Mll
Mll
  24 listopada 2009 (pierwszy post)

jest 32 minuta!
Barcelona bez Messiego i Ibry wygrywa 2:0 :D
pięknie !!!!!!!!!!!

smencik
smencik
  25 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Real znów miażdzy ciezkiego rywala i gra poywającą piłke:P

Barca z przeciwnikami pokroju Rubina, czy Dynama grała galaktyczny football. Wiesz czym różni się większość kibiców Realu, od większości kibiców Barcelony? Tym, że madridistas potrafią docenić grę przeciwnika, a Real w oczach cules z naszego wspaniałego kraju zawsze będzie gównem. Taki jakiś kompleks niższości przez te wszystkie lata niepowodzeń wam się uroił.

Real zagrał dzisiaj przyzwoitą pierwszą połowę. Jak na to jak bunkrował się Zurych, to i tak kilka akcji mieli. Szkoda akcji Marcelo, VdV i Ronaldo, bo wynik prezentowałby się okazalej ^^
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2009

slabiutki ten Milan ze az zal patrzec

czas na zmiany w skladzie, no ile mozna grac przeterminowanymi gwiazdkami :and:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 listopada 2009

Barcelonie mecze z Rubinem zdarzyły sie jako jedynie, mimo wszystko nawet jak przegrywa badz remisuje to gra swoja pilke a przewaznie zawodzi skutecznośc. Jednak dlaczego napisales o meczu z DYnamem?Było wtedy 2-0 dla Barcy, ogladalem caly mecz i to bł jeden z lepszych w tym sezonie.

A ja dlatego to napisałem bo gd przegladalem komentarzy kibicow Realu po meczu Barcy z AThletic to widziałemw oczach wszystkich z nich praktycznie widok wygranej z Barcą . Mimo wszystko druzyna za setki mln dolarow notoryczni e wygrywa po 1-0 czy 2-1 z przeciętniakami. Rozumiem zgranie czy niezgranie ale to jest troche smieszne. Za rok znowu wymienia czesc składu, przyjdzie nowy trener i tez bedzie mowa, ze nie ma zgrania

Donald WHO YOU?

tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: czas na zmiany w skladzie, no ile mozna grac przeterminowanymi gwiazdkami

Miałeś nową Huntelara, cieszyłeś się na początku sezonu i co z tego ? :ziober2:

Ale mecz dla oka był niezły i wynik sprawiedliwy, jedynie co mnie denerwowało to ten Anglik policjant :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mecz dla oka był niezły i wynik sprawiedliwy, jedynie co mnie denerwowało to ten Anglik policjant :)

W EUropie Ci sedziowie sa uwazani za cudownych niestety My w Polsce mamy z angielskimi ciotami niemiłe wspomnienia.

Wszyscy o Webbie a ja ciagle przypominam sobie pana, który narobił wieksza szkode dla polskiej piłki. Pan Michael Riley i mecz WIsły z PAO w 2005r 3minut od LM. Polska na euro i tak by nic niezrobiła a tamten mecz zabrał LM i niepozwolił polskiej piłce sie rozwinac i dostac zastrzyku finansowego.
Precz z tymi fajtłapami z ANglii.

Donald WHO YOU?

tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: W EUropie Ci sedziowie sa uwazani za cudownych niestety My w Polsce mamy z angielskimi ciotami niemiłe wspomnienia. Wszyscy o Webbie a ja ciagle przypominam sobie pana, który narobił wieksza szkode dla polskiej piłki. Pan Michael Riley i mecz WIsły z PAO w 2005r 3minut od LM. Polska na euro i tak by nic niezrobiła a tamten mecz zabrał LM i niepozwolił polskiej piłce sie rozwinac i dostac zastrzyku finansowego. Precz z tymi fajtłapami z ANglii.

A ja sobie przypominam, że tamten mecz został przegrany przez wyjątkowo niedobraną taktykę i głupiego jak but Engela, ofensywnej gry mu się w drugim meczu zachciało ;-)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 listopada 2009
na pewno też troche w tym racji, na pewno ze samych piłkarzy to Raduś Majdan swoimi robinsonadami zawalil sprawe oraz Zienczuk swoimi strzałami ale to nie powinno usprawiedliwiac sedziego prawda?

W takim razie poco jezdzicie po Webie skoro EUro i tak zrypał Leo doborem aktyki oraz piłkarzy i brakiem ich motywacji. Takie głupie gadanie bo mowimy o sędziowaniu a nie o taktyce i bledach trenerów:)

Pamietasz te "ręke" czy tam faul Penksy:/ Gwizdek po tym a bramkarz zaczyna z ręki. DO tego czerwona dla Sobola a jak przypominam sobie faule flavio conceicao to mnie trafia.

Donald WHO YOU?

tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: na pewno też troche w tym racji

wygrywając w pierwszym meczu i posiadając taką przewagę bramkową nie wystawia się hiper ofensywy a w drugim meczu nie postawiliśmy na defensywę, Engel myślał że pojedzie tak z Grekami po raz drugi ;-) Błąd większy myśli trenerskiej niż sędziego

Predator007TSW
Predator007TSW: W takim razie poco jezdzicie po Webie skoro EUro i tak zrypał Leo doborem aktyki oraz piłkarzy i brakiem ich motywacji. Takie głupie gadanie bo mowimy o sędziowaniu a nie o taktyce i bledach trenerów:)

ale ja piszę o dzisiejszym meczu, nie tym z Euro

Predator007TSW
Predator007TSW: Pamietasz te "ręke" czy tam faul Penksy:/ Gwizdek po tym a bramkarz zaczyna z ręki. DO tego czerwona dla Sobola a jak przypominam sobie faule flavio conceicao to mnie trafia.

Pamiętam to, oglądałem mecz i tak było ale sam sędzia nie dopomógł naszym odpaść, zrobiliśmy to w sumie na własne życzenie, trzeba było zmienić ustawienie na defensywne i czekać na kontry ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałeś nową Huntelara, cieszyłeś się na początku sezonu i co z tego ?

Uwazam ze bledem jest ze nie gra, powinien dostawac wiecej szans a skonczy sie na odejsciu w zime.... tak cos czuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mecz dla oka był niezły i wynik sprawiedliwy, jedynie co mnie denerwowało to ten Anglik policjant :)

Mysle ze z gry Marsylia zasluzyla na wygrana (poprzeczka i slupek)
no i wiecej groznych akcji
tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Uwazam ze bledem jest ze nie gra, powinien dostawac wiecej szans a skonczy sie na odejsciu w zime.... tak cos czuje.

Ja też to czuję, oni muszą wzmocnić środek zdecydowanie i szukać następcy Inzaghiego ;-)
Ale ten obrońca co wszedł grał nieźle, tylko ten but w twarz :nie:

LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze z gry Marsylia zasluzyla na wygrana (poprzeczka i slupek) no i wiecej groznych akcji

A Milan mógł mieć karny :tak:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Predator007TSW:na pewno też troche w tym racji wygrywając w pierwszym meczu i posiadając taką przewagę bramkową nie wystawia się hiper ofensywy a w drugim meczu nie postawiliśmy na defensywę, Engel myślał że pojedzie tak z Grekami po raz drugi ;-) Błąd większy myśli trenerskiej niż sędziego Predator007TSW:W takim razie poco jezdzicie po Webie skoro EUro i tak zrypał Leo doborem aktyki oraz piłkarzy i brakiem ich motywacji. Takie głupie gadanie bo mowimy o sędziowaniu a nie o taktyce i bledach trenerów:) ale ja piszę o dzisiejszym meczu, nie tym z Euro Predator007TSW: Pamietasz te "ręke" czy tam faul Penksy:/ Gwizdek po tym a bramkarz zaczyna z ręki. DO tego czerwona dla Sobola a jak przypominam sobie faule flavio conceicao to mnie trafia. Pamiętam to, oglądałem mecz i tak było ale sam sędzia nie dopomógł naszym odpaść, zrobiliśmy to w sumie na własne życzenie, trzeba było zmienić ustawienie na defensywne i czekać na kontry ;)

Mowa była o sedziowaniu a rozprawka o błędach piłkarzy oraz trenera to już materiał na inny temat, zgadzam sie z toba w tym ale o sędziego mi tutaj chodziło. To, że druzyna popełnia taktyczne czy też innego rodzaju wpadki nie usprawiedliwia sędziego od zamierzonych badz mam nadzieje, że wtedy nie zamierzonych "pomyłek"/

Donald WHO YOU?

tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Mowa była o sedziowaniu a rozprawka o błędach piłkarzy oraz trenera to już materiał na inny temat, zgadzam sie z toba w tym ale o sędziego mi tutaj chodziło. To, że druzyna popełnia taktyczne czy też innego rodzaju wpadki nie usprawiedliwia sędziego od zamierzonych badz mam nadzieje, że wtedy nie zamierzonych "pomyłek"/

Ja uważam, że wtedy byliśmy winni sami, można było grać bardziej w środku a nie się napalać na bramki ale pamiętam, że sędzie też mnie wkurzał ale nie ma co wracać do przeszłości, było minęło ;-)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i szukać następcy Inzaghiego ;-)

Ależ jest, gra w Parmie na wypozyczeniu, zwie sie Alberto Paloschi :tak:
pesudonim Paluch. Tylko Parma tez bedzie chciala go miec i zapowiada sie ciezka walka...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ten obrońca co wszedł grał nieźle, tylko ten but w twarz

Taka druzyna jak Milan powinna miec bardziej renomowanych obronców...
ciezkie czasy nastaly

Konto usunięte
Konto usunięte: A Milan mógł mieć karny

Hmmm o ktorej piszesz sytuacji, moze do wc wyszedlem wtedy :ninja:
tibauld
tibauld
  25 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ależ jest, gra w Parmie na wypozyczeniu, zwie sie Alberto Paloschi pesudonim Paluch. Tylko Parma tez bedzie chciala go miec i zapowiada sie ciezka walka...

Ciekawe czy go dostanie :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Taka druzyna jak Milan powinna miec bardziej renomowanych obronców... ciezkie czasy nastaly

Ja tu nie widzę renomy, ja tu widze dom spokojnej starości ;-) I nie trzeba było oddawać Francuza bo w swojej rodzimej lidze robi furorę

LeonGrande
LeonGrande: Hmmm o ktorej piszesz sytuacji, moze do wc wyszedlem wtedy

była taka sytuacja, w której ktoś tam był faulowany w polu ale do końca nie pamiętam tej sytuacji, bo daję w sieć pliki i za dużo się bawię, by ostro śledzić :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu nie widzę renomy, ja tu widze dom spokojnej starości ;-) I nie trzeba było oddawać Francuza bo w swojej rodzimej lidze robi furorę

No bo tak obecnie wyglada kadra Milanu
wiekszosc ponad 30 lat

coz nie jestem prezesem i nie odpowiadam za bledne decyzje:ninja:
:)

tak samo jak sprzedaz Kaki, gdyby jeszcze Gofer był ... : )
moze beda nastepcy, juz wkrotce:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: była taka sytuacja, w której ktoś tam był faulowany w polu ale do końca nie pamiętam tej sytuacji, bo daję w sieć pliki i za dużo się bawię, by ostro śledzić

Jesli piszesz o Zambrocie to symulowal jak nic :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.