nie przesadzaj. Ja oglądając miałem dylemat, śmiać się, czy płakać?
xxElSiete
xxElSiete
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chętny by był z pewnością jeszcze Dudka i Majewski Radosław

chętna na flaszkę to by zapewne cała drużyna była :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uważacie ze ten kiks to tez częściowo wina murawy?

częściowo tak, także wina Żewłakowa i Boruca. Żewłakow nie powinien podawać piłki Borucowi w światło bramki, w dodatku na takim boisku, które było po niżej wszelkiej krytyki ;/ Boruc mógł także tą piłkę przyjąć, ale teraz nie ma co gdybać, przegraliśmy i koniec, trzeba grać do końca eliminacji i wierzyć w awans, który będzie naprawdę trudno wywalczyć
tibauld
tibauld
  29 marca 2009
MIREK646
MIREK646: jak myslicie czy leo powinien zostac?a kogo byscie widzieli na jego miejsce?

raczej większość patałachów co tak pięknie zagrała :tak:
krzychu7818
krzychu7818
  29 marca 2009

Leo sam nie zrezygnuje , szkoda by mu było rezygnowac z kasy jaka tu u nas zarabia , a PZPN go raczej nie zwolni bo by te odszkodowanie musieli mu zapłacić , wiec pewno zostanie do konca eliminacji , a tak na marginesie to strasznie arogancki sie ten Leo ostatnio zrobił

mrozinskyy
mrozinskyy
  29 marca 2009

Leo powinien zostać, ale te pierniki ze związku powinni mu dać spokój. oni mu tylko przeszkadzają. Miejmy nadzieje ze mecz z Irlandią to wpradka, chociaż w bardzo ważnym meczu. teraz chlopaki duzo musza trenowac, i zapomniec o tym koszmarze. Szczególnie Boruc i Żewłakow. Najlepszą recepta na to byłby dwucyfrowy wynik z San Marino:) oczywiscie na korzyść Polski:) ::matrix::

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.