krzychu7818
krzychu7818
  2 grudnia 2009 (pierwszy post)

w piątek odbędzie się losowanie grup mundialu w RPA , pierwszy raz od 8 lat dla nas niestety mniej emocjonujące no ale nie do końca bo kazdy ma jakichś swych faworytów , dziś FIFA ogłosiła podział na koszyki :

koszyk 1: RPA, Brazylia, Hiszpania, Holandia, Włochy, Niemcy, Argentyna, Anglia,Włochy
koszyk 2: Japonia, Korea Północna, Australia, Korea Południowa, Nowa Zelandia,USA, Honduras, Meksyk
koszyk 3: Algieria, Ghana, Kamerun, Nigeria,Wybrzeże Kości Słoniowej, Chile, Urugwaj, Paragwaj
koszyk 4: Dania, Francja, Słowenia, Serbia, Słowacja, Portugalia, Grecja, Szwajcaria

można zabawić się w typowanie jakie grupy zostaną wylosowane przy czym nalezy pamiętać , że druzyny z tej samej federacji nie moga być ze sobą w grupie , oczywiście reguła ta nie dotyczy Europy

jak dla mnie grupa śmierci to : Hiszpania , USA, Wybrzeże Kości Słoniowej , Portugalia
gruba najsłabsza: RPA,Nowa Zelandia, Chile, Słowacja

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: toż to prawie Antarktyda

No ale należy fo Afryki więc to wprowadza w błąd;)

RexMundi
RexMundi: jedyny ratunek w tym że miejsca na stadionie będę przydzielane kibicom więc na całym stadionie tego nie będzie

Jakoś w to wątpie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba , że te trąbki beda jedynie na meczach RPA

Właśnie to chcialem napisać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba , że te trąbki beda jedynie na meczach RPA

ale to jest w całej "czarnej" Afryce :)
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakoś w to wątpie.

dlaczego ?
powiedzmy mecze bez drużyn afrykańskich
dla obydwu zespołów po 40% biletów dla kibiców i pozostałe 20 % dla reszty

chyba dobrze podzieliłem :woot:
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: chyba dobrze podzieliłem

No spoko. Ale te 20% i tak zagłuszą wszystkich tymi trąbkami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009

Mi tam się te trąbki podobają, ma to swój pewny urok...
miło mi się tego słuchało.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 grudnia 2009

JA bym uciekał jak najdal;ej od takiego stadionu z trąbkami. To nie ma zadnej atmosfery, na meczu jak mam nie dopingować i nie bawić się to nie ide w ogóle. Niech sobie powsadzają te trąbki do tyłków i dmuchają.

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: JA bym uciekał jak najdal;ej od takiego stadionu z trąbkami. To nie ma zadnej atmosfery, na meczu jak mam nie dopingować i nie bawić się to nie ide w ogóle. Niech sobie powsadzają te trąbki do tyłków i dmuchają.


ale przecież oni w ten sposób dopingują swoich...

moim zdaniem krytykowanie tych trąbek to gruba przesada...
poza tym jak już było wspomniane na MŚ nie będzie problemu trąbek poza meczami drużyny RPA i może paru innych afrykańskich.

Chyba im się to należy... Oni tyle lat musieli grać w warunkach jakie panują w Europie, my też możemy się do nich czasem przystosować. Zawsze to coś nowego, niepowtarzalnego. Kiedyś było "ole" czy "meksykańska fala" teraz będą trąbki.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 grudnia 2009

Tylko, że taki uciążliwy odgłos tych trąbek na pewno przeszkadza, nie to co prawdziwy doping swojej drużyny. Wtedy przynajmniej gospodarz meczu czuje sie uskrzydlony a takie trąbkki to wątpie czy komukolwiek pomagają. TO prymitywne.

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  5 grudnia 2009

Żadna z grup nie zasługuje na miano "grupy śmierci". Mało tego w większości da się wytypować dwójkę która winna awansować. Że tak się wyrażę to Mundial rozpoczyna się dość słabo :P

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Tylko, że taki uciążliwy odgłos tych trąbek na pewno przeszkadza, nie to co prawdziwy doping swojej drużyny. Wtedy przynajmniej gospodarz meczu czuje sie uskrzydlony a takie trąbkki to wątpie czy komukolwiek pomagają. TO prymitywne.


przecież gdyby to przeszkadzało zawodnikom RPA to ich kibice, by tego nie używali.
Równie dobrze piłkarze RPA mogliby powiedzieć, że przeszkadzają im śpiewy kibiców z Europy...
2blaz7
2blaz7
  5 grudnia 2009

awansy :
gr a meksyk urugwaj
gr b argentyna korea poludniowa
gr c anglia usa
gr d serbia niemcy
gr e holandia kamerun
gr f wlochy paragwaj
gr g brazylia wks
gr h hiszpania chile

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 grudnia 2009

Oj egzekutor chyba nigdy się porządnie nie bawiłeś na stadionie i nie łapałeś za bary:P

Donald WHO YOU?

CycloOxy
CycloOxy
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gr g brazylia wks


brazylia portugalia ;)

Kibicuje Portugalii i więżę w nich.

Pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.