SlyStallone
Posty: 1 (po ~396 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SlyStallone
  8 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się dlaczego samochody marki BMW skupiają tak na sobie wzrok kobiet, nawet jeśli to stary model w LPG. Co takiego mają te samochody lub czym się kierują kobiety, że tak przyciąga ich ta "magia" tej marki. Pytanie nie ma żadnych podtekstów ani nie ma na celu nikogo obrazić. Jestem tylko po prostu ciekaw. Może są tu osoby, które znają odpowiedź na moje pytanie?

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  25 lutego 2017

Co do dziewczyn to sa trzy typy tak jak mówicie karyny blachary ktore zwracają uwagę bardziej na wartość auta niż na co kolwiek innego, drugie to takie jak Panthera ktore zwracają uwagę na wyglad auta i maja jakieś swoje typy, trzecie to takie które interesują się motoryzacją i zwracają tez uwagę na te niby cyferki i oznaczenia. Sam mam jedną taką znajomą i mogę smialo powiedzieć że zawstydziła by nie jednego chlopaka. Niestety znam tez pare blach :P

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  25 lutego 2017

ToTylkoYo spoko fura jaki silnik 2.2 czy 4.2?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  26 lutego 2017

Niestety 4,2 :( 2,2 praktycznie nie do dostania, jak już to w oklepanym stanie.

Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
CichyBob18
CichyBob18: drugie to takie jak Panthera ktore zwracają uwagę na wyglad auta i maja jakieś swoje typy, trzecie to takie które interesują się motoryzacją i zwracają tez uwagę na te niby cyferki i oznaczenia


czemu znajomosc tych cyferek jest taka wazna i swkadczy o zainteresowaniach motoryzacyjnhch?

ja ske interesuje biologia ale nie zapamietuje takich szczrgolow jak liczba chromosomow i kazdego gatunku czy wzor uzebienia kopytnych ameryki.
Nie zapamietuje takich szczegolow jak srednia waga i dlugosc psowatych oraz dlugosc ciazy u kotowatych :)
jesli bede planiwaka kupic auto wtedy sie zazbajomie z takimi szczeggolami ale wedlug mnie ta wiedza nie jest niezbedba na poziomie zainteresowan a tym bardziej jak ma sie ograniczona zdolnosc zapamietywania ciagu liczb i liter (dlatego nie zapamietywalam wzorow z matematyki tylko sama je wyprowadzalam na egzaminach :/ wiec mialam mniej czasu od rowiesnikow na napisanie... I dlatego mialam same 4 i czasem 3 xd ale za to bylam jedna z nielicznych jesli nie jedyna osoba ktora robila zadania z gwiazdka... Ale mniejsza)

czasen mnie drazni jak faceci nazywaja blacharą laske ktora tak jak ja potrafi docenic piekno niektorych aut nie teaktujac ich jako zwilzacza do pochwy przed stosunkiem z ich wlascicielem.
CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  26 lutego 2017

Wcale nie uwazam ze jesteś blachą. Odnośnie cyferek to tylko powiedziałem że są dziewczyny które to ogarniaja. I przykladowo wyzej jest zdjecie starego audi ale wlasnie ten 3 typ dziewczyn pozna ze nie jest to zwykłe audi a jak to pozna po wyglądzie to raczej bedzie znała też te cyferki

CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  26 lutego 2017

Kumpel też ma 4.2 fajnie się tym jeździ

Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
CichyBob18
CichyBob18: I przykladowo wyzej jest zdjecie starego audi ale wlasnie ten 3 typ dziewczyn pozna ze nie jest to zwykłe audi a jak to pozna po wyglądzie to raczej bedzie znała też te cyferki


to nie jest zwykle audi?
a dkaczego nie?

zdradzcie mi sztuczke - jak ropoznac te "cyferki" na podstawie tylko wygladu auta?
skad mozna wkedziec jakie ma spalabie a jaki silnik wkdzac tylko nadwozie? (nke mowie o tym jaki to jest silnik typowy dla marki i modelu, tylko tej konkretbej wersji modelu, bo bywa ze moga byc dwa na pozor identyczbe auta a w kazdym z nich mlze byc inny silnik zamlntowany. I po czyn to poznac nie otwierajac maski?)
CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  26 lutego 2017

Dla osoby która się nie interesuje to zwykłe audi a6 w kombi, ale jak popatrzysz na zdjęcie to osoby ktore się interesują zauważą lekko poszezone nadkola i inne zderzaki na przyklad to jest audi s6 c4 czyli usportowiona wersja audi w ktorej wychodziły dwa silniki 4.2 litra i tak jak kolega pisał rzadko spotykane 2.2 turbo. Nie tylko audi ma swoje usportowione wersje s i rs w mercedesie to AMG w BMW to oznaczenie M a w nissanie Nismo, wszystkie różnią się wizualnie od zwyklych modeli ale najwieksza różnica to wlasnie silniki i te wszystkie cyferki

Panthera
Panthera
  27 lutego 2017
CichyBob18
CichyBob18: Dla osoby która się nie interesuje to zwykłe audi a6 w kombi, ale jak popatrzysz na zdjęcie to osoby ktore się interesują zauważą lekko poszezone nadkola i inne zderzaki na przyklad to jest audi s6 c4 czyli usportowiona wersja audi w ktorej wychodziły dwa silniki 4.2 litra i tak jak kolega pisał rzadko spotykane 2.2 turbo. Nie tylko audi ma swoje usportowione wersje s i rs w mercedesie to AMG w BMW to oznaczenie M a w nissanie Nismo, wszystkie różnią się wizualnie od zwyklych modeli ale najwieksza różnica to wlasnie silniki i te wszystkie cyferki


zawsze myslalam ze takie delikatbe roznice nic nie znacza bo to tzw "wiejski tuning"

a teraz oznaczenia.
co oznaczają s6, c4, 4.2, 2.2, s, rs, m? Czy one maja jakies konkretne znaczenke, np skrot od jakiegod slowa? Czy to takie losowe dodawanie literek? A cyferki co ozbaczaja?
CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  27 lutego 2017

W przypadku audi a6 oznacza model tak jak pisałaś dodge chellenger marka dodge model chellenger, c4 to seria ktora wychodzi od danego do danego roku potem wchodzi nowe nadwozie i zmienia sie oznaczenie serii w przypadku tego audi następcą było audi a6 c5, 4.2 i 2.2 to pojemnosci silników które występowały w tym modelu, natomiast s i rs w przypadku audi oznacza sportowe wersję np: zwykla wersja to a6 usportowiona oznaczana jest jako s6 a jeszcze mocniejsza rs :)

Panthera
Panthera
  28 lutego 2017
CichyBob18
CichyBob18: W przypadku audi a6 oznacza model tak jak pisałaś dodge chellenger marka dodge model chellenger, c4 to seria ktora wychodzi od danego do danego roku potem wchodzi nowe nadwozie i zmienia sie oznaczenie serii w przypadku tego audi następcą było audi a6 c5, 4.2 i 2.2 to pojemnosci silników które występowały w tym modelu, natomiast s i rs w przypadku audi oznacza sportowe wersję np: zwykla wersja to a6 usportowiona oznaczana jest jako s6 a jeszcze mocniejsza rs


a te literki biora sie od jakis wyrazow?
CichyBob18
Posty: 134 (po ~131 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 34
CichyBob18
  28 lutego 2017

Nie dam sobie reki uciąć ale raczej nie od tak sobie wymyslili oznaczenie

Panthera
Panthera
  2 marca 2017

No to nic dziwnego :/

Kubusiek91
Posty: 1 (po ~419 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 97
Kubusiek91
  13 marca 2017

Mysle że nie wszystkie kobity są och i ach jak widzą BMW :D wystarczy spojrzeć na jeden z komentarzy pod moim zdj :D jakby to jaką posiadasz marke samochodu bylo wyznacznikiem dlugosci twojego przyrodzenia hahah :D ciekawe co by napisala jakbm miał VW albo OPLA czy innego FORDA ?? ;) czlowiek juz nie moze miec samochodu jaki mu sie podoba, jakim mu sie dobrze jezdzi i w ogóle ?? :) pzdr dla zmotoryzowanych ;)

xkruk
xkruk
  14 marca 2017
Panthera
Panthera: a dkaczego nie? zdradzcie mi sztuczke - jak ropoznac te "cyferki" na podstawie tylko wygladu auta?


Patrz na tarcze hamulcowe i zaciski - im większe tym szybsze auto d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.