99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  5 grudnia 2009 (pierwszy post)

Zakładam temat na polecenie Gutek909 gdyż nie może założyć tematu .. Tak więc do dzieła :

Zapisy potrwają parę dni, przewiduję 10 miejsc, 2 grupy po 5 osób, jeśli zapisze się więcej ludzi to wtedy zrobimy być może więcej grup..

Turniej jest planowany pomiędzy świętami a sylwestrem, oczywiście najpierw można rozgrywać sobie sparingi..
Gramy oczywiście na WP.

Zapisy potrwają do 12 grudnia..

1. 99djwiertlo99

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  11 grudnia 2009
egze
egze: a Wiertło udzielał się tutaj wcześniej, bo ja pamiętam, że przybył na forum jakoś w grudniu zeszłego roku wraz z tym turniejem w snookera, ale może wcześniej był zanim ja tu byłem


Debiut na forum zaliczyłem bodajże na początku zeszłego roku albo 2 lata temu nie pamietam zresztą dokładnie :and: .. ale to na krótko siedziałem na forum. Na dłużej zadomowiłem się na forum właśnie jak się pojawił ten turniej snookerowy ;) Od tego czasu obserwuję forum i wypowiadam się regularnie. ;D
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  11 grudnia 2009

Hej hej. Egzekutor, co do tego nabijania to sobie wypraszam. Ja mam tak, że w duzej ilosci przypadków napisze posta, potem na niego patrze i jeszcze przychodzi mi do głowy, że nie dopisałem czegoś dlatego to moze wyglądać jak nabijanie. Samego mnie to wkurza:)

A co do turnieju snookerowego to teraz powinno byc ciekawie na razie w sparach Qbkens przegrywa ale zobaczmy jak to bedzie w "imprezie docelowej" sezonu :D

Donald WHO YOU?

egze
egze
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Debiut na forum zaliczyłem bodajże na początku zeszłego roku albo 2 lata temu nie pamietam zresztą dokładnie .. ale to na krótko siedziałem na forum. Na dłużej zadomowiłem się na forum właśnie jak się pojawił ten turniej snookerowy ;) Od tego czasu obserwuję forum i wypowiadam się regularnie. ;D


no to podepniemy Cie pod debiutanta i Oscara masz w kieszeni O!

Predator007TSW
Predator007TSW: Hej hej. Egzekutor, co do tego nabijania to sobie wypraszam. Ja mam tak, że w duzej ilosci przypadków napisze posta, potem na niego patrze i jeszcze przychodzi mi do głowy, że nie dopisałem czegoś dlatego to moze wyglądać jak nabijanie. Samego mnie to wkurza:)


spokojnie to tylko zabawa ;)
Gutek909
Gutek909
  11 grudnia 2009
egze
egze: Osobowość forum: Krzychu, WueRZet, Gutek, Jose

tu chyba przesadziłeś :mrgreen:
thomas893
thomas893
  11 grudnia 2009

ma być taka kategoria, którą ja wygram, o! :ziober2:

:P

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 grudnia 2009
egze
egze: Osobowość forum: Krzychu, WueRZet, Gutek, Jose

Po pierwsze...

:crylol:

Po drugie...

dlaczego?! :D

Po trzecie...

:lol:

egze
egze: Forumowy mądrala: Never vel fifty, którego co prawda już nie ma, ale pewnie ucieszyłby się z nominacji :)

Co się z nim stało? Przeczuwał klęskę Juve i się cichaczem ulotnił...?

egze
egze: Najzabawniejszy forumowicz: JOSE i wszystko jasne :D

Dobre :D

To ja proponuję: "Najpoważniejszy forumowicz" - Egzekutor.
egze
egze
  12 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Co się z nim stało? Przeczuwał klęskę Juve i się cichaczem ulotnił...?


był jakiś zakład, że jeśli nie wygra typera to konto kasuje...
poza tym w pewnych kręgach posiadanie konta no fotce to dyshonor. :)
Gutek909
Gutek909
  17 grudnia 2009

To kiedy chcecie ten turniej ? przed świętami czy po świętach ?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 grudnia 2009

No pasowałoby już coś ustalić :D

egze
egze
  17 grudnia 2009

Najlepiej podzielcie jakoś te grupy i możemy zaczynać grać, myślę, że każdy znajdzie kawałek wolnego czasu i zagra wtedy kiedy będzie mu akurat pasować.

Gutek909
Gutek909
  17 grudnia 2009

Jest 9 osób : wiertło, kulka, predator, egze , lchabod , obkens , smencik , jose , ja

Losować 2 grupy ? po 4 i 5 osób ? możemy zagrać mecz i rewanż w grupie, a w następnej fazie przegrywający odpada..

egze
egze
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest 9 osób : wiertło, kulka, predator, egze , lchabod , obkens , smencik , jose , ja Losować 2 grupy ? po 4 i 5 osób ? możemy zagrać mecz i rewanż w grupie, a w następnej fazie przegrywający odpada..


no jak chcesz, byle bym Jose wylosował :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 grudnia 2009
egze
egze: no jak chcesz, byle bym Jose wylosował :D

Ja tak nie chcę ;<

Konto usunięte
Konto usunięte: Losować 2 grupy ? po 4 i 5 osób ? możemy zagrać mecz i rewanż w grupie, a w następnej fazie przegrywający odpada..

Niech będą 3 grupy po 3 osoby - awans dla pierwszych osób, ja będę automatycznie mistrzem a pozostałe dwie osoby będą walczyć o drugie miejsce :)
Gutek909
Gutek909
  17 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Niech będą 3 grupy po 3 osoby - awans dla pierwszych osób, ja będę automatycznie mistrzem a pozostałe dwie osoby będą walczyć o drugie miejsce :)

już za późno...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.