krzychu7818
krzychu7818
  2 grudnia 2009 (pierwszy post)

w piątek odbędzie się losowanie grup mundialu w RPA , pierwszy raz od 8 lat dla nas niestety mniej emocjonujące no ale nie do końca bo kazdy ma jakichś swych faworytów , dziś FIFA ogłosiła podział na koszyki :

koszyk 1: RPA, Brazylia, Hiszpania, Holandia, Włochy, Niemcy, Argentyna, Anglia,Włochy
koszyk 2: Japonia, Korea Północna, Australia, Korea Południowa, Nowa Zelandia,USA, Honduras, Meksyk
koszyk 3: Algieria, Ghana, Kamerun, Nigeria,Wybrzeże Kości Słoniowej, Chile, Urugwaj, Paragwaj
koszyk 4: Dania, Francja, Słowenia, Serbia, Słowacja, Portugalia, Grecja, Szwajcaria

można zabawić się w typowanie jakie grupy zostaną wylosowane przy czym nalezy pamiętać , że druzyny z tej samej federacji nie moga być ze sobą w grupie , oczywiście reguła ta nie dotyczy Europy

jak dla mnie grupa śmierci to : Hiszpania , USA, Wybrzeże Kości Słoniowej , Portugalia
gruba najsłabsza: RPA,Nowa Zelandia, Chile, Słowacja

Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  4 grudnia 2009

Z grupą najsłabszą się zgadzam, grupa śmierci natomiast to dla mnie: Brazylia, Meksyk, WKS, Francja. Nie ważne jak wybierze los jakieś szlagiery na pewno się trafią. Faworyt turnieju to dla mnie bezapelacyjnie Brazylia. Natomiast Anglia, Portugalia, Argentyna, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Włochy, Francja z pewnością stworzą bardzo emocjonujące drugie tło...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
Mysterious321
Mysterious321: pewnością stworzą bardzo emocjonujące drugie tło...

Hiszpania nie będzie tworzyć drugiego tła jak to nazwałeś. Tylko będzie pierwszoplanowym mistrzem;) i to bezapelacyjnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W półfinale to Niemcy chyba Anglików po karnych wyeliminowali


:tak:

a Chorwacja z Niemcami wygrała w1/4 finału na mundialu we Francji 98

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Chorwacja z Niemcami wygrała w1/4 finału na mundialu we Francji 98


no piękny mecz był :)
Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  4 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mysterious321:pewnością stworzą bardzo emocjonujące drugie tło... Hiszpania nie będzie tworzyć drugiego tła jak to nazwałeś. Tylko będzie pierwszoplanowym mistrzem;) i to bezapelacyjnie.


Nie sądzę, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na nacie można spokojnie oglądnąć.. przyzwyczajcie się, że część meczów MŚ będzie w TVP Sport ;P

mam więc mi nie przeszkadza ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: A w którym koszyku jest Polska ?

w 5

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie w tym razem z Irlandią ;D

po eliminacjach nie śmiałbym porównywać tych dwóch drużyn

Konto usunięte
Konto usunięte: W półfinale to Niemcy chyba Anglików po karnych wyeliminowali

tak
wszystko już mi się miesza
no nic..nie lubiłem Niemców wcześniej niż myślałem :D

Mysterious321
Mysterious321: Z grupą najsłabszą się zgadzam, grupa śmierci natomiast to dla mnie: Brazylia,

nie tworzą drużyny
nie mają znaczącego składu jak dla mnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, że Holandia nie zdobyła ME w 2000 r. pozostaje dla mnie jedną z największych niewyjaśnionych zagadek futbolu ostatnich lat.

to dla mnie zagadką jest jak Raul mógł nie trafić karnego w doliczonym czasie gdy
Hiszpania - Francja 1:2
płakałem razem z nim i cała Hiszpanią :D
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
Mysterious321
Mysterious321: Nie sądzę, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko...

No właśnie, ale napinki i komentarze przedmeczowe to jest to co tygryski lubią najbardziej;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009

dobra zrobiłem prywatne losowanie, z którego wynikły następujące grupy:
A. RPA, Korea Południowa, Paragwaj, Portugalia
B. Włochy, Korea Północna, WKS, Szwajcaria
C. Anglia, Honduras, Kamerun, Serbia
D. Argentyna, Meksyk, Algieria, Słowacja
E. Brazylia, USA, Ghana, Słowenia
F. Hiszpania, Japonia, Chile, Grecja
G. Niemcy, Australia, Urugwaj, Portugalia
H. Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Dania

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra zrobiłem prywatne losowanie, z którego wynikły następujące grupy: A. RPA, Korea Południowa, Paragwaj, Portugalia B. Włochy, Korea Północna, WKS, Szwajcaria C. Anglia, Honduras, Kamerun, Serbia D. Argentyna, Meksyk, Algieria, Słowacja E. Brazylia, USA, Ghana, Słowenia F. Hiszpania, Japonia, Chile, Grecja G. Niemcy, Australia, Urugwaj, Portugalia H. Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Dania


A. RPA, Korea Południowa, Paragwaj, Portugalia
B. Włochy, Korea Północna, WKS, Szwajcaria
C. Anglia, Honduras, Kamerun, Serbia
D. Argentyna, Meksyk, Algieria, Słowacja
E. Brazylia, USA, Ghana, Słowenia
F. Hiszpania, Japonia, Chile, Grecja
G. Niemcy, Australia, Urugwaj, Francja
H. Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Dania
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: G. Niemcy, Australia, Urugwaj, Francja

i tu Ci wyszła grupa śmierci;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mysterious321
Posty: 23 (po ~299 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mysterious321
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra zrobiłem prywatne losowanie, z którego wynikły następujące grupy: A. RPA, Korea Południowa, Paragwaj, Portugalia B. Włochy, Korea Północna, WKS, Szwajcaria C. Anglia, Honduras, Kamerun, Serbia D. Argentyna, Meksyk, Algieria, Słowacja E. Brazylia, USA, Ghana, Słowenia F. Hiszpania, Japonia, Chile, Grecja G. Niemcy, Australia, Urugwaj, Portugalia H. Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Dania


Błagam aby prawdziwe losowanie potoczyło się inaczej, z twoich grup wynika że w fazie grupowej emocjonowalibyśmy się jedynie potyczką Niemców z Portugalią no i może Holandii z Danią a reszta??? NUDA!!!:oops:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  4 grudnia 2009

Hiszpania, USA, Paragwaj, Szwajcaria - grupa śmierci
RPA, Honduras, Algieria, Słowenia - najsłabsza grupa

Osobiście jak zawsze będę kibicować Niemcom dlatego moja wymarzona grupa była by mniej więcej taka:

Niemcy, Korea Płd, WKS i Szwajcaria - wychodzą oczywiście obie Europejskie ekipy.

krzychu7818
krzychu7818
  4 grudnia 2009

zamiast od razu losowanie to jakieś przynudzanie :ziew:

smencik
smencik
  4 grudnia 2009

Nie niestety... Ale to nie losowanie fazy grupowej LM, tylko MŚ :mrgreen:

smencik
smencik
  4 grudnia 2009

W dodatku ta światowej sławy łysa piosenkarka leci z playback'u :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.