MarcionBvB
MarcionBvB
  29 października 2009 (pierwszy post)

Jak w temacie.

19MiSka08
19MiSka08
  1 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile się nie mylę, to tytuł artykułu bodajże z wp :)

A moze nie zagladam na WP xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Cudów nie będzie :)

Poczekamy :) Nie że wierzę w cuda ale osadzac tez nie mozna ;)
Renifer1
Renifer1
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kochamskinow: o ile się nie mylę, to tytuł artykułu bodajże z wp :)

Myślisz się , swoją drogą rym jest na tyle banalny że można samemu na to wpaść chodząc na mecze i słuchając dopingu.
Jak Smudzie się nie powiedzie to tytuł na WP będziesz miał.
"Franek Smuda gdzie te cuda??"

Konto usunięte
Konto usunięte: kochamskinow: Cudów nie będzie :) Poczekamy :) Nie że wierzę w cuda ale osadzac tez nie mozna ;)

Jak przechodził do Lecha też nie wierzyłem.
A tu psikus.
Ale w końcu kadra to nie klub.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 listopada 2009

Tomasz Wałdoch ma zostać asystentem Smudy - rozumiem
Krzysztof Dowhan trenerem bramkarzy - popieram
Marek Koźmiński dyrektorem kadry - nie mogę zrozumieć :ninja:

kochamskinow
kochamskinow
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz się , swoją drogą rym jest na tyle banalny że można samemu na to wpaść chodząc na mecze i słuchając dopingu. Jak Smudzie się nie powiedzie to tytuł na WP będziesz miał. "Franek Smuda gdzie te cuda??"

Mogłeś na niego sam wpaść, co nie zmienia faktu, że taki artykuł był :D
WueRZet
WueRZet
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak przechodził do Lecha też nie wierzyłem. A tu psikus.

To mi wyjaśnij. Gdzie te cuda ?
19MiSka08
19MiSka08
  2 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz się , swoją drogą rym jest na tyle banalny że można samemu na to wpaść chodząc na mecze i słuchając dopingu. Jak Smudzie się nie powiedzie to tytuł na WP będziesz miał. "Franek Smuda gdzie te cuda??"

Dlaczego mnie cytowales ? Jak to nie była moja wypowiedź ?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w końcu kadra to nie klub.

No właśnie...!
Renifer1
Renifer1
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To mi wyjaśnij. Gdzie te cuda ?

Byłeś na Meczu z Austrią Wiedeń ??
Mecz był kapitalny.
Faza grupowa p.UEFA to dla Polski cud.
Pamiętasz mecz z Wisłą Płock gdzie przegrywał Lech 0:2 do 80 minuty( czy jakoś tak)
A może przypomniałeś sobie mecz z Cracovią gdy przegraliśmy chyba 4:3 przez niedopatrzenie arbitra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego mnie cytowales ? Jak to nie była moja wypowiedź ?:D

Lenistwo :)
WueRZet
WueRZet
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłeś na Meczu z Austrią Wiedeń ?? Mecz był kapitalny. Faza grupowa p.UEFA to dla Polski cud. Pamiętasz mecz z Wisłą Płock gdzie przegrywał Lech 0:2 do 80 minuty( czy jakoś tak) A może przypomniałeś sobie mecz z Cracovią gdy przegraliśmy chyba 4:3 przez niedopatrzenie arbitra.

Trzy mecze w których zespół walczył do końca.
Ja na przeciwległą szalę daję większość spotkań z wiosny, zwłaszcza tych w rozgrywanych w Poznaniu w czasie których Smuda nie potrafił wykrzesać z zawodników choćby połowy z tego co wiosną.
Faktycznie...cudem było zawalenie takiej szansy.
Gutek909
Gutek909
  3 listopada 2009

Podobno Smuda namówił do gry w naszej kadrze Sebastiana Boenischa :] jeśli tak, to jest to Jego wielki sukces :]

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno Smuda namówił do gry w naszej kadrze Sebastiana Boenischa :] jeśli tak, to jest to Jego wielki sukces :]


ja wolę z gratulacjami poczekać do momentu, aż naprawdę zadebiutuje w reprezentacji.
WueRZet
WueRZet
  3 listopada 2009
http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf_oGLSw

To tyle w temacie Sebastian Boenisch w kadrze :ninja:
19MiSka08
19MiSka08
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lenistwo :)

...z lenistwa czasem nie probuj zakladac beznadziejnego tematu :)))

Konto usunięte
Konto usunięte: ja wolę z gratulacjami poczekać do momentu, aż naprawdę zadebiutuje w reprezentacji.

Też tak sądzę...
Renifer1
Renifer1
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzy mecze w których zespół walczył do końca.

Trzy wymieniłem mogę wymienić więcej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na przeciwległą szalę daję większość spotkań z wiosny, zwłaszcza tych w rozgrywanych w Poznaniu w czasie których Smuda nie potrafił wykrzesać z zawodników choćby połowy z tego co wiosną.

Nie ma zespołów które grają cały czas na takim samym wysokim poziomie.Wtedy w Lechu doszło do gwiazdorzenia Semira i Lewego co odbiło się na stylu gry Kolejorza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno Smuda namówił do gry w naszej kadrze Sebastiana Boenischa :] jeśli tak, to jest to Jego wielki sukces :]

Piłkarz Werderu Brema Sebastian Boenisch nie jest zdecydowany na grę w reprezentacji Polski i nie potwierdził doniesień polskich mediów, jakoby nowy selekcjoner Franciszek Smuda już go do tego przekonał.
- Smuda ze mną nie rozmawiał. Grałem już dla DFB (niemieckiej federacji piłkarskiej - PAP). To jest moja federacja. Wiem, że i federacja polska czyni starania o mnie. To miłe, ale jeszcze za wcześnie na wyciąganie wniosków - powiedział we wtorek Boenisch niemieckiej agencji prasowej DPA.

Boenisch, który podobnie jak Lukas Podolski urodził się w Gliwicach, grał w reprezentacji Niemiec do lat 21, zdobywając z nią mistrzostwo Europy. Według "Dziennika - Gazety Prawnej" obrońca Werderu miałby zadebiutować w drużynie narodowej Polski już 14 listopada w towarzyskim meczu z Rumunią, a w ten weekend Smuda ma go obejrzeć w meczu ligowym z Borussią Dortmund.

Konto usunięte
Konto usunięte: ...z lenistwa czasem nie probuj zakladac beznadziejnego tematu :)))

Nie mam zamiaru zakładać nowych tematów. Bo mi się nie chce szukać i sprawdzać czy takowy był :)
19MiSka08
19MiSka08
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam zamiaru zakładać nowych tematów. Bo mi się nie chce szukać i sprawdzać czy takowy był :)

;]]] Bez komentarza....
krzychu7818
krzychu7818
  3 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf_oGLSw To tyle w temacie Sebastian Boenisch w kadrze


ja tam mu się nie dziwie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.