Neeveer
Neeveer
  19 października 2009 (pierwszy post)

Witam, co

Dzisiaj odbył się szlagier Unibet Ekstraklasy w którym Pogoń Szczecin zmierzyła się z faworytem rozgrywek i obecnym liderem 1 ligi - Widzewem Łódź. Spotkanie transmitowała telewizja TvpSport, oraz TVP Szczecin. Z powodu zakazu ( przebudowa stadionu) na meczu zjawiło się tylko 300 kibiców gości, którzy zasiedli na sektorze.. gospodarzy.

Mecz toczył się w szybkim tempie, bogaty w akcje zespołowe. Optyczną przewagę stworzył Widzew co spowodowało bramką w 19 minucie, po akcji reprezentantów Litwy Panka-Sernas, ten drugi strzelił z najbliższej odległości. Na odpowiedź Gryfów trzeba było czekać do 45 minuty, kiedy to pomyliła się defensywa gości i niepilnowany Moskalewicz bez trudu umieścił piłkę w bramce. Kiedy Pogoń cieszyła się z "bramki do szatni" po wznowieniu gry szybko odpowiedział Widzew akcją Krzyśka Ostrowskiego i Robaka, który ładnie wykończył zespołową akcję. Tego dnia Pogoń miała szczęście, że w ostatniej akcji pierwszej odsłony minimalnie przestrzelił Sernas.

Druga połowa również zaczęła się od ataków Widzewa, poskutkowało to rzutem karnym ( moim zdaniem z kapelusza) po faulu Hrymowicza na Grzelczaku. Jak się później okazało rywalizację Robak-Janukiewicz wygrał bramkarz z łatwością broniąc źle wykonaną jedenastkę. Uskrzydliło to Szczecinian, którzy mieli jeszcze sytuację do wyrównania.
Widzew stworzył jeszcze kilka groźnych sytuacji, po których Panka strzelał głową w słupek. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Widzewa Łódź.

Najlepszymi aktorami tego widowiska byli bramkarze, zaś według plebiscytu Tvp graczem meczu został Sernas.

1. Oglądał ktoś ten mecz?
2. Czy Widzew zasłużenie wygrał?
2. Co sądzicie o poziomie Unibet Ekstraklasy w tym sezonie?
3. Jakie zespoły awansują do Ekstraklasy?

Mam nadzieję, że ktoś się tutaj ponapina..

Neeveer
Neeveer
  20 października 2009
Neeveer
Neeveer: W tej chwili pierwszy jest Widzew, pomimo zaległego spotkania z Flotą Świnoujście w Łodzi.

W Ujściu Świni :/
MaciekBatoRy
MaciekBatoRy
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oraz trzymam kciuki za GKS Katowice.

Ja też bo dawno z cyganami nie graliśmy
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  20 października 2009
Neeveer
Neeveer: Ciekawy jest Waldemar Sobota, a najbardziej podobają mi się nazwiska Półchłopek oraz Stodoła.


Ten Stodoła to całkiem dobry na swej pozycji jest :D

Neeveer
Neeveer: Jednak obecna Sandecja zbudowana jest na szkielecie piłkarzy występujących w Kmicie Zabierzów.


no tak, ale takie nazwiska jak bracia Piotr i Marek Świerczewscy, Maciej Korzym, Dawid Janczyk czy niedawno tragicznie zmarły Jerzy Wojnecki, wiele w naszej piłce reprezentacyjnej czy klubowej znaczą/znaczyli.
WueRZet
WueRZet
  20 października 2009
Neeveer
Neeveer: 1. Oglądał ktoś ten mecz?

Nie, nawet nie zamierzałem.

Neeveer
Neeveer: 2. Czy Widzew zasłużenie wygrał?

Nie wiem. Nie czytałem żadnej relacji, nie widziałem skrótów :P

Neeveer
Neeveer: 2. Co sądzicie o poziomie Unibet Ekstraklasy w tym sezonie?

II liga to II liga. I poziom II-ligowy. Czyli jeszcze większe dno niż w najwyższej klasie rozgrywkowej.
I tak. Dla mnie to jest dalej II liga, a nie I :P

Neeveer
Neeveer: 3. Jakie zespoły awansują do Ekstraklasy?

O dziwo chciałbym, aby awansowała Warta. Imponuje mi w tej rundzie.
Neeveer
Neeveer
  20 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten Stodoła to całkiem dobry na swej pozycji jest :D

To bez znaczenia. Jego nazwisko wywołuje radość na mej twarzy.. Atak Robaka, wymiana piłka z Ostrowskim, Robak dochodzi do prostopadłej piłki strzela ale... piłka zatrzymuje się na Stodole.

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, ale takie nazwiska jak bracia Piotr i Marek Świerczewscy, Maciej Korzym, Dawid Janczyk czy niedawno tragicznie zmarły Jerzy Wojnecki, wiele w naszej piłce reprezentacyjnej czy klubowej znaczą/znaczyli.

Łoczywiście. Tylko ten Korzym fenomenalny nie jest..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nawet nie zamierzałem.

Ale z ciebie pędrak !

Konto usunięte
Konto usunięte: O dziwo chciałbym, aby awansowała Warta. Imponuje mi w tej rundzie.

Nie mów, że chciałbyś kolejny klub w Ekstraklasie na który to stadion przychodzi 500 osób, coś ala' Znicz Pruszków, Flota Świnoujście, czy Dolcan Ząbki :ninja:

Musi spaść Odra Wodzisław i.. wypadałoby, żeby była to Cracovia. W ich miejsce Widzew i Pogoń, ahh chciałbym jeszcze Zabrze. Ale są dwa miejsca :ninja:

PÓŁCHŁOPEK DO KADRY !
19MiSka08
19MiSka08
  21 października 2009
Neeveer
Neeveer: Nie mów, że chciałbyś kolejny klub w Ekstraklasie na który to stadion przychodzi 500 osób, coś ala' Znicz Pruszków, Flota Świnoujście, czy Dolcan Ząbki

Skoro mu imponuje Warta...
Ale też mam takie zdanie...Jak ty Fifty...;x
Dolcan Ząbki to w ogole..:ninja: ;x
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 października 2009
Neeveer
Neeveer: Nie mów, że chciałbyś kolejny klub w Ekstraklasie na który to stadion przychodzi 500 osób


cała Wielkopolska by się zjeżdżała :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.