KlapekJ
KlapekJ
  22 marca 2009 (pierwszy post)
PONIEDZIAŁEK
Wyciskanie leżąc
. 6 powtórzeń (75%)
. 5 powtórzeń (78%)
. 4 powtórzenia (82%)
. 3 powtórzenia (85%)
. 2 powtórzenia (88%)
. 1 powtórzenie (91%)
. 1 powtórzenie (90%)
Tricepsy
. Wyciskanie w leżeniu wąskim uchwytem: 3 serie x 3 powtórzenia (75%)
. Wyciskanie "francuskie" sztangi od czoła (lekkie): 3 serie x 8 powtórzeń
. Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie: 3 serie x 8 powtórzeń
ŚRODA
Plecy
. Podciąganie na drążku: 4 serie x 10 powtórzeń
. Podciąganie sztangi w opadzie: 3 serie x 8 powtórzeń
. Wiosłowanie ze sztangielką w opadzie: 3 serie x 8 powtórzeń
Bicepsy
. Uginanie ramion ze sztangielkami chwytem "młotkowym": 3 serie x 8 powtórzeń
. Uginanie ramion na "modlitewniku": 3 serie x 8 powtórzeń
. Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc: 3 serie x 8 powtórzeń
. Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc: 3 serie x 8 powtórzeń
PIĄTEK
Nogi
. Przysiady ze sztangą na karku: 4 serie x 8 powtórzeń
. Wspięcia na palce: 3 serie x 15 powtórzeń
Naramienne - barki
. Wyciskanie sztangi zza glowy 3 serie: x 10 powtórzeń
. "Szrugsy" : 3 serie x 6 powtórzeń
. Wyciskanie siedząc na ławeczce skośnej: 3 serie x 6 powtórzeń
. Wyciskanie z klatki: 3 serie x 8 powtórzeń
. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie: 3 serie x 8 powtórzeń
Tricepsy
. Wyciskanie "francuskie" od czoła jednorącz (ciężkie): 3 serie x 6 powtórzeń
. Wyciskanie "francuskie" od czoła ze sztangą: 3 serie x 6 powtórzeń
paweldst9090
paweldst9090
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Panny lecą na klatę a nie na wynik wyciskana leżąc


haha i buraki z dużą klatą potem przy tych pannach co lecą na klatę łomot w pubach dostają.
paweldst9090
paweldst9090
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: źle... pelno bledow, w innych postach tez ;/ idz do dobrego sklepu kulturystycznego i popros o pomoc.. na forum typu kfd i sfd tez jest pelno bledow... jezeli bedziesz potrzebowal pomocy to mozesz do mnie napisac


hahaha.
w sklepie mu bedą wciskać chemię a o treningu więcej się dowie na sdf.pl co ty chłopie myślisz że tam amatorzy pisżą:wtf:?
folkemon
folkemon
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha i buraki z dużą klatą potem przy tych pannach co lecą na klatę łomot w pubach dostają.

to było tak pół żartem pół serio ; )

zresztą nie bywam w pubach, w których się dostaje łomot, więc nie wiem .. no chyba, że łomot to jakiś shooter :mrgreen:
matedinho
matedinho
  24 marca 2009

to nie wiem jakie wy sklepy macie...proponuje rybnik odwiedzic.. moze udzielicie jakies madre rady a nie bedziecie po mnie jechac, co? skoro macie taka wiedze, to napiszcie cos lepszego.

zgadza sie ze na tamtych forach sa tez osoby, ktore sie znaja, ale jeden napisze to, inny to, i potem nie wiadomo co jest dobre..

matedinho
matedinho
  24 marca 2009

zgodze* [znaki]

mnml
mnml
  24 marca 2009

ja nie mam dobrej sylwetki bo zaniedbałem się kupę czasu temu ale Twoja ma naprawdę dużo do życzenia więc jeśli mam słuchać rad takiego chuderlaka na temat siłowni to bez obrazy ale musiałbym być głupi, jeśli swoje rady stosujesz do siebie to są naprawdę świetne

matedinho
matedinho
  24 marca 2009

mowisz o mnie? jesli tak to na moj wiek mam proporcjonalna sylwetke, cos jeszcze?

mnml
mnml
  24 marca 2009


szesnastolatek

proporcjonalną do czego? albo mówimy o jakiś "proporcjonalnych" - bo sprecyzuj mi co chcesz przez to powiedzieć, albo o umięśnionej sylwetce
matedinho
matedinho
  24 marca 2009

chlopie nie bede z toba dyskutowal... jak chcesz sie poklocic to napisz na priv albo zaloz sobie do tego inny temat... skoro masz taka pelna buzie to czemu nie napiszesz czegos na jego pytanie?

mnml
mnml
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chlopie nie bede z toba dyskutowal... jak chcesz sie poklocic to napisz na priv albo zaloz sobie do tego inny temat... skoro masz taka pelna buzie to czemu nie napiszesz czegos na jego pytanie?

po to jest forum żeby dyskutować, a na jego pytanie przecież mu odpowiedziałem wcześniej :|
matedinho
matedinho
  24 marca 2009

a wiec: poleciles trening FBW, ktory jest dobry dla pilkarzy albo zawodnikow sztuk walki. W tym przypadku trening 4 dniowy bedzie bardzo dobrym zalozeniem, dodatkowo oczywiscie odpowiednia dieta i trening aerobowy

mnml
mnml
  24 marca 2009

hahahahahahaha

matedinho
matedinho
  24 marca 2009

haha, no i tylko do tego sie umeisz ograniczyc?

powerorginal
powerorginal
  25 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Military press -- co to jest??

Konto usunięte
Konto usunięte: cwiczenie na przednia czesc barkow

to zes mu wytlumaczyl .... :woot:
wyciskanie zolnierskie czyli wyciskanie z przodu ...na barki oczywiscie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: moze udzielicie jakies madre rady a nie bedziecie po mnie jechac, co?

na 1 stronie podalem mu caly plan .... nawet sie nie odezwal ...

Konto usunięte
Konto usunięte: zgadza sie ze na tamtych forach sa tez osoby, ktore sie znaja, ale jeden napisze to, inny to, i potem nie wiadomo co jest dobre..

ale jest mnostwo podwieszonych i uporzadkowanych postow od ktorych sie zaczyna ... poza tym uzytkownicy forum z duza wiedza ktorzy sie udzielaja maja statsuy : specjalisty, experta itp

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahahahaha

FBW nie jest zle moze go sprobowac , wkoncu powinno sie sprobowac wszystkiego ...
matedinho
matedinho
  25 marca 2009

Tak.
Z tym ze FBW jest raczej polecany dla zawodnikow i to ma byc do nich dodatek w postaci treningu silowego. Kazdy plan musi byc dostosowany do indywidualnych dyspozycji i potrzeb, wg mnie po polrocznym stazu moze spokojnie cwiczyc 4 razy w tygodniu,np. Pon- klata,triceps, Wt: czworoglowe, dwuglowe, lydki (nogi), Czw: biceps,przedramie, brzuch Pt: grzbiet barki... serie w granicach 10/12 na wieksze grupy typu grzbiet i na mniejsze ok. 8/10 typu biceps. powtorzen wykonujemy od 8 do 2/1. kazde dzien treningowy poprzeda dobra rozgrzewka i przed kazdym cwiczeniem jedna seria rozgrzewkowa. wykonujemy cwiczenia wielostawowe, ciezar siega 90%. prawidlowa technika wykonywania cwiczenia jest bardzo wazna zeby nie nabawic sie kontuzji. wykonuj cwiczenia zlozone, na wolnych ciezarach

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.