MarcionBvB
MarcionBvB
  29 października 2009 (pierwszy post)

Jak w temacie.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby wybrali porządnego kandydata to rozsądni kibice by nie marudzili.

Smuda mial ogromne poparcie kibicow

wszystkich ich uwazasz za bezmogowcow i bez pojecia o pilce ? :)
tudziez za nierozsadnych ?

dajmy i jemu szanse w koncu. Mozliwe ze bedzie klapa ale przynajmniej juz nie bedzie tego gadania co by bylo gdyby Smuda byl trenerem...

wielka szansa przed nim :)
WueRZet
WueRZet
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby wybrali porządnego kandydata to rozsądni kibice by nie marudzili.

Tylko kim byłby ten porządny kandydat ? Chyba tylko Grant się nadawał
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko kim byłby ten porządny kandydat ? Chyba tylko Grant się nadawał


zacznijmy od tego, że to nie PZPN powinien czekać aż ktoś się do nich zgłosi, tylko zaproponować posadę konkretnej osobie. te całe komisje to przecież kpina...
takie rzeczy to można sobie w siatkówce robić, gdzie prowadzenie drużyny narodowej to ogromny prestiż.

LeonGrande
LeonGrande: Smuda mial ogromne poparcie kibicow wszystkich ich uwazasz za bezmogowcow i bez pojecia o pilce ? :) tudziez za nierozsadnych ? dajmy i jemu szanse w koncu. Mozliwe ze bedzie klapa ale przynajmniej juz nie bedzie tego gadania co by bylo gdyby Smuda byl trenerem... wielka szansa przed nim :)


większość kibiców nie tak dawno krzyczała LEOOOOOOO na stadionach :tak:
kochamskinow
kochamskinow
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: większość kibiców nie tak dawno krzyczała LEOOOOOOO na stadionach

nie wiem jakich Ty kibiców znasz:D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: większość kibiców nie tak dawno krzyczała LEOOOOOOO na stadionach


Jak zostane trenerem kadry znow tak beda krzyczeli :lol:

tak wiem o co Ci chodzi, a potem pisali ze jest nieudacznikiem i partaczem

gardze takimi
ArturoF16
ArturoF16
  30 października 2009

Miejmy nadzieje że Smuda się sprawdzi życze mu jak najlepiej bo chyba gożej być już nie może

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jakich Ty kibiców znasz:D


tych, którzy dzisiaj są za LEO :tak:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tych, którzy dzisiaj są za LEO


tych, którzy dzisiaj są za Smudą oczywiście, a pół roku temu byli za LEO.
pełno takich.
chrome25
Posty: 168 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
chrome25
  30 października 2009

LEO to juz u nas tylko HISTORIA

♫ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ♫♫ ▄ █ ▄ █♫ █ ▄ █ ▄ ♂ ♀= ♥ ▄ █ ▄ █

Williams
Williams
  30 października 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Petrescu.

kompletny niewypal....
dobry to on jest z Rumunami,Polakow by nigdy nie nauczyl woli walki i takiego podejsca do pilki jakie maja Rumuni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem ciekawa kto to na niego głosował.

wszyscy na niego glosowali od glosu sie tylko wstrzymal Stefan Majewski trudno zreszta zeby glosowal na swojego konkurenta...

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym wolał tego Francuza albo Nowaka,

Nowak kandydowal ale w PZPN to pewnie nawet o nim nie slyszeli

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Obecnie ma 50% poparcie narodu.

raczej duzo wieksze ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za to co zrobił w Poznaniu pół metrowy cha mu w de

Za to ze Lech byl jedyna druzyna ktora godnie sie zaprezentowala w europejskich pucharach?
Lepiej spojrz na to co robi Jacek Zielinski,jak by tak porownac ich wyniki to powinienes calowac Smude po stopach.

Konto usunięte
Konto usunięte: w Poznaniu skopał fajną sytuacje ..

gdyby nie on to by nie bylo tej fajnej sytuacji.

Smuda to bardzo dobry wybor,jako jedyny bedzie umial sie dogadac z pilkarzami bo... posluguje sie takim samym slownictwem jak oni,jest trenerem o twardym charakterze i na pewno pokaze im ich miejsce mam nadzieje ze zrobi mezczyzn z naszych dam.
Jego wybor to oczywiscie bardzo dobry ruch PR ze strony PZPN bo kibice go chcieli a lesne dziadki sa teraz w takiej sytuacji ze nie mieli wyboru i musieli wybrac ulubienca opinii publicznej,zreszta ze zostanie selekcjonerem bylo oczywiste juz z tydzien temu.
mozemy sie spodziewac ofensywnej bardzo ladnej dla oka pilki,czy beda wyniki tego nie wiadomo ale na pewno nie bedziemy sie wstydzic naszej Reprezentacji.
WueRZet
WueRZet
  30 października 2009
Williams
Williams: Za to ze Lech byl jedyna druzyna ktora godnie sie zaprezentowala w europejskich pucharach?

Za to, że Lech stracił najlepszą szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski od wielu lat. Rozumiesz różnicę ?

Williams
Williams: Lepiej spojrz na to co robi Jacek Zielinski,jak by tak porownac ich wyniki to powinienes calowac Smude po stopach.

Jednak nie rozumiesz ;]

Williams
Williams: gdyby nie on to by nie bylo tej fajnej sytuacji.

Gdyby nie on to byłoby jeszcze fajniej.

Williams
Williams: bardzo ladnej dla oka pilki

takiej jaką gra teraz Zagłębie ? :ninja:

Williams
Williams: Smuda to bardzo dobry wybor,jako jedyny bedzie umial sie dogadac z pilkarzami bo... posluguje sie takim samym slownictwem jak oni,jest trenerem o twardym charakterze i na pewno pokaze im ich miejsce mam nadzieje ze zrobi mezczyzn z naszych dam.

:crylol:
19MiSka08
19MiSka08
  30 października 2009
Williams
Williams: wszyscy na niego glosowali od glosu sie tylko wstrzymal Stefan Majewski trudno zreszta zeby glosowal na swojego konkurenta...

Wiem że Majewski kolega wcześniej już mi to wytłumaczył :)
No raczej...

chrome25
chrome25: LEO to juz u nas tylko HISTORIA

która nie powróci....i nie bedzie dobrze wspominana...;x

LeonGrande
LeonGrande: tak wiem o co Ci chodzi, a potem pisali ze jest nieudacznikiem i partaczem gardze takimi

a gdzie u takich wlasna opinia ? Kierują się innymi,....Dla mnie to nie ludzie...
thomas893
thomas893
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: która nie powróci....i nie bedzie dobrze wspominana...;x

Co niektórzy jeszcze go kochają i chętnie by mu list z podziękowaniami wysyłali ;/
FeelTheShot
FeelTheShot
  30 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Williams: gdyby nie on to by nie bylo tej fajnej sytuacji. Gdyby nie on to byłoby jeszcze fajniej.

Tak jak teraz czy przed przyjsciem Smudy?
konkrety... a nie ze woda jest mokra :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Za to, że Lech stracił najlepszą szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski od wielu lat.

Mozna mowic ze przez Smude Lech stracil tytul ale mozna tez mowic ze dzieki Smudzie Lech mial najlepsza szanse od wielu lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: takiej jaką gra teraz Zagłębie ?

Domyslam sie ze znasz wielu Polskich trenerow przy ktorych Zaglebie Lubin rozbijalo by kazda druzyne po 5:0 a ich gra zachwycali by sie nawet fani w Hiszpanii czy Anglii?
Zaglebie Lubin przy Lesiaku nie zdobylo ani jednego pkt,i dostawalo lanie od kazdego zespolu w tabeli,dopiero po przyjsciu Smudy zdobyli 6 pkt i jakos to wszystko zaczelo wygladac.Pogadamy na koniec sezonu jak bedzie wygladac Zaglebie.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 października 2009

Kadra na mecze towarzyskie z Rumunią i Kanadą:

Bramkarze:
Tomasz Kuszczak (Manchester United), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn).

Obrońcy:
Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Adam Kokoszka (Empoli FC), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań).

Pomocnicy:
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Kamil Kosowski (APOEL Nikozja), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Roger Guerreiro (AEK Ateny).

Napastnicy:
Robert Lewandowski (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Patryk Małecki (Wisła Kraków).

Rzuca się w oczy powołanie dla Kuszczaka. W chwili kiedy zarówno Boruc jak i Fabiański są kontuzjowani, wydaje się to rozsądna decyzja...
Byleby to nie było odstawianie na stałe Artura.

W obronie raczej bez sensacji. Może zamiast Sadloka widziałbym Glika, ale mniej więcej czegoś takiego można się było spodziewać.

Co do pomocy, to ciekaw jestem Gancarczyka, jak dla mnie to trochę przereklamowany gość. Nie wiem co w kadrze nadal robi Rogeiro.
Brak Lewandowskiego, powrót Dudki.
Kosowski wreszcie się doczekał.

W ataku Małecki, choć w lidze spisuje się znakomicie, to wątpię by był w stanie pokazać to samo w reprezentacji.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.