Mll
Mll
  24 listopada 2009 (pierwszy post)

jest 32 minuta!
Barcelona bez Messiego i Ibry wygrywa 2:0 :D
pięknie !!!!!!!!!!!

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałbym coś na Juve ale bana nie chce xD

Pisz- proszę ;] Za 2 tygodnie to mimo wszystko Bayern musi wygrać w Turynie, więc co by nie było Juventus jest w lepszej sytuacji.
Mll
Mll
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uventus jest w lepszej sytuacji.


no jest i na 90% awansuje ;]] za bayern :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fabregas jak już coś to pójdzie do ligi hiszpańskiej a za Nasriego trzeba tylko dobrze zapłacić

wiem wiem, juz dlugo sie mowi ze Barca go sprowadzi
tylko on tam kogo zastapi ?

Konto usunięte
Konto usunięte: za dobre pieniądze na dalsze transfery

Mowie Ci... idzie mlodosc :)
Mll
Mll
  26 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: wiem wiem, juz dlugo sie mowi ze Barca go sprowadzi tylko on tam kogo zastapi ?


zagra w środku pola z xavim i iniesta bo obok nich zazwyczaj gra albo yaya ture, keita albo sergio ;]
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  26 listopada 2009
Mll
Mll: yaya ture, keita albo sergio ;]

I wyobrażasz sobie Fabrgasa z większą rolą w defensywie? Ja nie, a zawodnicy za których miałby grać są odpowiedzialni za destrukcję.
Mll
Mll
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I wyobrażasz sobie Fabrgasa z większą rolą w defensywie? Ja nie, a zawodnicy za których miałby grać są odpowiedzialni za destrukcję.


no fabregas może nie ale np. xavi mógłby a po za tym pepe może tasować zestawienie w takim wypadku i na zmianę w razie konieczności jednego z nich zmieniać jak Vicente del Bosqueto robi z nimi w reprezentacji mała rotacja nie zaszkodzi zreszta pepe mówił że nie zamierza kupować zawodników aby kupować tylko takich którzy mogą dac coś zespołowi i maja umiejętności. Gdyby żadna opcja nie pasowała zawsze można zrobić taki myk że inieste dać w atak na lewą flankę a na ofa pójdzie fabregas z xavim def może składać się z tych co byli tylko w tedy Henry, którego bardzo cenie może wypaść ze składu ;]
Gutek909
Gutek909
  26 listopada 2009
Mll
Mll: Vicente del Bosqueto

:szok2:
thomas893
thomas893
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I wyobrażasz sobie Fabrgasa z większą rolą w defensywie? Ja nie, a zawodnicy za których miałby grać są odpowiedzialni za destrukcję.

ja tam raczej bym rzekł, że jeśli by Cesc przyszedł, to byłby zmiennikiem Xavi'ego... większa rotacja, większa rywalizacja o minuty na boisku... ostro siostro :ziober2:
thomas893
thomas893
  26 listopada 2009
Mll
Mll: pepe

Pepe to obrońca Realu M. Jeśli chodzi Ci o coacha Barcy, to jak już to Pep (od Josep) ;]
Mll
Mll
  26 listopada 2009
Mll
Mll: Vicente del Bosqueto

no nie oddzieliłem spacją ''Bosque'' od ''to''
xD nie no sorry ludu że taka gafe zrobiłem!
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam raczej bym rzekł, że jeśli by Cesc przyszedł, to byłby zmiennikiem Xavi'ego...

Czyli to wyklucza jego przyjście, myślę że nie zadawalałaby go pozycja kogoś kto o miejsce w składzie będzie musiał w jakimkolwiek stopniu walczyć. Cesc jest zbyt dobry i ambitny...
thomas893
thomas893
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli to wyklucza jego przyjście, myślę że nie zadawalałaby go pozycja kogoś kto o miejsce w składzie będzie musiał w jakimkolwiek stopniu walczyć.

I tak wszystko okaże się w przyszłości ;] Ja bym go chętnie zobaczył w koszulce Barcelony :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Cesc jest zbyt dobry

Xavi lepszy :rock:
tibauld
tibauld
  26 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: wiem wiem, juz dlugo sie mowi ze Barca go sprowadzi tylko on tam kogo zastapi ?

Podobno ma zaczynać zastępować Xaviego :tak: Mówi się że nie jest najmłodszy, dlatego ;)

LeonGrande
LeonGrande: Mowie Ci... idzie mlodosc :)

Wszystko się okaże, może doczekamy ;)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009

Cesc to obecnie jedyny naturalny następca Xaviego. Trzeba miec na uwadze, ze Xavi ma swoje lata i na takim poziomie pogra jeszce gora1-2sezony. Xavi jest strasznie eksploatowany i to sie niestety coraz c zesciej odbija. Cesc gdyby np. przyszedl za rok to i tak nawet przy swietnej dyspozycji Hernandeza grałby w 1składzie. Grałby z Iniestą przed Xavim, rotując se w zejsciach na lewa flanke, grajac fałszywego skrzydłowego.Do tego zabezpieczenie na pozycji rozgrywajacego Barca mialaby swietne mozna by sobie wtedy pozwolic na spokojne oszczedzanie tego starszego. A wiadomo pozniej za jakies 2lata Cesc, stałby sie juz liderem druzyny, takim nowym generałem Xavim.

Obecnie potrzeba Barcelonie lewoskrzydłowego, bo Pedro wyjdzie mecz czy 2 ale potem gra słabo. Klucz to skonczenie z graniem Iniesta na lewej przez usadowienie na tej lewej stronie na stałe kogos swietnego.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.