MarcionBvB
MarcionBvB
  29 października 2009 (pierwszy post)

Jak w temacie.

MarcionBvB
MarcionBvB
  29 października 2009

Franciszek Smuda będzie selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski - poinformował członek zarządu PZPN Zbigniew Lach.
Za kandydaturą Smudy opowiedziało się 15 z 16 głosujących członków zarządu związku. Od głosu wstrzymał się Stefan Majewski, który prowadził drużynę narodową w dwóch ostatnich meczach eliminacji mistrzostw świata, po tym jak zwolniony został Leo Beenhakker.

RafalRobben1987
RafalRobben1987
  29 października 2009

Zobaczymy jak sie sprawdzi :)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 października 2009

z oceną wyboru wstrzymam się kilka miesięcy.
Na pewno daleki jest od hurraoptymizmu. Było paru lepszych kandydatów.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 października 2009

Dla mnie najlepszym kandydatem z tych nie z kosmosu był Petrescu. Gosc pokazał by tym nierobom co to praca.SKończyło by sie powoływanie na dobre oczki, które na pewno nawet u Smudy bedzie. Franek przy Petrescu jezeli chodzi o doswiadczenie i wiedze to jak absolwent zawodowki przy inzynierze. Wybór SMudy to jescze wieksze ogrodzenie się kliki z PZPN i tyle w temacie

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  29 października 2009

zobaczymy , ale tak szczerze to nie wiem czy on nadaje się na trenera reprezentacji

19MiSka08
19MiSka08
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za kandydaturą Smudy opowiedziało się 15 z 16 głosujących członków zarządu związku.

Ja jestem ciekawa kto to na niego głosował.

Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy , ale tak szczerze to nie wiem czy on nadaje się na trenera reprezentacji

Wszystko w swoim czasie. Dokładnie. :)
krzychu7818
krzychu7818
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko w swoim czasie. Dokładnie. :)


no ale jak to mówią z pustego i Salomon nie naleje , jestem ciekaw kogo powoła na te listopadowe mecze towarzyskie z Rumunią i Kanadą

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Dla mnie najlepszym kandydatem z tych nie z kosmosu był Petrescu. Gosc pokazał by tym nierobom co to praca.SKończyło by sie powoływanie na dobre oczki, które na pewno nawet u Smudy bedzie. Franek przy Petrescu jezeli chodzi o doswiadczenie i wiedze to jak absolwent zawodowki przy inzynierze. Wybór SMudy to jescze wieksze ogrodzenie się kliki z PZPN i tyle w temacie


Dan Petrescu nadaje się podobnie jak Smuda na trenera klubowego.
On bazuje na przygotowaniu fizycznym, a jak takie coś wprowadzić być chciał w reprezentacji?
Największym problemem Polaków w ostatnich meczach był brak świeżości, bo byli przeciążani na przedmeczowych treningach (Leo chciał naprawić to, że nie grają w klubach, ale tak się nie da i efekt był wręcz odwrotny)

nie wiem na czym opierasz tezę, że Dan Petrescu byłby dobrym trenerem reprezentacji, skoro nigdy żadnej nie prowadził.
A praca z klubem i reprezentacją różni się diametralnie.
MarcionBvB
MarcionBvB
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: MarcionBvB:Za kandydaturą Smudy opowiedziało się 15 z 16 głosujących członków zarządu związku. Ja jestem ciekawa kto to na niego głosował.


Wszyscy, prócz Majewskiego który był trenerem i musiał się wstrzymać od głosu ;)
Carlsb
Carlsb
  29 października 2009

Smuda jest świetnym szkoleniowcem klubowym (Widzew, Lech, Wisła) ... ale czy dla reprezentacji jest ok ? zobaczymy..PZPN dał tego trenera którego chciał tłum ... ciekawe, czy jak Smuda zacznie przegrywać to ludzie będą gadali ze PZPN jest niekompetentny i zatrudnia niekompetentnych trenerów ...

ja cały czas byłem i jestem za kandydaturą zagranicznego trenera ...moim marzeniem zawsze był Trapattoni ... wziałbym za pyski te nasze panienki ...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 października 2009

tez wiem, ze Petrescu bazuje na przygotowaniu fizycznym a tego sie nie da zrobicc na zgrupowaniach ale to był jeden z nielicznych dostepnych zagranicznych trenerów, który naprawde nie dałby sobie w kasze dmuchac. Jak był we Wiśle to sie lalusie na niego skarżyli, ze jaka to ciężka praca.

A co do Smudy to przeciez on wcale nie ma jakiś szokujacych osiągnięć w Polsce. Zdobywał mistrzostwa mając zdecydowanie najśilniejsze druzyny w owym czasie jak Widzew a szczególnie potem Wisłe pod koniec20wieku. W zeszłym sezonie miał również byc moze najsilniejszą druzynę a skończył na 3miejscu

Donald WHO YOU?

folkemon
folkemon
  29 października 2009

ja bym wolał tego Francuza albo Nowaka, tylko nie wiem czy kandydował w ogóle :and:

zobaczymy co będzie

krzychu7818
krzychu7818
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A praca z klubem i reprezentacją różni się diametralnie.


dobrym przykładem jest tu Leo

Gutek909
Gutek909
  29 października 2009

I dobrze :]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.