99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  5 grudnia 2009 (pierwszy post)

Zakładam temat na polecenie Gutek909 gdyż nie może założyć tematu .. Tak więc do dzieła :

Zapisy potrwają parę dni, przewiduję 10 miejsc, 2 grupy po 5 osób, jeśli zapisze się więcej ludzi to wtedy zrobimy być może więcej grup..

Turniej jest planowany pomiędzy świętami a sylwestrem, oczywiście najpierw można rozgrywać sobie sparingi..
Gramy oczywiście na WP.

Zapisy potrwają do 12 grudnia..

1. 99djwiertlo99

WueRZet
WueRZet
  10 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Hmm... a tutaj co by mogło być na ten przykład...? ;]

Tu akurat prawda. Ta kategoria chyba by się nie sprawdziła. Już lepsze byłoby coś w deseń "temat roku" czy cuś :P
WueRZet
WueRZet
  10 grudnia 2009
:zonk: Silnik fotki wariuje :ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  10 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet


wybierasz sie na to fotka party ? :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  10 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Hmm... a tutaj co by mogło być na ten przykład...? ;]


Odejście JoseMourinho z typera, wygranie go przez debiutanta - Wiertło,, egze odpada z typera po raz enty czy wreszcie turniej snookera, w którym każdy znał zwycięzcę przed rozpoczęciem rozgrywek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie myślę, że tutaj można by zmienić i dać na ten przykład "Temat roku" :P


http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=19&t=328824
WueRZet
WueRZet
  10 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wybierasz sie na to fotka party ? :)

Jeśli się w sobie zbiorę to tak :ziober2:

egze
egze: http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=19&t=328824

Musiałem przejść pierwsze strony żeby skumać, że to o założeniu Ligi Typerów było :crylol:
smencik
smencik
  10 grudnia 2009

Kolejny rok przeszedłem cicho przez życie forumowe i nie będę miał szans nawet na nominację żadną :smutny: W przyszłym muszę chociaż nad swym poke-skillem popracować.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 grudnia 2009
egze
egze: czy wreszcie turniej snookera, w którym każdy znał zwycięzcę przed rozpoczęciem rozgrywek.

Ja przecież dość wcześnie odpadłem :mrgreen:

Ale myślę, że ten turniej snooker'owy mógłby być dobrą propozycją.
egze
egze
  11 grudnia 2009

proponuję zrobić kategorię:
Najwięcej zmian nicków

krzychu7818
krzychu7818
  11 grudnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ale myślę, że ten turniej snooker'owy mógłby być dobrą propozycją


przecie ten turniej był jakoś w końcówce 2008 roku :woot:

w kategorii debiut roku będzie zacieta rywalizacja :)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecie ten turniej był jakoś w końcówce 2008 roku

A to nie był "Noworoczny turniej w snooker'a"?

egze
egze: proponuję zrobić kategorię: Najwięcej zmian nicków

Można by też dodać kategorię:

Najpopularniejszy sympatyk Bayernu - o! :P
Gutek909
Gutek909
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecie ten turniej był jakoś w końcówce 2008 roku

graliśmy na pewno na samym początku stycznia, bo ja wracałem z Sylwka 2 stycznia dopiero..
krzychu7818
krzychu7818
  11 grudnia 2009

do debiutu roku bym proponował : LeonGrande, Predator007TSW ,Nutiii, tibauld , OlsenDarek , RexMundi

do rozczarowania: Akatasz , koraspl , GabriellaAcMilan , za to , że przestali się udzielać :P

Gutek909
Gutek909
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Akatasz , koraspl , GabriellaAcMilan

ja bym dał jeszcze Freediego i Q29 :D
WueRZet
WueRZet
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Predator007TSW

Dla mnie to kandydat do innego oscara :ninja:

W weekend postaram się zrobić temat z propozycjami w poszczególnych kategoriach.
Z nich się wyłoni propozycje, a następnie będzie temat :)
egze
egze
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LeonGrande


ładny mi debiut ;)
z tego co wiem, pamiętam to Leon jeszcze jako BrigadeRossoneri udzielał się tutaj wcześniej, chyba, że coś źle pamiętam...

poza tym nagroda dla najlepszego rozdwojenia jaźni, czy też podwójnej osobowości dla LeonaGrande i Boleslawianina :D to taka moja propozycja.

Konto usunięte
Konto usunięte: do debiutu roku bym proponował : LeonGrande, Predator007TSW ,Nutiii, tibauld , OlsenDarek , RexMundi


a Wiertło udzielał się tutaj wcześniej, bo ja pamiętam, że przybył na forum jakoś w grudniu zeszłego roku wraz z tym turniejem w snookera, ale może wcześniej był zanim ja tu byłem :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: przecie ten turniej był jakoś w końcówce 2008 roku


turniej był świąteczno-noworoczny i znaczna jego część odbywała się w tym roku, poza tym nie był na pewno uwzględniony w poprzedniej edycji oskarów, a to powinna być data graniczna, a nie sztywny 31 grudnia.

z mojej strony propozycje to...
Największy nabijacz: Predator :ziober2:
Osobowość forum: Krzychu, WueRZet, Gutek, Jose
Najzabawniejszy forumowicz: JOSE i wszystko jasne :D
Forumowy mądrala: Never vel fifty, którego co prawda już nie ma, ale pewnie ucieszyłby się z nominacji :)
Nadzieja na przyszłe lata na przyszłość: Wassup, który co prawda ostatnio coś przestał się tu udzielać wraz z odpadnięciem z typera, ale myślę, że jeszcze zacznie ;) forum potrzeba świeżej krwi :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.